[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: macko_hk » 21 mar 2019, 9:30

Witam,

Ja kupiłem tam mieszkanie.
Generalnie kredyt załatwiłem w ING z tym, że podpisuję teraz umowę kredytową, bo mam dobrą ofertę (umowa Deweloperska już też podpisana u notariusza), ale środki banku uruchamiam dopiero w sierpniu (50% wartości mieszkania na kredyt) więc myślę, że do tego czasu się wyrobią. Dodatkowo Deweloper ma rachunki powiernicze więc jego bank nie wypłaci mu pieniędzy dopóki nie zakończy pewnego etapu.

Ogólnie się też mi się wydaje, że mogą mieć opóźnienia, ale w umowie jest napisane, że oddanie do końca marca 2020 natomiast przeniesienie własności do końca maja 2020 (możliwe maks 120 dni opóźnienia).

Generalnie deweloper ma wszystkie dokumenty co do praw własności, ale jeszcze sąd faktycznie tego nie wpisał w księgi wieczyste.
Jak patrzyłem na budowę to ściany parteru rosną w tej chwili.

lilek2018 pisze:
psienko pisze:Witam, czy jest tutaj ktoś kto kupił/zamierza kupić mieszkanie w budynku 9/ETAP III. Pytam bo na stronie mają informacje, że oddanie kluczy grudzień 2019. Gdy byłem się u nich pytać to mówili, że zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2020, a przekazanie mieszkań na czerwiec 2020. Trochę mało profesjonalne takie rozbieżności. Prace na budowie jakoś tak bardzo wolno idą. Na ten moment to chyba tylko ta podziemna cześć jest, a do góry blok nie rośnie.

Dla przykładu dożo mniejsze bloki projektanta na Karoliny Południe rosną bardzo szybko, a terminy zakończenia mają późniejsze. Patrząc na to jak idą prace na budowie oraz jak duży to ma być blok to szczerze wątpię, że Adma wyrobi się na czerwiec 2020. Gdy powiedziałem w biurze sprzedaży o swoich wątpliwościach i nadmieniłem o opóźnieniach przy wcześniejszych inwestycjach to Pani rozłożyła ręce z bezradności i nie dała mi żadnej sensownej odpowiedzi.

Może ktoś z Was pytał się na budowie o postęp prac? Co o tym myślicie? Trochę porażka, że ADMA nie uczy się na swoich błędach.



Witaj,

ja planuję kupić tam mieszkanie.
Oprócz tego, że są opóźnienia w budowie, Deweloper obecnie ma problemy z wpisem prawa własności w księgach wieczystych.

Nie wygląda to obiecująco.
macko_hk
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 17 sty 2019, 22:59

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: Franek7 » 21 mar 2019, 11:28

dzilong pisze:Witam,
Czy w naszych blokach chcąc mieć TV od innego dostawcy niż Sky i Orange wystarczy wykupić usługę np. w Cyfrowym Polsacie i podpiąć się do zbiorczej anteny sat poprzez tą skrzyneczkę z kablami, które są w naszym mieszkaniu? Czy może trzeba mieć dodatkową antenę zewnętrzną?


My mamy Cyfrowy Polsat i wystarczy kabel antenowy z gniazda do dekodera. Tak jest ze wszystkimi dostawcami.
Pozdrawiam.
Franek7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 31 gru 2018, 10:10

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: delf » 21 mar 2019, 17:35

Czyli mam rozumieć ze te wyliczenia to jest nasz czynsz tak ? Zmiany ulegną w jedną lub w drugą strone , jezeli metraz mieszkania jest wiekszy lub mniejszy oraz do tego wszystkiego doliczamy wywoz smieci ( zalezne od ilosci osob zameldowanych ) oraz ilość zuzytej ciepłej wody bo na tym wyliczeniu jest podane np 2,5 ( 55,18 za GJ ) stąd na tym wliczeniu wzielo sie 137, 95. Czy coś jeszcze do tego trzeba doliczyc ?? Jesli cos zle naisalem to prosze mnie poprawic. Pozdrawiam
delf
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 lis 2017, 19:35

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: KamilPlezia » 21 mar 2019, 19:30

Jeden GJ to jakies 56 zł plus doliczasz stratę około 10% czyli jakies 5,60 za GJ plus doliczasz transfer chyba 60 zł to da ci koszty ogrzweania
KamilPlezia
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 06 sty 2019, 19:45

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: PawełzRzeszowa » 21 mar 2019, 23:02

Witam ,
Kto był dzisiaj na spotkaniu organizacyjnym ?
Jakie ustalenia zostały podjęte i jak najważniejsze opłaty ?
Niestety nie udało mi się zdążyć a jestem bardzo ciekawy.
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: quadrifoglio990 » 22 mar 2019, 12:40

Jakie spotkanie? :shock: Nic nie wiedziałem
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: dzilong » 22 mar 2019, 14:15

Prosze sprawdzić skrzynkę na listy, wrzucali zaproszenia :)

Panie Pawle ogólnie duzo by pisać ale nie było kworum wiec każdemu dostarcza kazda uchwale jaka podjęliśmy, tak się Pan dowie z pierwszej ręki :)
Awatar użytkownika
dzilong
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 maja 2018, 18:48

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: tommek » 23 mar 2019, 1:27

Mam pytanie odnosnie wykonczen balkonow..
Otoz w wiekszosci przypadkow zywica juz polozona, ale czy to juz wszystko?
Chodzi mi o nazwijmy to "cokoly" wokol balkonu.
W chwili obecnej na wys ok. 5cm calosc tynku wykonczeniowego pokryta jest jakby zaprawa tynkarska.
Czy ktos wie czy to bedzie piprawiane??
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: endru499 » 31 mar 2019, 17:43

A ja mam pytanie odnośnie śmieci.... Niby mówione było że będą już kubły na śmieci a co mamy? Kontener którego już prawie nie widać... Wiecie coś?
endru499
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 20 cze 2018, 18:08

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Postautor: maxdm87 » 31 mar 2019, 17:55

Dokładnie średnio to wygląda... jeszcze troche i zamiast miejsc parkingowych będzie wysypisko... :evil:
maxdm87
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 08 lis 2017, 15:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kolejorz i 31 gości