[ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: Akacja85 » 31 mar 2019, 18:45

Dzięki Pisul za zdjęcia.
Tempo prac tragiczne, od listopada nie mogą wykopać tych garaży...
inwestycje obok (Urocza 4 czy kolejny etap Developresu) będą oddane zapewne szybciej niż te dwa bloczki.
Akacja85
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 21 lip 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: pogodynka » 31 mar 2019, 19:21

Faktycznie słabe tempo... szkoda też mieszkańców UNM, którzy będą musieli przez długi czas patrzeć na te wykopy
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: Akacja85 » 10 kwie 2019, 17:43

Czy ktoś z obecnych na forum kupił mieszanie w tej inwestycji?
Z tego, co wiem Deweloper wspominał o możliwości oddania mieszkań nawet w marcu 2020 :lol:
Wiadomo skąd te opóźnienia? Od ponad 5 miesięcy kopią dwa garaże..,sporo to mówi o całej inwestycji i podejściu dewelopera
Akacja85
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 21 lip 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: lentek91 » 15 kwie 2019, 16:33

Ja kupiłem tutaj mieszkanie, ale nie wiem z czego wynikają te opóźnienia, nie dopytywałem się jeszcze ;) Ogólnie ja zostałem poinformowany o terminie oddania mieszkania między 30.06-31.12.2020r. Nigdy nie słyszałem o Marcu, ale może gdzieś takie informacje wcześniej były podawane. Byłem ostatnio zobaczyć postępy i z tego co widzę, to mają 3 miesiące obsuwy w stosunku do planu budowy zawartego w umowie deweloperskiej (wg tego planu zakończenie budowy powinno nastąpić 30.06.2020). Ja osobiście wolę, żeby to spokojniej robili, ale dobrze, żeby później nie chodzić w garażach w wodzie po kolana.

Przypuszczam, że opóźnienia są stąd, że deweloper najpierw chce skończyć budować to przedszkole (pewnie szybsza i lepsza kasa), a później ruszy na pełnych obrotach tutaj (To są tylko moje domysły :D)
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: Akacja85 » 16 kwie 2019, 7:31

Nie sadze, ze to kwestia solidności. Deweloper ciągnie dwie inwestycje i dlatego mu się nie spieszy. Mam nadzieje, ze nie opoznia budowy celowo - ceny materiałów poszły w górę, może nie inwestują w materiał i przeciągają, czekając na niższe ceny materiałów? Sprzedaż na stronie tez im się zatrzymała, mieszkania w przed sprzedaży poszły ładnie, teraz kiedy nowe inwestycje pojawiły się obok, już takiego zainteresowania nie ma + takie opóźnienia zniechęcają potencjalnych chętnych.
Akacja85
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 21 lip 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: lentek91 » 16 kwie 2019, 10:08

Też mi się wydaje, że ma kilka inwestycji i stąd takie opóźnienie tutaj, ale celowo raczej nie opóźniają, bo materiały za szybko raczej w dół nie pójdą, mogą pójść do góry jeszcze, więc tutaj bym nie upatrywał tego, chociaż kto wie, nikt tego oficjalnie nie powie :D Teraz jak ludzie mieliby to kupić, to już budynek musi być trochę wybudowany, albo bliżej ukończenia, bo inaczej, to ciężko będzie im sprzedać, bo faktycznie konkurencja spora przyszła :)
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: Użytkownik302 » 22 kwie 2019, 22:57

Konkurencja spora a ceny kosmiczne...Tylko czekać, aż ta sztucznie napompowana bańka pęknie, a ceny mieszkań w tych okolicach wrócą na ziemię ;)
Użytkownik302
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 23 lis 2015, 14:59

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: pisul » 12 maja 2019, 18:31

Palownica skończyła pracę, betonują na całego i w końcu widać już postępy:




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek



Postępy przy budowie przedszkola:



Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: Ania » 13 maja 2019, 9:09

Czy ktoś wie czy to przedszkole ma być publiczne czy prywatne i kiedy jest termin ukończenia budowy?
Ania
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 13 gru 2016, 15:44

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Postautor: lentek91 » 28 maja 2019, 17:44

Szerbud wrzucił zdjęcia z budowy na swojego fanpage'a :)



Obrazek



Obrazek



Dalej jeszcze grzebią w "ziemi"
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości