[Rzeszów] Mniejsze inwestycje mieszkaniowe

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Wywrockiego]

Postautor: Ahoh » 05 wrz 2019, 15:58

Podbijam temat! :)
Też czekam na jakąś inną zabudowę szeregową przy tej ulicy (lub w tej okolicy)
Ahoh
Świeżak

Na forum od: 04 cze 2019, 11:12

Postautor: Doniek » 06 wrz 2019, 6:38

Ta wizualizacja przeciez to glownie aranżacja wnętrz, gra światel i doklejone drzewa. W rzeczywistości niczym się nie różnią od szeregówek sprzed lat, no może tym że jest wiata zamiast normalnego garażu ;)

Ps. Do stanu deweloperskiego trzeba doliczyc jeszcze 99 000 zł :)
Doniek
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Postautor: Arrival » 06 wrz 2019, 9:26

Ostatnio przejechałem się wieczorem w tę okolicę, żeby zobaczyć bloki na Potockiego. Zmroziło mnie jak wymarłe jest to miejsce, czułem się jak po jakiejś apokalipsie ;). Terenów jest sporo, oby się rozwijało, ale obecnie życie tam to chyba żadna przyjemność :(. Może miałem pecha, spróbuję jeszcze raz o innej porze, ale póki co wrażenia są jakie są.
Awatar użytkownika
Arrival
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 16 lis 2014, 13:59

Postautor: Margo » 06 wrz 2019, 14:24

Ale chyba o to chodzi aby w miarę blisko miasta a cisza i spokój był. Dla mnie to super miejsce właśnie ze względu na ciszę i spokój.
Margo
Świeżak

Na forum od: 08 sie 2019, 11:57

Postautor: Arrival » 06 wrz 2019, 17:39

Mi nie chodzi o ciszę i spokój. Mieszkam na Wilkowyji, często bywam na Słocinie. Tu jest cisza, spokój i blisko miasta. Ale mogę iść biegać o 22-23 i na pewno spotkam innych biegaczy, wszystko jest oświetlone, widać gdzieś życie po domach itp. A tam w rejonie Wywrockiego/Potokowej bez latarki byłoby ciężko :D Dodatkowo wszędzie pusto, w domach nie świeci się światło, ludzi zero na ulicach. Mówię, może miałem pecha - to czysto subiektywna opinia. Ale byłem tam względnie wcześnie, pewnie w okolicy 20-21. Im bliżej Strzelniczej czy Staroniwskiej tym oczywiście lepiej.
Awatar użytkownika
Arrival
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 16 lis 2014, 13:59

Postautor: Duszek » 06 wrz 2019, 17:53

Margo pisze:Ale chyba o to chodzi aby w miarę blisko miasta a cisza i spokój był. Dla mnie to super miejsce właśnie ze względu na ciszę i spokój.

Popieram !
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 18 lip 2014, 11:45

Re: [Rzeszów] Mniejsze inwestycje mieszkaniowe

Postautor: Bibek890 » 16 paź 2019, 11:59

Witam, czy ktoś kupił mieszkanie w inwestycji '' przylwowskiej'' i może podzielić się opinią na ten temat?
Bibek890
Świeżak

Na forum od: 16 paź 2019, 11:56

Poprzednia

Wróć do Budowa