[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Thomas » 11 sty 2020, 0:02

Witam, czy ktoś z mieszkańców domagał się odszkodowania od Dewelopera za przeciagniecie terminu podpisania aktów własności?
Thomas
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 20 wrz 2018, 15:49

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Joannajoanna » 11 sty 2020, 12:40

U notariusza usłyszałam że nie należy nam się odszkodowanie że przesunięcie tego terminu. Należało się tylko przy przekazaniu kluczy...
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Krzychu » 11 sty 2020, 14:53

Osobą które podpisały aneksy nie należy się żadne odszkodowanie.
Taką informację uzyskałem od radcy prawnego.

Więc kiedyś tam sam źle to rozumiałem.. :/
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Thomas » 11 sty 2020, 15:38

Można się ubiegać odszkodowania za dodatkowe koszty poniesione w związku z przedłużeniem terminu podpisania aktu. Czyli wynajem, większa rata kredytu, aneksy bankowe itd. Co do reszty to Deweloper kolejny raz nas wykorzystał.
Thomas
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 20 wrz 2018, 15:49

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 14 sty 2020, 18:24

Cześć wszystkim :) napiszcie proszę czy to tylko mi się wydaje ale czy nowy wspaniały zarządca Pan Krystian z ADM Korona nie miał przypadkiem wykonać kilka czynności które obiecał przy pierwszym spotkaniu wspólnoty bloku D i E ?
1. miała być tabliczka przy domofonie z instrukcją jak dzwonić i otwierać furtkę i bramę - no w sumie jakaś mikroskopijna tabliczka jest z jakimiś mikroskopijnymi wyrazami którą nawet z lupą trudno przeczytać
2. miało być oświetlenie parkingu przy bloku D - ten halogen pod dachem powieszony - chyba nie ma jeszcze - dobrze mi się wydaje? - Panie Krystianie - miało być przecież to zrobione - kontynuuje Pan dzieło w kłamliwy sposób jak deweloper?
3. nie miała być przypadkiem do końca roku zrobiona pergola na śmieci - tu przy bloku D? - gdzie jest?
4. czy sprzątaczka nie powinna sprzątać przypadkiem terenu także koło bloków?

wymieniać dalej obietnice rzucane z rękawa na spotkaniu ? - czy to dalej jedno wielkie kłamstwo?
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: MichalP92 » 15 sty 2020, 16:32

To dlaczego blok B I C odeszli od ADM korona ? Powinniście sobie sami odpowiedzieć:)
MichalP92
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Na forum od: 22 paź 2017, 21:56

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Krzychu » 15 sty 2020, 19:00

NABYWCA MIESZKANIA pisze:1. miała być tabliczka przy domofonie z instrukcją jak dzwonić i otwierać furtkę i bramę - no w sumie jakaś mikroskopijna tabliczka jest z jakimiś mikroskopijnymi wyrazami którą nawet z lupą trudno przeczytać


Tak czytam co piszesz i dziś całkiem przypadkiem pierwszy raz korzystałem z wejścia przez furtkę za pomocą domofonu i owej tabliczki i powiem, że wszystko jest tam jasno opisane i nawet po ciemku wszystko na niej widać.
Nie bronie zarządcy ale akurat to wg mnie jest ok.

Co do innych rzeczy krótko, to porażka..

Czy dostaliście rozliczenie za rok ubiegły odnośnie wody i ogrzewania ?
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: AGULLA » 16 sty 2020, 11:59

Witajcie

Tak dostali chyba wszyscy i coś mi się wydaje że dużo przyszło tym bardziej że nie ogrzewałam mieszkania aż tak a przyszła mi dopłata.
Mam pytanie do mieszkańców budynku B i C jaki płacą czynsz ? Coś mi się wydaje że dużo naliczyli w porównaniu do innych osiedli na innych osiedlach przy małych mieszkaniach jest czynsz nie przekraczający 200 zl a tu duzo wiecej i niedługo wyjdzie 300 zł ....a ta oplata za sprzątanie 35 zł? Za co? Tym bardziej że nie jest sprzatany teren wokół...proszę o wiadomość pirv lub na forum.
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 16 sty 2020, 12:29

Jednym słowem cyrk - a czy sprzątaczka nie miała sprzątać codziennie klatek ? 3 razy w tygodniu zamiatać i dodatkowo 2 razy zmywać podłogi w tygodniu ? jak już zauważyłem zamiata jak się jej chce - co drugi trzeci dzień- specjalnie sprawdzam wszystkie cztery klatki i wszędzie tak jest.
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: MichalP92 » 16 sty 2020, 14:18

AGULLA pisze:Witajcie

Tak dostali chyba wszyscy i coś mi się wydaje że dużo przyszło tym bardziej że nie ogrzewałam mieszkania aż tak a przyszła mi dopłata.
Mam pytanie do mieszkańców budynku B i C jaki płacą czynsz ? Coś mi się wydaje że dużo naliczyli w porównaniu do innych osiedli na innych osiedlach przy małych mieszkaniach jest czynsz nie przekraczający 200 zl a tu duzo wiecej i niedługo wyjdzie 300 zł ....a ta oplata za sprzątanie 35 zł? Za co? Tym bardziej że nie jest sprzatany teren wokół...proszę o wiadomość pirv lub na forum.



Dzisiaj jest w Mzbm spotkanie co do czynszów itp o godzinie 16.30 jeżeli będziemy mieć informacje poinformujemy Napewno tutaj. Tak jak widzicie obiecanki cacanki A głupiemu radość i tyle dlatego blok B I C miał dość obiecanek których nikt nie dotrzymywal słowa.
MichalP92
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Na forum od: 22 paź 2017, 21:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości