Wesele - organizacja

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Wesele - organizacja

Postautor: domiiiniika » 13 sie 2019, 8:53

Jestem w trakcie planowania wesela i chciałam się zapytać czy ktoś może mi polecić (lub odradzić) restauracje, wyglądowo spodobały mi się Senator Gran Via i Alabaster , ale nigdy w nich nie byłam i nie wiem jak tam jest z obsługą, czy jest dobre jedzenie? itp.

a dodatkowo chciałam zapytać grze w Rzeszowie mogę zamówić zaproszenia ślubne - dobre jakościowo i cenowo?
domiiiniika
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 25 cze 2019, 12:04

Re: Wesele - organizacja

Postautor: littlemonster00 » 13 sie 2019, 13:20

Z tymi wszystkimi pałacami weselnymi jest tak, że mają wywalone na wiele rzeczy, bo 'i tak zawsze będą klienci'. Z jedzeniem jest najgorzej, to proste dania, nikt tam praktycznie nie ma pojęcia czym jest kuchnia wegetariańska, a czym wegańska i nie dość, że propozycje są absurdalne, to potem ilość i ich jakość tak samo. Ja nie wiem jak bardzo Ci zależy, ale ja bym z tego nie korzystał:)
littlemonster00
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 31 gru 2017, 16:49

Re: Wesele - organizacja

Postautor: inwestor17 » 08 paź 2019, 8:20

wg mnie sala weselna jest jedna z najwazniejszych rzeczy na weselu. To tam odbywa sie przeciez całe przyjecie. Polecam Krzewi Róg w Chmielnie. Piękna sala w sercu Kaszub a do tego wyśmienite jedzenie
inwestor17
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 19 sie 2019, 20:48

Re: Wesele - organizacja

Postautor: eva321 » 26 paź 2019, 17:40

Ja byłam w Alabaster o było całkiem przyzwoicie
eva321
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 26 paź 2019, 17:35


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości