[ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbex)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: arczyk » 23 mar 2021, 11:23

Dawid pisze:Zna ktoś ceny?


9998 zł/m2
arczyk
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 59
Na forum od: 01 sty 2019, 23:45

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: flyRZE » 23 mar 2021, 14:07

Chyba cos się dzieje na sąsiedniej działce.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1336
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: pisul » 23 mar 2021, 14:31

Napisałem do dewelopera CIS w tamtym tygodniu żeby przyspieszył swój start bo nie daj Boże Pis dojdzie do władzy za 60 dni to zarżnie mieszkaniówkę w Rzeszowie i że czas może działać na ich niekorzyść. To mówisz że coś się dzieje na działce obok ;)
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8592
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: on_ » 23 mar 2021, 17:36

pisul pisze:Napisałem do dewelopera CIS w tamtym tygodniu żeby przyspieszył swój start


Nie wiem pisul, gratulacji oczekujesz za swoją troskę o deweloperów w Miescie, czy o co Ci chodzi?
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: peter » 23 mar 2021, 17:38

Pisul ty żartujesz sobie że piszesz do prywatnych przedsiębiorstw mówiąc im jakie kroki mają począć? :lol: Chłopie ty to masz ewidentnie za dużo wolnego czasu... CIS póki co mi inny problem sprzedaż inwestycji na świętojańskiej budynki już z elewacją niebawem do odbioru a do dnia dzisiejszego nie sprzedali ani jednej sztuki co jest nie spotykane w Rzeszowie na takim etapie inwestycji, Jeżeli ktoś narzeka na APKLAN na Grabskiego że ciasno itd. to polecam przejechać się na Świętojańska chyba pobili wszystkich :lol:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: bartes_7 » 23 mar 2021, 23:58

Z Cis-em na Świętojańskiej jest taki problem, że za dużo chcieli upchnąć na małym metrażu. Bodajże na 53 m2 parteru wsadzili garaż. Efekt jest taki, że nie ma ani garażu ani salonu z aneksem kuchennym. Bo garaż 16 m2 to raczej na rowery jest a nie na samochód. Tak samo salon z aneksem - 21 m2. Jak na szeregówkę to klitka. Ale spotkałem się z jeszcze mniejszym salonem w szeregówce. Bodajże gdzieś na Zelwerowicza było chyba 17m2
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: Hawk » 24 mar 2021, 10:38

Zdaje sobie sprawę, że różni ludzie mają różne potrzeby i różne możliwości finansowe. Ale w mojej ocenie zakup szeregówki to najbardziej irracjonalny pomysł zwiastujący niekończące się problemy z sąsiadami i utrzymaniem budynku i może nowi nabywcy również zaczęli to dostrzegać. Tak jak wspomniałem każdy ma różne potrzeby i możliwości finansowe ale w mojej ocenie najlepsze zabezpieczenie kapitału to zakup mieszkania, a największy komfort mieszkania mamy gdy posiadamy mieszkanie (powyżej 10 piętra - dużo słońca, czyste powietrze, cisza od ulicy), oraz dom (może być nawet starszy poza miastem do godziny drogi) wówczas od poniedziałku do piątku mieszkamy w mieście a na weekend wyjeżdżamy na działeczkę.
Hawk
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 231
Na forum od: 23 maja 2019, 9:55

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: flyRZE » 24 mar 2021, 11:14

flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1336
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: ETernit » 24 mar 2021, 12:05

Wydaje mi się, że będzie jakieś uproszczenie elewacji tego budynku, przez co może nie wyglądać tak, jak na wizualizacjach.
Chodzi mi głównie o te ramy z białym tynkiem wokół okien/balkonów gdzie wyglądają na nieco wypukłe (jakby doklejone do elewacji). Ten ciemny pas jest za wąski pomiędzy wypukłymi elementami w jasnym kolorze, żeby można było to estetycznie, równo wykonać dostępnymi technologiami w tynku.
Drobny szczegół, a wpłynie na wygląd.

Nie sądzę również, że niektóre ramy wokół okien/balkonów były podświetlane.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: pisul » 25 mar 2021, 20:47

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8592
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości