[Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: peter » 18 lis 2018, 13:26

Przetarg na rozbudowe Wieniawskiego rozstrzgniety maja byc porobione petle autobusowe wiec i pewnie mpk sie pojawi. Ale narazie wedlug strony internetowej sprzedaz slabo 3 mieszkania ledwo w rezerwacji a budowa od sierpnia trwa juz na +2 sciany sie pojawiaja
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: wlodi223 » 19 mar 2019, 23:20

Myślicie, że inwestycja będzie dobra dla inwestora? Zdaję sobie sprawę, że koszty najmu nie mogą być zbliżone do centrum, ale czy w ogóle ktokolwiek zechce tam wynająć?
wlodi223
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 15 maja 2018, 21:26

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: Tomasz » 20 mar 2019, 11:39

Średnio. W sumie rzucanie się na straszne bloczyska powstające w centrum w celach inwestycyjnych też trochę zaczyna mijać sie z celem.

Kupując mieszkanie za 500 000 zł (już ze wszystkim) wynajmiesz je za za 2500 zł. Na plus zaczniesz wychodzić już po 17 latach! Oczywiście pomijając ryzyko, że w tym czasie pojawią się prawdopdobonie dwa kryzysy na rynku mieszkaniowym. Ekonomicznie powinny pojawiać się raz na 10-12 lat.
Tomasz
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 09 lut 2015, 22:34
Lokalizacja: Staromieście

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: Arrival » 20 mar 2019, 12:33

Jeśli kupujesz mieszkanie bo nie masz co robić z pieniędzmi to kupujesz za gotówkę i jest tak jak mówisz (nadal lepiej niż lokata).
Jeśli kupujesz mieszkanie, żeby zrobić biznes to MUSISZ się lewarować kredytem i wtedy w Twoim przykładzie wyjdzie Ci roi w okolicach 10% co jest już fajnym poziomem, a w praktyce możesz uzyskać na naszym rynku okolice 15% jeśli dobrze ogarniesz temat.

Na Wieniawskiego mieszkania wynajmują się jak wszędzie w Rzeszowie.

Z inwestowaniem pod wynajem problem jest jeden - liczymy na dzisiejszych liczbach i zakładamy się z rynkiem, że przyszłość będzie taka jak dziś lub lepsze. Bo dziś mogę na Wieniawskiego wynająć mieszkanie w kilka godzin. Ale inwestuję w mieszkanie na 20-30 lat. Czy za 10 lat też tak łatwo tu wynajmiesz?
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: Inka » 20 mar 2019, 12:48

wlodi223 pisze:Myślicie, że inwestycja będzie dobra dla inwestora? Zdaję sobie sprawę, że koszty najmu nie mogą być zbliżone do centrum, ale czy w ogóle ktokolwiek zechce tam wynająć?


Wynajem, ok,ale teraz kupować mieszkanie pod wynajem to moim zdaniem duże ryzyko. Ceny mieszkań są wysokie, bardzo. Za 2500 zł nie wynajmie się mieszkania w Rzeszowie, albo będziesz czekał długo na lokatora. Może za 1500 zł. Komu wynajmiesz? Studentom, a jeżeli ktoś nie będzie płacił, albo zniszczy nowe mieszkanie. Mieszkań na wynajem coraz więcej, zbliża się niż demograficzny. Pod inwestycje moim zdaniem ryzyko, chyba że nie wiesz co robić z pieniędzmi, bo masz gotówki dużo.
Jeżeli dla siebie kupujesz to ok.
To moje zdanie, ale nikt nie wie co będzie
Inka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 gru 2016, 15:36

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: wlodi223 » 20 mar 2019, 15:10

Mam pieniądze odłożone i nie musiałbym brać kredytu. Lokaty są bezsensu na chwilę obecną, pomyślałem o mieszkaniu. Bardzo Wam dziękuje za pomoc, gdyby ktoś mógł jeszcze naprowadzić mnie jakie są ceny najmu w tych okolicach, myślę o 2-pokojowym lokum. Dzięki jeszcze raz, PZDR!
wlodi223
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 15 maja 2018, 21:26

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: karolk » 03 kwie 2019, 17:04

Czy ktoś z Was kupuje mieszkanie w budynku 1 4-pokojowe 66m2 i ma pomysł na zagospodarowanie salonu z kuchnią? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania tam, cena jest aktrakcyjna, ale nie mam pomysłu jak ustawić salon żeby to miało ręce i nogi. Jak ustawić tv, stol..
karolk
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 03 kwie 2019, 17:02

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: wojtellod » 05 kwie 2019, 20:36

Salon jest rzeczywiście nieustawny, bo dużo okien a mało wolnych ścian. Nawet na wizualizacji nie zamieścili TV...
Chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zawieszenie TV tam gdzie na wizce stoi kanapa i wstawienie dwóch kanap w układzie na przeciwko siebie na środku salonu prostopadle do ściany z TV. Stół musiałby wtedy stanąć tam gdzie na wizce jest wyspa, ew. pozostawić wyspę z np. 6 krzesłami (po 3 z każdej strony)
wojtellod
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 109
Na forum od: 16 paź 2014, 9:57

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: Maciej229 » 04 cze 2019, 11:53

Witam, szukam mieszkania w Rzeszowie, cenowo do 270tys z wszystkim. I jest, możliwość kupienia w tej inwestycji, cenowo około 5,1tys za metr za mieszkanie 48m2. Czy to dość dobra lokalizacja i cena ? A może jakieś inne w podobnej cenie?
Maciej229
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 29 kwie 2019, 18:37

Re: [Wieniawskiego] Domex Wieniawskiego 59

Postautor: oko_oko » 04 sie 2019, 20:09

Niskie bloki, są windy?
oko_oko
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 57
Na forum od: 13 lis 2016, 19:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości