[ul. Szopena] Olszynki Park 181m - 41p (ApKlan)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: konradp » 29 lip 2020, 10:22

Wysokości kondygnacji handlowych są większe stąd pewnie wysokość będzie trochę/o połowę? niższa niż po sąsiedzku.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 759
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: michaszek » 29 lip 2020, 22:22

fotki dzisiejsze- 20200729

Obrazek
Obrazek
michaszek
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 10 cze 2020, 8:06

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: Jaskobrot » 30 lip 2020, 15:36

IMG_20200730_103752.jpg
IMG_20200730_103752.jpg (275.6 KiB) Przeglądany 3587 razy
IMG_20200730_103752.jpg
IMG_20200730_103752.jpg (275.6 KiB) Przeglądany 3587 razy

Tempo... moze gdy skoncza CT to zacznie sie. W tempie 1 pietro na 4 tygodnie + czas na wykonczenie... kupcy nie zdaza sie wprowadzic.
Załączniki
IMG_20200730_103539.jpg
IMG_20200730_103539.jpg (239.08 KiB) Przeglądany 3587 razy
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: pisul » 30 lip 2020, 21:18

Dzisiaj od rana zalewali cały strop na dużej wieży, a na małej przybyło szalunków 4 kondygnacji:



Obrazek






Obrazek






Obrazek






Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: porteño » 01 sie 2020, 19:04

wczorajidzisrzeszow pisze:Jak stałem, tak jebłem ;) Graffiti wielkim atutem? Bazgraki i wulgaryzmy, które dopiero co widziałem? Nie mówię o tym co jest np. w tunelu pod zaporą, ale o zwykłych napisach, wulgaryzmach, mazakach itp. A tylko takie coś widziałem zarówno w centrum jak i ciut dalej. Fatalne drogi, krzywe tory tramwajowe. Brzydkie i zaniedbane blokowiska, brak sensownej zieleni i trawa po jaja. I wszędzie śmieci. Byłem tydzień temu i na prawdę doceniam jak jest u nas. Dziękuję za komentarze, już wiem jaki jest poziom grupy ;) Zastanawiam się tylko po co wy tu jeszcze siedzicie, zamiast wyjechać na zachód ;) Skoro tak tam cudownie ;)

Ja mieszkam w Amsterdamie, więc jak najbardziej zachód. Do Rzeszowa to przyjeżdżam tylko w kategorii urlopu na wsi, bo w zasadzie zarówno budownictwo, jak i mentalność ludzi odzwierciedla tę wieś par excellence. A jeśli tylko wulgaryzmy i śmieci we Wrocławiu widziałeś, to nawet nie chcę znać celu wyjazdu. ;) Jakoś wszyscy ciągną na zachód i się na nim wzorują, tylko jakiś typek, któremu trawa w jaja weszła myśli, że mieszka w trendsetterskim Rzeszowie - stolicy polskiego zaścianku - i jest gość, haha. Cóż, gusta i guściki...

Olszynki Park to kolejny pomnik śmieszności w tym miasteczku, zobaczymy, jak będzie kontrastował z dwu- i trzypiętrową architekturą po sąsiedzku.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: konradp » 01 sie 2020, 22:45

porteño
Fajnie, że emigrowałeś i mieszkasz w dużym i bogatym europejskim mieście. Szkoda tylko że horyzonty ci się nie poszerzyły a wręcz zawęziły co pokazujesz swoimi okjofobicznymi wpisami nie tylko w tym wątku. Bardzo dobrze jest krytykować ( tutaj akurat nie jestem fanem rzeszowskiej arch I urb I tej inwstycji ) ale tzeba to robić z jakichś pozycji racjonalnych argumentów a ty jedynie jakie przedstawiasz to określił bym je jako wynikające z "pedagogiki wstydu". Prezentujesz dokładny stereotyp.
Jeśli jesteś ciekawy to zainteresuj się z jakich powodów Amsterdam stał się takim fajnym i bogatym miastem i od kiedy zaczynała się ta zmiana bo Amsterdam też kiedyś był zaściankiem ale mniejsza o to. A potem porównaj dlaczego my dopiero jako kraj i jako miasto rozwijamy się dopiero tak naprawdę od 30 lat. Wydaje mi się że uważasz że problem leży tylko w ludziach, dlatego tak nimi pogardzasz nie rozumiejąc jak funkcjonuje świat.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 759
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: porteño » 02 sie 2020, 1:06

konradp
Akurat nie bogactwo się dla mnie liczy w miastach, które dotąd zamieszkiwałem, a właśnie szerokość horyzontów myślowych ich mieszkańców. O moich nic nie wiesz, tak jak i o ojkofobii (a nie "okjofobii"). Doprawdy naiwnością jest założenie, że przed 1989 roku Polski nie było. To właśnie paradoksalnie w czasach komuny rozwój (oczywiście nie ten kapitalistyczny, lecz bardziej światopoglądowy) był szybszy niż aktualnie, kiedy to pomimo rosnącego dobrobytu społeczeństwo zubaża się etycznie i moralnie. A o funkcjonowaniu świata to może sam poczytaj, choć kto wie, może i w nim jakąś pogardę upatrzysz...
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: konradp » 02 sie 2020, 2:05

porteño
Ależ znam twoje horyzonty. Określając ludzi z danego regionu jako ograniczony intelektualnie ogół, definiujesz sam swoje horyzonty. Na tej podstawie rysuję zarys, ponieważ na jałowej ziemi nie może nic dobrego wyrosnąć.
Podając wycinek historii powojennej tylko potwiedziłeś brak znajomości tematyki. Nmusiałbym tutaj napisać esej aby wytłumaczyć całość dlatego polecam przynajmniej wniknąć czym jest dualizm na Łabie, dlaczego rewolucja przemysłowa dokonała się na zachodzie a nie w Polsce i czym jest dywidenda geograficzna. Bez zrozumienia tych rzeczy to rzeczywiście można tylko siebie traktować jak "panisko" wracające z wielkiego świata na prowincję. Wyspiański taką mentalność w Weselu napiętnował.
No i wiśienka. Jak uważasz że za komuny rozwój światopoglądowy był większy niż teraz ( co to za termin w ogóle ) to racja, wtedy był pełny socjalizm a teraz socjal-kapitalizm tak więc jest cofka. Dla wielbicieli czerwonego ustroju to rzeczywiście może być tragedia a i zawsze wyjaśnienie dlaczego nie sam ustrój a człowiek jest winen niepowodzeń jego wprowadzania.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 759
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: Arrival » 02 sie 2020, 8:34

porteño pisze:Akurat nie bogactwo się dla mnie liczy w miastach, które dotąd zamieszkiwałem, a właśnie szerokość horyzontów myślowych ich mieszkańców.


Bez bogactwa nie ma (na masową skalę) szerokości horyzontów myślowych wśród mieszkańców. Nie mylić z ilością nowobogackich w danym miejscu.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Postautor: porteño » 02 sie 2020, 15:12

Arrival pisze:Bez bogactwa nie ma (na masową skalę) szerokości horyzontów myślowych wśród mieszkańców. Nie mylić z ilością nowobogackich w danym miejscu.

Większa część społeczeństwa Ameryki Południowej do bogatych nie należy, a jednak mentalnie różnica jest kolosalna na niekorzyść Polski.

bystry pisze:Uważaj tylko, żebyś z tej wsi do swojego Amsterdamu za dużo słomy w butach nie przywiózł...

O, powiedział, co wiedział. Nick jednak nie zawsze zobowiązuje...

A tak w ogóle to stałem się nagle popularniejszy od samych Olszynek. Czyżby już nic pozytywnego o nich nie było do powiedzenia?
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości