[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Krzychu » 30 paź 2019, 20:45

Z góry nie wiem bo na ostatnim mieszkam ale za to z boku słychać. Ostatnio sąsiad chyba tarł ściany po szpachlowaniu to było tak odczuwalne jakby miał za chwilę ścianę przetrzeć. Więc szału nie ma.
Pustak pianowy grubości chyba 20 - 25 cm + tynk to powinno coś wygłuszać aa tu nic..
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Doniek » 31 paź 2019, 7:36

Jakie macie stropy? Prefabrykatowe , filigran? Jesli tak to przenoszenie odgłosów z góry jest tragiczne. a nie daj Boże jak ktos nie ma paneli tylko płytki, każdy krok słychać. Teraz się tak buduje i nie tylko u Was tak jest niestety. Osobiście o ile bede miał kiedykolwiek jeszcze kupować mieszkanie to albo ostatnie piętro albo w ogole przy takich stropach.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1367
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: AGULLA » 31 paź 2019, 10:58

Oj gdybym wiedziała to zapewne spróbowała wyglusze chociaż sufit....myślicie że to coś by dało?
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Katherine » 31 paź 2019, 12:43

@AGULLA ale masz środkowe mieszkanie w klatce? Bo my sąsiadujemy z jednej strony z naszą klatką, a z drugiej z sąsiednią i w sumie jest cisza, tzn. słychać że ktoś mieszka ale bez specjalnych uciążliwości. My też montowaliśmy panele wygłuszające na podłodze, żeby sąsiadom z dołu nie utrudniać życia. U nas za to słychać jak się zamyka drzwi wejściowe do budynku...
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: AGULLA » 31 paź 2019, 14:10

Katherine - tak mam środkowe mieszkanie niestety....i sąsiadów tak aż bardzo obok nie słychać tylko górnych tak....mam wrażenie jak by podłóg nie mieli zrobionych bo tak ich chodzenie słychać. To sąsiedzi maja z wami dobrze , skoro pomysleliscie o tych panelach. Niestety inni to sue nie przejmują wid chyba faktycznie lepiej wybrać ostatnie pietro
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Joannajoanna » 31 paź 2019, 18:23

U nas sąsiadów z boku tak nie słychać ale Sąsiedzi z góry chyba chodzą z drewniakach po mieszkaniu
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: swiety » 31 paź 2019, 22:53

Pytanie do mieszkańców - czy inwestycja jest zakończona i nie ma w planach kolejnych etapów? Pytam, bo nie wiem czy przenieść do zrealizowanych.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: Emil » 31 paź 2019, 23:14

Nie przenosić. Kolejny etap w sprzedaży, a i poprzedni nie do końca domknięty ;) Agulla, ja swoich sąsiadów z góry nie słyszę praktycznie w ogóle.
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 05 lis 2019, 18:32

Czy ktoś z przyszłych sąsiadów z bloku E lub D ma jakąś informację na temat terminu przepisania własności które de facto miało być do 30 kwietnia 2019 r. !!! ? a może ktoś z bloków A, B lub C coś wie? to też proszę o informację.
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 07 lis 2019, 18:20

Nikt nic nie wie? kogoś w ogóle interesuje temat zakończenia budowy i przepisania własności? czy wszystkim jest wszystko obojętne z tym tematem?
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], peter i 15 gości