[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: KLAUS1978 » 24 paź 2019, 17:10

Może być tak jak mówisz, przy czym Projektant buduje te bloki i z tego co mówiono mi w spółdzielni, takie terminy to sen o potędze sprzedających. MPEC nie upora się ze wszystkimi przyłączami do końca lutego najpewniej.
No ale. Jak piszesz o księżycowym pejzażu, to może to ta opcja wchodzi w grę.

Pozdrawiam.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: pma » 24 paź 2019, 17:53

Osiedle szybko się rozrasta, a czy ktoś pomyślał o dodatkowej szkole/przedszkolu/żłobku, czy zostanie to, co jest obecnie?
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: romek05 » 26 paź 2019, 0:39

KLAUS1978 pisze:Może być tak jak mówisz, przy czym Projektant buduje te bloki i z tego co mówiono mi w spółdzielni, takie terminy to sen o potędze sprzedających. MPEC nie upora się ze wszystkimi przyłączami do końca lutego najpewniej.
No ale. Jak piszesz o księżycowym pejzażu, to może to ta opcja wchodzi w grę.

Pozdrawiam.


Z tego co się dowiedzieliśmy w tym tygodniu ze spółdzielni, to jest to, że nie ma wykonawcy wybranego na wykonanie węzła cieplnego w danych budynkach. Wg mnie realny termin realizacji biorąc pod uwagę drogę i ciepło to lipiec-wrzesień 2020. Nie sądzę, żeby spółdzielnia przekazywała wcześniej mieszkania.

Ktoś wspomniał o jakichś szlabanach, wiadomo coś więcej? Gdzie miałyby być? Czy to będzie dodatkowo płatne i pytanie ile? Wygląda na to że miejsc postojowych będzie mało licząc sąsiednie bloki dewelopera...
romek05
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 20 gru 2017, 14:17

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: Nikoś » 26 paź 2019, 1:07

Może i szlabany czy bramy nie są estetycznym ale praktycznym rozwiązaniem. Skoro trzeba posuwać się do takich metod
Ale deweloper czy spółdzielnia na pewno oferowały miejsca postojowe w hali garażowej (trudno że extra płatne) ale za wygodę trzeba płacić, coś za coś.
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2328
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: kabulekSG » 26 paź 2019, 9:59

pma pisze:Osiedle szybko się rozrasta, a czy ktoś pomyślał o dodatkowej szkole/przedszkolu/żłobku, czy zostanie to, co jest obecnie?


A drogę dalej szanowny prezydent blokuję? Wciąż nie widzi potrzeby poszerzenia bł.Karoliny? Za wieżowcami Admy powoli wprowadzają się ludzie do inwestycji G i F, jak ruszą do H to będzie korek od szkoły pod bi1 :)
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: krysteketsyrk » 28 paź 2019, 22:47

Witam wszystkich ;)
Mam pytanie odnośnie zadania "i". Czy ktoś dostał już list od spółdzielni z ceną mieszkania ?
krysteketsyrk
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 28 paź 2019, 21:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: psienko » 29 paź 2019, 8:30

krysteketsyrk pisze:Witam wszystkich ;)
Mam pytanie odnośnie zadania "i". Czy ktoś dostał już list od spółdzielni z ceną mieszkania ?


U mnie jak narazie cisza. Próbowałem się wczoraj dodzwonić do spółdzielni ale nikt nie odbierał (o e-mailach nie będę wspominał bo mają je w poważaniu). Najprawdopodobniej końcem tygodnia się tam wybiorę, bo jak się nie pofatyguje osobiście to nie ma co liczyć na jakąś informacje.

Byłem już tam ostatniego dnia września i dowiedziałem się tyle, że wybrano już wykonawców i do końca września miały pojawić się ceny (do 30.09 jeszcze nic nie wpłynęło). Po tym czasie sukcesywnie miały być rozsyłane listy począwszy od bloku nr 46.
psienko
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 12 mar 2019, 12:38

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: A.Czarna666 » 29 paź 2019, 9:40

Witam wszystkich,
odnośnie zadania "i" - ja z kolei dzwoniłam do spółdzielni 2 października i otrzymałam informację, że ciągle trwają procedury przetargowe i może ceny będą znane w tym miesiącu (tj. październiku).
Z kolei na stronie Projektanta było do niedawna ogłoszenie, że przyjmują oferty na wywóz 33500 m3 ziemi - z dopiskiem "Zadanie I", z terminem realizacji robót październik-listopad 2019.
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: kabulekSG » 05 lis 2019, 8:47

Ktoś coś wie, kiedy to wspaniałe Linea House 1 ruszy na Baligrodzkiej?

https://www.facebook.com/MWMarch/photos ... =3&theater
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Postautor: janek » 06 lis 2019, 11:27

Odległość od bloku projektanta coś im się wydłużyła na tym pięknym obrazku. Chyba, że doznałem złudzenia optycznego :)
janek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 23 lut 2016, 13:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości