Mniejsze inwestycje mieszkaniowe

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Wywrockiego]

Postautor: Ahoh » 05 wrz 2019, 15:58

Podbijam temat! :)
Też czekam na jakąś inną zabudowę szeregową przy tej ulicy (lub w tej okolicy)
Ahoh
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 04 cze 2019, 11:12

Re: [ul. Wywrockiego]

Postautor: Doniek » 06 wrz 2019, 6:38

Ta wizualizacja przeciez to glownie aranżacja wnętrz, gra światel i doklejone drzewa. W rzeczywistości niczym się nie różnią od szeregówek sprzed lat, no może tym że jest wiata zamiast normalnego garażu ;)

Ps. Do stanu deweloperskiego trzeba doliczyc jeszcze 99 000 zł :)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Wywrockiego]

Postautor: Arrival » 06 wrz 2019, 9:26

Ostatnio przejechałem się wieczorem w tę okolicę, żeby zobaczyć bloki na Potockiego. Zmroziło mnie jak wymarłe jest to miejsce, czułem się jak po jakiejś apokalipsie ;). Terenów jest sporo, oby się rozwijało, ale obecnie życie tam to chyba żadna przyjemność :(. Może miałem pecha, spróbuję jeszcze raz o innej porze, ale póki co wrażenia są jakie są.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Wywrockiego]

Postautor: Margo » 06 wrz 2019, 14:24

Ale chyba o to chodzi aby w miarę blisko miasta a cisza i spokój był. Dla mnie to super miejsce właśnie ze względu na ciszę i spokój.
Margo
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 08 sie 2019, 11:57

Re: [ul. Wywrockiego]

Postautor: Arrival » 06 wrz 2019, 17:39

Mi nie chodzi o ciszę i spokój. Mieszkam na Wilkowyji, często bywam na Słocinie. Tu jest cisza, spokój i blisko miasta. Ale mogę iść biegać o 22-23 i na pewno spotkam innych biegaczy, wszystko jest oświetlone, widać gdzieś życie po domach itp. A tam w rejonie Wywrockiego/Potokowej bez latarki byłoby ciężko :D Dodatkowo wszędzie pusto, w domach nie świeci się światło, ludzi zero na ulicach. Mówię, może miałem pecha - to czysto subiektywna opinia. Ale byłem tam względnie wcześnie, pewnie w okolicy 20-21. Im bliżej Strzelniczej czy Staroniwskiej tym oczywiście lepiej.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Wywrockiego]

Postautor: Duszek » 06 wrz 2019, 17:53

Margo pisze:Ale chyba o to chodzi aby w miarę blisko miasta a cisza i spokój był. Dla mnie to super miejsce właśnie ze względu na ciszę i spokój.

Popieram !
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Mniejsze inwestycje mieszkaniowe

Postautor: Bibek890 » 16 paź 2019, 11:59

Witam, czy ktoś kupił mieszkanie w inwestycji '' przylwowskiej'' i może podzielić się opinią na ten temat?
Bibek890
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 16 paź 2019, 11:56

Re: [Rzeszów] Mniejsze inwestycje mieszkaniowe

Postautor: nieco_aa » 04 lis 2019, 18:53

KrzysztofFilc pisze:Cenowo drogo 5 metrów od torów ... :shock:

Przy Żywicznej niedaleko 10k taniej i o wiele większe.


Panie ,,KrzysztofieFic" widzimy, że z uwagą obserwuje Pan zamieszczane informacje o inwestycji przy ul. Myśliwskiej. Podaje Pan przy tym nieprawdziwe informacje co do odległości od torów. Przepisy regulują odległości jakie powinny być zachowane przy tego rodzaju inwestycji, a niniejszym przypadku skrajna szeregówka oddalona jest o 25 m. zatem pomylił się Pan raptem o 20 metrów ;). Co do ceny, to jest to Pana subiektywna ocena. Absolutnie nie negujemy przy tym, inwestycji przy ul. Żywicznej. Zachęcam do porównania cen tych nieruchomości.
nieco_aa
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 04 lis 2019, 14:05

Re: [Rzeszów] Mniejsze inwestycje mieszkaniowe

Postautor: riko » 04 lis 2019, 19:16

1.Opis Inwestycji:





Jeśli szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zachowując bliskość wszystkich potrzebnych punktów w bardzo dobrej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie!
Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej przy ulicy Myśliwskiej ( Staromieście) to kameralny kompleks 18 domów, wybudowanych według indywidualnego projektu, charakteryzujące się współczesnym stylem bryły w oprawie drewna i szkła. Domy o powierzchni 107 m2 powierzchni użytkowej znajdują się na 1,70 i 2,30 arowych działkach.


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

PARTER: salon, kuchnia z jadalnią, pokój, kotłownia/ spiżarka, łazienka,

PIĘTRO ( bez skosów): 3 pokoje, garderoba, łazienka,

Przy każdym budynku znajdują się 2 miejsca parkingowe, w tym jedno zadaszone.

Dojazd do nieruchomości szeroką ( 5,5m) drogą z kostki brukowej.

Termin oddania budynków w stanie surowym zamkniętym : IV kwartał 2019 rok.

Segment środkowy 349 000,

Segment skrajny 369 000,

To wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia, spokój, ciszę oraz zieleń. Jednocześnie zapewnia szyki i sprawny dojazd do centrum miasta. To idealna propozycja dla rodziny z dziećmi pragnącej bezpieczeństwa i przestrzeni.

Powiat:Rzeszów

Miasto:Rzeszów

Technologia: tradycyjna
Typ budynku zabudowa szeregowa
Liczba pięter: 1
Liczba pokoi: 5
Liczba łazienek: 2
Ogrzewanie: własne gazowe
Okna: PCV
Powierzchnia (m2): 107
Powierzchnia działki (ar): 1.70
Dojazd: droga asfaltowa







2..O Inwestycji.


Osiedle zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ulicy Myśliwskiej to świetna lokalizacja tylko 5 min do centrum. Nowa inwestycja, w skład której docelowo wchodzi 18 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, wybudowanych wg indywidualnego projektu, charakteryzujące się współczesnym stylem bryły, w oprawie drewna oraz duże przeszklenia.





3.STANDARD WYKOŃCZENIA:


– fundamenty: ława żelbetowa, ściany fundamentowe z bloczka betonowego, pionowe, żelbetowe rdzenie konstrukcyjne, wieniec konstrukcyjny żelbetowy
– izolacja fundamentów: dysperbit, styrodur o grubości 10 cm, folia kubełkowa
– fundamenty zasypane piaskiem zagęszczanym mechanicznie
– stropy i schody wewnętrzne, wylewane z betonu, żelbetowe
– ściany zewnętrzne (mury) pustak ceramiczny
– okna PCV 3-szybowe
– dach płaski, kryty papą bitumiczną
– podjazd i podejście do domu z kostki brukowej
– w salonie podejście pod kominek
– wszystkie działki ogrodzone od strony ogrodu.



Przy każdym budynku znajdują się 2 miejsca parkingowe w tym jedno zadaszone, dojazd do nieruchomości szeroką (5,5 m) drogą asfaltową.
Istnieje możliwość oddania budynków w stanie zamkniętym surowym. W deweloperskim – cena do uzgodnienia.

4.Wizualizacje:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

5.Fotki z Inwestycji:

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [Rzeszów] Mniejsze inwestycje mieszkaniowe

Postautor: justynawm » 08 lis 2019, 14:27

Witam,
Na Warneńczyka powstają dwie inwestycje mieszkań w zabudowie szeregowej, o których tutaj jeszcze nie znalazłam informacji.
Czy jest może jakaś osoba na forum, która kupiła lub interesuje się kupnem mieszkania z tych inwestycji ?


https://www.otodom.pl/oferta/domex-osie ... 3DNMY.html
https://www.otodom.pl/oferta/mieszkanie ... 4fd218de55


Pozdrawiam.
justynawm
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 08 lis 2019, 14:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dStan, Kolejorz i 28 gości