[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: jjohny1976 » 21 maja 2020, 22:59

A ja polecam północną część miasta.
Oczyszczalnia nie jest wcale tak uciążliwa (nieprzyjemny zapach dociera zaledwie kilka dni w roku).
Za to świetnie skomunikowana, bliskość A4, S19, planowana przebudowa Maczka, Wisłokostrada, przebudowa układu komunikacyjnego Siemieńskiego - Orzeszkowej. Nigdy nie traciłem czasu w tej części miasta w korkach.
Mnóstwo terenów zielonych, spacerowych, które pewnie nie zostaną zurbanizowane przez najbliższe kilkanaście, kilkadziesiąt lat.
Ale wiadomo... wszystko zależy od preferencji kupującego
jjohny1976
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 25 wrz 2019, 17:24

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pawelc » 22 maja 2020, 0:01

jjohny1976 pisze:A ja polecam północną część miasta. (...) Nigdy nie traciłem czasu w tej części miasta w korkach.

Ja się przeprowadziłem właśnie z północnej części miasta do dzielnicy parkowej. Tak wszyscy straszyli korkami na Paderewskiego, a to jest nic w porównaniu z tym ile trzeba się wystać na Marszałkowskiej. Północ jest w porządku o ile ktoś nie planuje wjeżdżać do centrum miasta w godzinach szczytu, może za kilka lat to się tam zmieni po przebudowie Batorego.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: Arrival » 22 maja 2020, 10:34

cybermysz pisze:Zdecydowanie lepszą inwestycją NG jest Nasz Gaj, ale mieszkania dawno się wyprzedały. :)


NG i DP to praktycznie identyczna odległość do centrum :).
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: raptor » 22 maja 2020, 16:10

Planują też inwestycję na Podwisłoczu. Ktoś ma więcej info?


To zdaje się ma być już bardzo wysoki budynek, gdzieś widziałem wizke, wyglądało na znacznie więcej niż 17 pięter. Wizualnie wyglądało także na coś z wyższego segmentu (jak na rzeszowskie realia oczywiście ;) )
raptor
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 19 kwie 2017, 20:37

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: cybermysz » 22 maja 2020, 22:20

jjohny1976 pisze:A ja polecam północną część miasta.
Oczyszczalnia nie jest wcale tak uciążliwa (nieprzyjemny zapach dociera zaledwie kilka dni w roku).
Za to świetnie skomunikowana, bliskość A4, S19, planowana przebudowa Maczka, Wisłokostrada, przebudowa układu komunikacyjnego Siemieńskiego - Orzeszkowej. Nigdy nie traciłem czasu w tej części miasta w korkach.
Mnóstwo terenów zielonych, spacerowych, które pewnie nie zostaną zurbanizowane przez najbliższe kilkanaście, kilkadziesiąt lat.
Ale wiadomo... wszystko zależy od preferencji kupującego

Wąskimi gardłami są wiadukt Tarnobrzeski i rondo Pobitno. Wisłokostrada tylko częściowo rozładuje korki.

Ja mam dylemat co do lokalizacji. Pewnych rzeczy nie da się pogodzić, czyli mieć blisko do pracy i nie tracić czasu na dojazdy (DP, WP, NP), mieszkać blisko centrum (WS, CT), mieć większy sklep pod nosem (TNZ), zieleń (WS, CT), 2-poziomowy garaż podziemny (WS) i nie udusić się w zimie (centrum i zachód). Trzeba iść na kompromis. Docelowo chcę pracować zdalnie. Epidemia korony pokazała, że taka praca jest równie wydajna, mimo że nie każdy ma do tego warunki w domu, a moim celem jest stworzenie sobie odpowiednich warunków.

raptor pisze:To zdaje się ma być już bardzo wysoki budynek, gdzieś widziałem wizke, wyglądało na znacznie więcej niż 17 pięter. Wizualnie wyglądało także na coś z wyższego segmentu (jak na rzeszowskie realia oczywiście ;) )

Spróbuję poszukać w necie informacji o tej inwestycji. Jak coś znajdę, to wrzucę. Ciekawe, czy ceny kawalerek faktycznie będą się zaczynać od 10 koła jak się wcześniej dowiedziałem w biurze, czy przez obecny kryzys ceny nie będą znacznie odbiegać od tych choćby w DP.

Edit: Takie coś znalazłem https://www.facebook.com/kplusarchitekc ... 52/?type=3
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: abrakadabra » 01 cze 2020, 18:03

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw rezygnuje z mieszkania w DP. Przyznam, że byłem zdecydowany na 99%, ale po przeczytaniu forum mieszkańców na Facebooku, ich wypowiedzi tutaj, obejrzeniu dokładnie całej DP, jak również naprawdę średnią obsługą klienta przez Panie z NG, stwierdziłem, że ona praktycznie nie oferuje nic, co by było warte takich pieniędzy, jakich oni chcą.
Niestety to naprawdę jest sam beton, a same mieszkania mają ciągłe usterki, sam kontakt z deweloperem nie jest jakiś najlepszy po zakupieniu mieszkania.
Zostałem teraz trochę zbity z tropu czy jest, jest ogólnie jakakolwiek inwestycja w Rzeszowie, warta zainwestowania naprawdę dużych pieniędzy, czy nie lepiej zostać w innym mieście, gdzie jest znacznie mniej deweloperów, ale oferują oni coś znacznie atrakcyjniejszego i przyjemniejszego dla oka.
Jeżeli ktoś z forumowiczów podjął podobną decyzję i wybrał inną lokalizację w Rzeszowie, to ponawiam prośbę, abyście dali znać, być może również tam się przeniosę.
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 311
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: katana » 01 cze 2020, 18:15

Jak NG ma słabą komunikację do nawet nie startuj do Apklanu xD Kup coś do hartbexu.
katana
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 28 lut 2020, 16:02

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: Nikoś » 01 cze 2020, 19:49

NIestety ale buduje się dużo, jednak jak przyjdzie do wyboru to mizeria. Fakt każdy ma inny gust i potrzeby, jednak teraz co raz częściej tzw. osiedla to dwa bloki lub coś koło tego.
Szukaj dalej i najlepiej poświęcić pare dni przejśc się po mieści i poszukać i pogadać nawet z mieszkańcami danego osiedla/ okolicy
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: milypan » 01 cze 2020, 19:59

Jeśli chodzi o lokalizację to najlepsza była Wikana, niestety tam zostały już albo duże mieszkania albo mniejsze w kiepskich miejscach (parter, narożniki budynków). Plusem Wikany była pewność co do sąsiedniej zabudowy, nikt widoku mieszkańcom już nie zasłoni bo nie ma miejsca pod kolejne bloki.
milypan
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 65
Na forum od: 13 wrz 2015, 13:05

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: mieszkaniec4 » 01 cze 2020, 20:18

Nie wiem co Cię abarakadabra interesuje... A może przeanalizuj SM Projektant lub SGL Deweloper/Strzelnicza III./.... A poza tym nie sugeruj się nigdy opiniami "opiekunów" danego tematu gdyż mogą nie być zbyt obiektywne. Musisz być pewien swojego wyboru. Wiem ,że to trudne bo każda inwestycja ma swoje plusy i minusy i dodatkowo jest bardzo kosztowna. Trzymam kciuki gdyż niedawno sam miałem takie dylematy.
Pozdrawiam
mieszkaniec4
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 55
Na forum od: 18 lut 2020, 17:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 35 gości