[ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Miejsce publikacji ogłoszeń i pytań związanych z Rzeszowem i okolicami

[ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Postautor: pavvel » 29 sie 2018, 14:18

Cześć wszystkim,

Chciałbym zapytać od jakich dostawców korzystacie z internetu. Czy dostępne jest łącze światłowodowe, ewentualnie jakiś prywatny dostawca radiowy.
Przeszukując internet nie mogłem znaleźć jakiejkolwiek informacji na temat łącza kablowego.

Z góry dzięki za pomoc,
Pozdrawiam Paweł
pavvel
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 29 sie 2018, 13:54

Re: [ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Postautor: Ole » 29 sie 2018, 21:05

Najlepiej zapytać w spółdzielni których operatorów wpuścili na obiekt. Jeśli nowy blok to na 99% światłowód (Orange, Netia, Skyware i inni mniejsi) lub koncentryk (UPC, Multimedia, Vectra).
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Postautor: a1chemik » 06 wrz 2018, 11:50

pavvel, a mieszkasz w blokach Developerskich czy w blokach SM?

Jeżeli w SM to większość bloków ma wpiętych największych operatorów, natomiast w developerskich,to niestety w większości jest to Skyware.
Durga sprawa to jak jest zbudowana infrastruktura wewnątrz bloku, czy jest ona przystosowana do możliwości podpięcia różnych operatorów w istniejącą, czy każdy z operatorów musi budować swoją sieć.
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 627
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Postautor: Kognakus » 06 wrz 2018, 12:31

Dlaczego "niestety w większości jest to Skyware" ?

Obrazek
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Postautor: a1chemik » 06 wrz 2018, 13:09

Owszem też na prędkość samego internetu nie mogę narzekać, ale z tego powodu że oni mają tą sieć u siebie to nie mogę skorzystać z ofert pakietowych (TV+@) od Multimedia czy Vectra :( bo w pakiecie TV są bardzo ubodzy :(
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 627
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Postautor: Kati32 » 20 lut 2019, 13:09

Ja korzystam ze światłowodu Netii i działa w miarę dobrze. Wiadomo, jak większe obciążenie, to trochę zwalnia, ale ogólnie raczej bez problemów.
http://www.coretechnologies.pl/utrzymanie-i-serwis.html
Kati32
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 20 lut 2019, 11:12

Re: [ul. Widokowa] Dostawcy internetu SM Projektant

Postautor: Ole » 27 lut 2019, 12:13

a1chemik pisze:Owszem też na prędkość samego internetu nie mogę narzekać, ale z tego powodu że oni mają tą sieć u siebie to nie mogę skorzystać z ofert pakietowych (TV+@) od Multimedia czy Vectra :( bo w pakiecie TV są bardzo ubodzy :(

Zawsze możesz usługi TV zakupić u innego dostawcy jak Netflix, WPpilot, HBO GO czy inne. Wtedy wystarczy dobry smart TV lub coś a`la MiBox i masz co chcesz.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście


Wróć do Ogłoszenia i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości