[ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: ekonomista » 17 sty 2020, 8:59

Polecam nie zwracać uwagi tylko na dystans, ale także na tempo przemieszczania się po drogach do centrum. Z okolic Kolbego nie ma z tym problemu. Stosunkowo szybko przejechać można np. przez Wyzwolenia i Okulickiego.
ekonomista
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 112
Na forum od: 01 sie 2017, 21:01

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: rafik » 18 sty 2020, 17:24

Ciekawy projekt tych bloków. Ogólnie cała zabudowa jaka powstała na B4 po tej stronie ul. Poczty Gdańskiej jest trafiona i jest to dobry przykład jak kolejne obiekty budowane przez różnych inwestorów można wkomponować w stare osiedle. Wszystkie budynki jednej wysokości, dogodny układ komunikacyjny, wystarczająca liczba miejsc parkingowych, place zabaw oraz mała architektura. Jeśli chodzi o lokalizację to myślę że to jedno z lepiej skomunikowanych miejsc w Rzeszowie. 3 Alternatywne trasy do centrum - Krakowska, Okulickiego a nawet Marszałkowska oraz dużo połączeń autobusowych.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1062
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: Martinn » 19 sty 2020, 1:23

Moim zdaniem bardzo fajne osiedle - praktyczne rozkłady mieszkań, fajna lokalizacja - chyba ostatnie nowe mieszkania na Baranówce, dobry dojazd (zwłaszcza, że obok buduje się łącznik Warszawska-Krakowska) więc dla osób szukających czegoś w średniej półce cenowej jak najbardziej do rozważenia.

Byłem dzisiaj na tej inwestycji - gonią z tematem i terminowo nie powinno być żadnych problemów (raczej skończą przed czasem).
W razie pytań dot. tej inwestycji zapraszam na priv.
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: bysia » 21 sty 2020, 19:22

widzę ceny w ciągu tygodnia skoczyły nawet do 30 tys...
bysia
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 15 sty 2020, 1:48

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: Martinn » 21 sty 2020, 19:39

Tak, w przeciągu ostatnich tygodni ceny były aktualizowane kilkukrotnie (czyt. podwyższane).
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: kuwejt » 22 sty 2020, 14:53

bysia pisze:widzę ceny w ciągu tygodnia skoczyły nawet do 30 tys...


kuwejt pisze:To będzie "Osiedle Prymasa"
http://nieruchomosciwrzeszowie.pl/osied ... a-rzeszow/

Ale z cenami to :lol: :lol: :lol:
79m za 414k +28k miejsce postojowe (!) +10k za komórkę (!!) i podchodzimy pod 450k, podczas gdy 400m dalej za 442k można mieć szeregówkę 90m


Jeszcze +30k do tego? :o
Ja się nie dziwię, że sprzedaż nie idzie :roll:
kuwejt
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 29 mar 2019, 13:09

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: bysia » 23 sty 2020, 2:07

ja myślałam nad mieszkaniem za 311 tys (51m2) +parking na zewnątrz i komórka to całość wychodziła ok 330 tys. Mieszkanie jest narożne i miałam pewne obawy. Ponoć nowe budownictwo to nie wielka płyta. Na pewno będzie zimniejsze ale ciężko określić o ile %. I to myślenie sprawiło, że dziś to samo mieszkanie kosztuje prawie 360 tys z parkingiem i komórką :lol: :lol: :lol: choć w sumie nie wiem czy jest się z czego śmiać...Ceny jak w Krakowie a wypłata jak w Rzeszowie :lol: Z desperacji patrzyłam na rynek wtórny. Byle rudera z 1980 roku nazywana w ogłoszeniu apartamentem :evil: 30 m2 to tez apartament.
bysia
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 15 sty 2020, 1:48

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: artur.witt » 21 maja 2020, 9:09

jak obecnie ich sprzedaż?
rozważałem inwestycje bo jakos mi dobrze z autostrady bylo zjechac, wyjechac, itd.,myslelismy ze wystartuja od razu z dwoma budynkami a zaczeli od tego, ktory mial gorsze uklady, nie takie jakie szukałem. no i mieli dać znać jak wystartuja z ddrugim budynkiem, w między czasie skupilismy sie na drugiej stronie Rzeszowa i troche lepszym standardzie.

ale mieszkanie ze wzgledu na sprawy zwiazane z zatrudnieniem, jeszcze nie kupione, wiec moze nic straconego. jak oceniacie standard? budowa chyba w tempie ekspresowym
artur.witt
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 21 maja 2020, 8:29

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: Janusz » 21 maja 2020, 16:32

Blok żelbetowy w wstawkami murowanymi niczym się nie różni od wielkiej płyty. Zimne ściany na zewnątrz i suporexy w środku, warunki na homeoffice wymarzone. Jedyna korzyść że w trakcie kwarantanny bez większych przeszkód przez ścianę z sąsiadem będzie można pogadać :D
Janusz
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 07 gru 2016, 20:32

Re: [ul.Prymasa 1000-lecia/Kolbego] ALKOP Deweloper

Postautor: Ole » 20 lip 2020, 10:52

Jak tam budowa ? Coś się dzieje ?
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości