[ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: pogodynka » 15 lut 2019, 20:29

dStan pisze:Dla jasności, Developres dalej utrzymuje że kontynuacja osiedla jest w planach. Pytałem o to w październiku i dostałem odpowiedź mniej więcej takiej treści "póki co nie posiadamy wymaganych pozwoleń, które umożliwiłyby rozpoczęcie budowy (są to rzeczy administracyjne od nas niezależne!)".

To prawda... mówią tak od kilku lat
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: zainteresowany » 20 lut 2019, 16:16

jako przyszły mieszkaniec tego osiedla trochę mnie niepokoi fakt że może to być plac budowy przez następne 10 lat :(
zainteresowany
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 25 cze 2018, 9:21

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: Martinn » 20 lut 2019, 19:21

Kilka tygodni rozmawiałem z przedstawicielem dewelopera i jasno oznajmiali, że osiedle będzie stale rozbudowywane i trzeba liczyć się z kurzem, hukiem i placem budowy w sąsiedztwie... Gdyby mieli podopinane formalności to pewnie w sprzedaży były by 2-4 kolejne bloki, a tak to trzeba czekać..
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: Boolo » 20 lut 2019, 21:49

A zapach z oczyszczalni nie będzie przeszkadzał? Bo często unosi się w okolicy.
Boolo
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 22 sie 2017, 19:12

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: swiety » 20 lut 2019, 22:06

^^ Bzdura, problem zapachów z oczyszczalni który pojawiał się rzadko w skali roku (dosłownie kilka dni w roku przy wiatrach ze wschodu) znacznie zmniejszył swoją skale poprzez rozbudowę i budowę zadaszenia zbiorników oczyszczania.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: montasito » 21 lut 2019, 9:44

Z tego co kojarzę, to od początku była mowa o tym, że Bella Dolina to docelowo osiedle składające się z wielu budynków. Kupując mieszkanie w pierwszym z dwóch budynków trzeba było się od początku liczyć, że są one dopiero początkiem całej inwestycji i plac budowy będzie tak czy siak.
Awatar użytkownika
montasito
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 14 cze 2018, 9:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: dStan » 21 lut 2019, 10:26

Martinn pisze:Kilka tygodni rozmawiałem z przedstawicielem dewelopera i jasno oznajmiali, że osiedle będzie stale rozbudowywane i trzeba liczyć się z kurzem, hukiem i placem budowy w sąsiedztwie... Gdyby mieli podopinane formalności to pewnie w sprzedaży były by 2-4 kolejne bloki, a tak to trzeba czekać..

Nie chce być nadto sceptyczny, ale dokładnie to samo słyszy się od kilku lat na temat osiedla Nad Wisłokiem. I wciąż nic się nie dzieje (również dopinają formalności).
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: elCzaporro » 21 lut 2019, 16:36

Z drugiej strony patrząc na Zawiszy to tam jest cały czas coś w budowie.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: pogodynka » 21 lut 2019, 16:38

Wydaje mi się, że z osiedlem nad Wislokiem jest inny problem. Tam mają w sąsiedztwie Korala i jego zbiorniki z amoniakiem oraz inne fabryki... co nie zmienia faktu, że przed dobrych kilka lat mówią, że będę tam dalej budować tylko formalności, formalnosci.... Co do Bella Doliny mieli chyba bardzo gornolotne plany, ale może widząc ile teraz się buduje w Rzeszowie, niemal w każdej lokalizacji, obawiają się, że im te mieszkania tak dobrze się nie sprzedadza jak planowali,..ale to tylko moje dywagacje...najlepiej by było poprosić dewelopera o jasny harmonogram budowy: kiedy, w jakim czasie, ile bloków...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Postautor: ETernit » 22 lut 2019, 22:34

Jeżeli chodzi o bellę dolinę i kolejne etapy, to warto spojrzeć i pokojarzyć fakty, że ta inwestycja nie powstaje na działkach Developresu, a spółki Mayland. Tutaj doszukiwałbym się problemów, z kolejnymi etapami.

Developres nie zwalnia tępa i nie zdziwiłbym się, gdyby nagle wyskoczyli z inwestycją (sprzedaż i budowa) bez wcześniejszego promowania, jak to już miało miejsce w przeszłości.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości