[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Karrrramba » 02 cze 2019, 21:23

Skoro Developres rozpoczął Tarasy nad Zalewem i Paderewskiego Park a pewnie następna w kolejce jest Nova Graniczna to czy to oznacza że budowa zapowiadanego biurowca zostaje wstrzymana? Nie jestem pewien aby nawet tak duży jak na rzeszowski rynek deweloper miał "siły" pociagnąć na raz 3-4 inwestycje.
Karrrramba
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 157
Na forum od: 04 cze 2018, 23:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pogodynka » 02 cze 2019, 21:33

No i co z osiedlem Nad Wisłokiem, które przez kilka lat mieli na pewno zaczynać tylko dopna formalności ..... :lol:
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Ole » 03 cze 2019, 15:16

Moim zdaniem to "Nad Wisłokiem" poleży w poczekalni jeszcze rok albo dwa. Developres ma sporo inwestycji rozpoczętych i sprzedaje na bieżąco. Po co mu ruszać teren najbliżej centrum jeśli zaraz ceny się pozmieniają.
Jest i druga możliwość - teren poprzemysłowy choć zrównany z ziemią, idealnie nadaje się na LOFTy, a odbudowane ze smakiem zejdą jak ciepłe bułeczki.
Mielonka Rzeszowska Park. :lol:
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pogodynka » 03 cze 2019, 16:49

Wierzysz, ze za rok dwa to zaczną budować Nad Wisłokiem...? Ja się ta inwestycja interesowałam już pewnie z 5 lat temu i co roku mówili, że na pewno w tym roku startują.... myślę, że jakby mogli to już by dawno zaczęli a oni cały czas dopinają "sprawy formalne"
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Pieczarkowy » 03 cze 2019, 22:25

Po co rozkopywać teren w gównianej lokalizacji, jak mają kilka fajniejszych inwestycji do realizacji teraz?
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Doniek » 04 cze 2019, 6:40

Lepiej karmią gdzie indziej, wiec lepiej pewnie się skupić na obecnie modnych lokalizacjach ;) Poza tym mi osobiście okolica tych bloków przy Wisłoku na Siemieńkiego się nie podoba.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Arrival » 04 cze 2019, 9:16

Z Siemieńskiego czekają na infrastrukturę. Jak dokończy się ul. Dworaka (a najlepiej i Sieciecha) to ten rejon będzie tak skomunikowany, że praktycznie będzie to osiedle przy Rejtana ;). Kasę na teren już wyłożyli. Dziś musieliby to osiedle sprzedawać tanio i do tego konkurowałoby z innymi ich inwestycjami. A tak to za X lat kiedy stanie się porządnie skomunikowane to je dokończą i porządnie zarobią. Jeśli tam autobusy będą sprawnie jeździły na Rejtana (a pewnie będą) to to będzie fajna lokalizacja pod wynajem dla studentów.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Hawk » 04 cze 2019, 11:41

Mnie osobiście Developres zaczyna mocno drażnić. Jak na początku poszli ładnie na Warszawskiej, pokazali poziom i to że nie tylko mieszkaniówka, ale również biurowce należy budować to obecnie nie mogę patrzeć na ich nowe inwestycje. Zamiast drugiego biurowca zrobili na Lubelskiej kwadratową kupę, a na Granicznej to jakaś kpina i totalny dramat. Śmieją się co po niektórzy z ResTowe, a ja uważam że graniczna to największy bubel. Działki mają potencjał na znacznie większe wysokości, kolor elewacji jest żałosny a projekt kopij wklej w Warszawskiej obniżony kilka pięter. małemu developerowi pewnie by to przeszło, ale po Developresie powinno się oczekiwać więcej. I gdzie ich ambicje?? Pierwsi przekroczyli 50m wysokości a teraz zamiast się podnosić to robią się coraz bardziej przyziemni. Develeopresie nie obniżajcie poziomu do parteru, nie marnujecie atrakcyjnych działek i pokażcie coś mega ambitnego godnego następcę Warszawskiej, oraz osiedla architektów.
Hawk
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 231
Na forum od: 23 maja 2019, 9:55

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pisul » 07 cze 2019, 19:23

Przyjechały kontenery pracownicze, dużo ludzi dzisiaj pracowało i pierwsze roboty ziemne.
Chyba parking patrząc po usuniętym humusie będzie pod całością?



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: milypan » 07 cze 2019, 23:26

Developres robi dobry ruch, łapie mnóstwo klientów w szczycie cenowym nawet nie rozpoczynając inwestycji. Ceny sięgają sufitu w przypadku mniejszych mieszkań jak również lokali usługowych. W Tarasach nad zalewem usługi to koszt 8500 zł/m2 NETTO ... :lol:

Wiele osób rezygnuje już z kupna mieszkań na wynajem bo to nie ma sensu. Podobnie usługi. Sprzedaż kredytów spada także za kilka lat będzie mocne spowolnienie.
milypan
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 65
Na forum od: 13 wrz 2015, 13:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości