[ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Tomasz » 12 mar 2019, 13:42

Lovelygirl - czy mogłabyś mi podesłać namiary do tej ekipy na prywatną wiadomość?
Tomasz
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 09 lut 2015, 22:34
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: g_mi » 20 mar 2019, 9:09

Hej :)
Czy ktoś może wie jaka grubość gruntu znajduje się na tych ogródkach nad parkingiem?
g_mi
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 07 mar 2019, 15:43

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: leirion » 05 kwie 2019, 17:26

g_mi ... Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi się kojarzy, że 40 cm. I nie wolno sadzić tam roślin korzeniowych, ponieważ mogą uszkodzić izolację na garażu.

A przy okazji, pojawiła się kolejna informacja na BIP w sprawie rozbudowy drogi - ul. Uroczej. Miejmy nadzieję, że tym razem już nie skończy się na kolejnych protestach i dojdzie do jej rozbudowy.

http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komun ... -sn62.html
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: peter » 24 maja 2019, 11:45

Wizualizacje kolejnego etepu
Załączniki
ur3.jpg
ur3.jpg (138.21 KiB) Przeglądany 8231 razy
ur2.jpg
ur2.jpg (112.78 KiB) Przeglądany 8231 razy
ur1.jpg
ur1.jpg (134.62 KiB) Przeglądany 8231 razy
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: pisul » 24 maja 2019, 16:25

g_mi pisze:Hej :)
Czy ktoś może wie jaka grubość gruntu znajduje się na tych ogródkach nad parkingiem?
leirion pisze:g_mi ... Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi się kojarzy, że 40 cm. I nie wolno sadzić tam roślin korzeniowych, ponieważ mogą uszkodzić izolację na garażu.



Zawsze można kupić specjalne skrzynie/donice do tarasów balkonów i posadzić prawie wszystko. W takich skrzynkach rosną świetnie świerki, sosny, brzozy czy kosodrzewina. Są firmy co robią i sprzedają takie ogromne ocieplane skrzynki tylko pod roślinki na balkony.


Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródło: https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/ ... alkonowych
źródło: http://taras-balkon.pl/drzewa-na-taras-balkon/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Użytkownik302 » 28 maja 2019, 22:15

peter pisze:Wizualizacje kolejnego etepu


Oj robi się bardzo ciasno. Blok o jedno piętro więcej niż Urocza 4, a parkingu nie widać. Już teraz jest duży problem z miejscami parkingowymi i podstawowymi elementami jak wywóz śmieci z osiedla... ludzie nie mają miejsc parkingowych i parkują pod klatkami Uroczej 4, na drodze, która prowadzi do koszy na śmieci i dodatkowo spełnia funkcję drogi pożarowej, która jest nieprzejezdna... nawet śmieciarka nie ma jak wjechać... :shock: :cry:
Użytkownik302
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 23 lis 2015, 14:59

Re: [ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Postautor: leirion » 19 cze 2019, 20:37

Też na pierwszy rzut oka myślałam, że nie ma wjazdu do garażu... ale jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się wydaje mi się, że zaraz obok klatki z prawej strony jest coś co może nim być. Poza tym blok dwuklatkowy, ogródków 6, tzn. że maksymalnie 3 mieszkania w klatce, a wyżej może nawet mniej, czyli mieszkania raczej większe niż były w pierwszym, ogródki większe ciut, więc i garaż większy.

A tak na marginesie pytanie: Kto już mieszka w pierwszym bloku z osób udzielających się na forum? Bo niestety ja jestem mocno spóźniona z pracami wykończeniowymi :oops: ....
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Postautor: pogodynka » 19 cze 2019, 21:12

@leirion jest wspólna grupa Uroczej oraz Zacisznej na Facebooku https://www.facebook.com/groups/583636312068612/
Warto się zapisać bo mieszkańcy Uroczej mocno się tam udzielają i na bieżąco są omawiane wszystkie problemy dotyczace osiedla...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Postautor: leirion » 25 cze 2019, 17:19

Czy ktoś na Uroczej 10A zakładał instalację do klimatyzacji już po odbiorze kluczy, czyli nie w ramach zmian lokatorskich ?
A jeśli w ramach zmian lokatorskich to jaki to był koszt ?

Pogodynko.... nie mam konta na Facebooku :| ... i raczej nie będę mieć, bo jak już się zdecydowałam po latach buntu, żeby spokornieć i założyć konto na tym portalu, to mnie zirytowało jak zażądali przy rejestracji oprócz adresu mailowego, jeszcze numeru telefonu i co już mnie wyprowadziło z równowagi to wyraźnego zdjęcia .... wysłałam im zdjęcie wyraźne ;-) mojego psiaka i odpuściłam.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Postautor: leirion » 28 cze 2019, 12:20

Pojawiło się na BIPie:

http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komun ... -sn62.html

Wygląda na to, że sprawa jest traktowana priorytetowo.... oby tylko roboty jak najszybciej ruszyły.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 31 gości