[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: A.Czarna666 » 07 lis 2019, 9:13

Zadanie "i" - informacja z wczoraj. Pozwolenie na budowę już mają, ale nie wyłoniono jeszcze wykonawcy. Ciągle trwają podobno negocjacje w celu obniżenia ceny.
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Sirrah » 08 lis 2019, 13:27

Witam,
Czy ktoś z Was orientuje sie, co to za budynek usługowy (U-859/13) bedzie wybudowany w miejscu czarnego kółka?

Informacja z budynku 42. Instalacje, tynki, parapety, wylewki są już zrobione. W mieszkaniach pozostaje otynkować sufity.
Załączniki
mapka1.jpg
mapka1.jpg (100.78 KiB) Przeglądany 5220 razy
Sirrah
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 10 lip 2018, 17:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: krysteketsyrk » 09 lis 2019, 15:23

Odnośnie zadania "i" to widzę że będą mieli obsuwe. Przy rezerwacji mieszkania to mówili że w listopadzie to już będą chcieć wjechać sprzętem. Jak tak dalej będzie to może w przyszłych roku im się uda ;).
krysteketsyrk
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 28 paź 2019, 21:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: romek05 » 14 lis 2019, 23:59

Czy ktoś ma informacje dlaczego droga asfaltowa do zadania H jest zablokowana ? Znowu dojazd do Dynowskiej przez płyty betonowe... :roll:
romek05
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 20 gru 2017, 14:17

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: artur1988 » 19 lis 2019, 14:02

A.Czarna666 pisze:Zadanie "i" - informacja z wczoraj. Pozwolenie na budowę już mają, ale nie wyłoniono jeszcze wykonawcy. Ciągle trwają podobno negocjacje w celu obniżenia ceny.

krysteketsyrk pisze:Witam wszystkich ;)
Mam pytanie odnośnie zadania "i". Czy ktoś dostał już list od spółdzielni z ceną mieszkania ?
krysteketsyrk pisze:Odnośnie zadania "i" to widzę że będą mieli obsuwe. Przy rezerwacji mieszkania to mówili że w listopadzie to już będą chcieć wjechać sprzętem. Jak tak dalej będzie to może w przyszłych roku im się uda ;).



ktoś już dostał list z informacją o rezerwacji mieszkania / cena / harmonogramem / czy tym podobnym?
coś ruszyło odnośnie tej ceny ? albo czy ktoś ma jakieś informację informację odnośnie tej koncepcji "i" ?
Pytam, bo sam jestem zbywany informacjami jak wyżej ze jeszcze takiej wiedzy nie maja itp., (może w "przyszłym" tygodniu coś będzie więcej wiadomo...)
z tym, że tak mam od października.
artur1988
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 28 lut 2019, 21:22

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: psienko » 19 lis 2019, 14:51

ktoś już dostał list z informacją o rezerwacji mieszkania / cena / harmonogramem / czy tym podobnym?
coś ruszyło odnośnie tej ceny ? albo czy ktoś ma jakieś informację informację odnośnie tej koncepcji "i" ?
Pytam, bo sam jestem zbywany informacjami jak wyżej ze jeszcze takiej wiedzy nie maja itp., (może w "przyszłym" tygodniu coś będzie więcej wiadomo...)
z tym, że tak mam od października.


Niestety u mnie ta sama sytuacja. Ostatnio pytałem się w spółdzielni przed wszystkimi świętymi to dostałem info, że przycisną wykonawce i w najbliższym tygodniu po świętach może będzie coś wiadomo. Ale tak jak wspominałeś to "w przyszłym" tygodniu się już od dłuższego czasu powtarza, a efektów jak narazie brak.
psienko
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 12 mar 2019, 12:38

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: A.Czarna666 » 19 lis 2019, 14:59

Niestety u mnie ta sama sytuacja. Ostatnio pytałem się w spółdzielni przed wszystkimi świętymi to dostałem info, że przycisną wykonawce i w najbliższym tygodniu po świętach może będzie coś wiadomo. Ale tak jak wspominałeś to "w przyszłym" tygodniu się już od dłuższego czasu powtarza, a efektów jak narazie brak.


Właśnie dostałam ze Spółdzielni taką odpowiedź na pytanie, czy są już jakieś informacje na temat cen w zadaniu "i":
"Jeszcze nie."
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: artur1988 » 20 lis 2019, 0:37

A.Czarna666 pisze:

Właśnie dostałam ze Spółdzielni taką odpowiedź na pytanie, czy są już jakieś informacje na temat cen w zadaniu "i":
"Jeszcze nie."


No to czekamy. Dzięki za odpowiedź ;)
artur1988
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 28 lut 2019, 21:22

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: pezet » 28 lis 2019, 0:21

Zastanawiam się nad dokupieniem miejsca w garażu podziemnym.. W jakiej wysokości jest dodatkowa opłata do czynszu z racji posiadania takiego miejsca? Są jakieś ograniczenia co do parkowania aut z LPG?
pezet
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 02 sie 2014, 7:00

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Nikoś » 28 lis 2019, 16:09

Jeżeli tylko jest opcja i są miejsca w garażu podziemnym to należy je brać bez wzgl. na koszt.
Nie trzeba wtedy parkować nie wiadomo gdzie,
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości