[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: złomek » 13 maja 2019, 7:47

Zapytaj dewelopera lub kierownika budowy - zapewne podadzą Ci te informację bez problemu ;)
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pawelc » 20 maja 2019, 9:43

Budynek 3 jest już w trakcie odbiorów. Jeszcze nie wszystkie mieszkania, ale część już oddana i kolejne są umawiane.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: forfit » 23 maja 2019, 15:55

Tak, trwają odbiory techniczne.
Nie wiem tylko kiedy budynek zostanie przekazany do użytkowania, podobno ma być to początek czerwca, ale może ma ktoś dokładniejsze informacje?
forfit
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 06 lis 2018, 9:50

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pawelc » 24 maja 2019, 11:55

Też słyszałem o początku czerwca, Setbau jest już ponoć w trakcie odbiorów klatek schodowych i garaży.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: DarekP » 24 maja 2019, 12:29

pisul pisze:Na stronie Geoportalu miasta Rzeszowa - http://osrodek.erzeszow.pl/map/www/mapa ... anice+OSM+


Po zbliżeniu fragmentu mapy i ważne odhaczeniu w menu "Budynki" i "Sieci projektowane" pojawiają się kontury planowanych budynków/rzuty parkingów/dróg dojazdowych i zamiast polegać tylko na wizualizacjach można samemu wybrać ikonkę LINIJKI i sobie samemu zmierzyć nie tylko odległości między budynkami ale do miejsca pracy do żabki z alkoholem...


Z tego, co zauważyłem, to Żabka jest już zainstalowana (przynajmniej neon widziałem). A i przy pozostałych lokalach użytkowych zaczyna być widać jakieś nieśmiałe ruchy.
Myślę, że już niedługo zaczną się problemy w wyjazdem w kierunku Armii Krajowej i to nie tylko na Paderewskiego, niestety.
DarekP
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 05 sie 2014, 13:27

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pawelc » 24 maja 2019, 12:50

Żabka chyba już nawet funkcjonuje od dłuższego czasu (może ktoś z już mieszkających tam potwierdzi).
Co do problemów z wyjazdem to było to już poruszane tutaj wiele razy, pożyjemy zobaczymy. Moim zdaniem nie będzie wielkiej różnicy, bo już teraz jedno z największych osiedli w Rzeszowie (Słocina) wyjeżdża w ogromnej części właśnie tędy i nawet przy pełnym obsadzeniu nowych inwestycji ruch zwiększy się maksymalnie o kilkanaście procent. Każdego, kto twierdzi że już teraz Paderewskiego jest zakorkowana odsyłam do zobaczenia co się dzieje w innych częściach miasta w godzinach szczytu.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pferd » 24 maja 2019, 15:18

ostatnio tamtędy jechałem tak ok 7:30, i dwie osobówki próbowały wyjechać z osiedla, trochę im to zeszło, bo wyjazd jest w ciulowym miejscu na zakręcie i nic nie widać, a ruch rano spory, jak nikt jadący nie zatrzyma się i nie wpuści tych z osiedla, to trzeba się przygotować na długie oczekiwanie, aby się włączyć do paderewskiego,
pferd
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 29 gru 2017, 13:37

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: Kacu » 24 maja 2019, 16:43

Spoko spoko - miasto postawi tam ze dwie sygnalizacje świetlne, tak jak na Rejtana, i będzie po problemie
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: pisul » 24 maja 2019, 19:22

DarekP pisze:Z tego, co zauważyłem, to Żabka jest już zainstalowana (przynajmniej neon widziałem). A i przy pozostałych lokalach użytkowych zaczyna być widać jakieś nieśmiałe ruchy ...


pawelc pisze:Żabka chyba już nawet funkcjonuje od dłuższego czasu ( może ktoś z już mieszkających tam potwierdzi ) ...


Potwierdzam, Żabcia otwarta również w wolne niedziele ;)

Obrazek

Obrazek

... i na wielkość jedna z większych. Ponad 2x więcej m2 co np. w Apartamentach Zamkowych
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: BoriakiGong » 28 maja 2019, 12:46

Wypowiem się jako mieszkaniec - mieszkam już od połowy kwietnia, więc półtora miesiąca.
Wyjeżdżam codziennie w kierunku centrum w godz. między 07, a 08. Zarzut, że ciężko wyjechać z osiedla na Paderewskiego jest bezpodstawny - nigdy nie stałem tam dłużej niż kilkadziesiąt sekund.
Przy wyjeździe z Paderewskiego na obwodnicę tworzą się małe zatory, ale wyjazd trwa max. parę minut. Co ciekawe z moich obserwacji wynika, że gorzej wyjechać na obwodnicę około godziny 07.00, niż o 08 - im później tym luźniej.

Żabka rzeczywiście duża i wygodna. Otwarta była już pod koniec kwietnia, przed weekendem majowym. Jest czynna codziennie od 6-23, w niedziele niehandlowe krócej, chyba do 20.00.
W dwóch lokalach usługowych w budynku 3, trwają prace wykończeniowe. W jednym z nich, całkiem sporym, ma być kawiarnio-restauracja.
Awatar użytkownika
BoriakiGong
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 07 sie 2018, 14:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości