Nasz Gaj pisze:Umowy na 3 etap można już podpisywać! Już nawet pierwsze umowy zostały podpisane zatem jeżeli ktoś myślał/słyszał, że jeszcze nie można ich podpisywać - to zapraszamy do naszego biura, można i podpisujemy
NM. pisze:Czy można już podpisywać umowę docelową (główną) nie znam fachowego określenia. Taką dzięki, której można się starać np. o kredyt w banku? Nie chodzi mi o umowę rezerwacyjną tak jak ktoś wyżej napisał.
Nasz Gaj pisze:
Jeżeli chodzi o umowy rezerwacyjne - są i funkcjonują jak najbardziej
Nasz Gaj pisze:
A co do wpłat Klientów, bo ktoś też poruszał tę kwestię - zabezpieczane są na rachunkach powierniczych, więc deweloper nie ma do nich dostępu w trakcie trwania budowy tym bardziej przed zrealizowaniem konkretnego etapu inwestycji.
Wróć do Inwestycje zrealizowane
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości