[ul. Urocza] Urocza 4 (BB Invest Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Urocza] Urocza 4 (BB Invest Development)

Postautor: Arrival » 24 sty 2021, 22:56

Mika506 pisze:Nie ma kontenera. Dostałam do tego informację o właśnie takich panujących zasadach.


Kontener ogarniacie Wy jako wspólnota. Zgłoście zapotrzebowanie do zarządcy i podstawią.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Urocza] Urocza 4 (BB Invest Development)

Postautor: kangur » 27 sty 2021, 11:01

Nie taniej będzie jednak wywozić odpadów po remoncie na własny koszt, lub wykonawcy zajmującego się wykończeniem? PSZOK w Rzeszowie (Ciepławnicza i Sikorskiego) odbiera od klientów indywidualnych... Polityka śmieciowa jest na tyle skomplikowana, ze jeden kontener na odpady budowlane nie przejdzie (różne kody odpadów, których nie można mieszać) i będzie się płacić górę pieniędzy. Jako wspólnota, ale zawsze.
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

Re: [ul. Urocza] Urocza 4 (BB Invest Development)

Postautor: pisul » 27 sty 2021, 12:29

Przewożenie gruzu prywatnie może być problematyczne bez odpowiedniego auta.

To nie jest prawda z tym mieszaniem śmieci. Zamawiasz kontener i wypełniasz dosłownie czym chcesz(gruz, meble, stary parkiet, płyty g/k, płytki,gałęzie, a nawet śnieg...) i nikt nie robi żadnego problemu bo "segregację" bierze na siebie firma wynajmująca kontenery.

Dzwonisz i przywożą ... dzwonisz i zabierają. Niestety to kosztuje. Kontener zajmuje 1 miejsce parkingowe. Warto zamówić zamykany kontener bo przez noc potrafią sąsiedzi wypełnić. Ja za największy dostępny dwa lata temu gdy likwidowałem garaż płaciłem 700zł ale są na wielkość przez pół.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości