[ul.Potokowa] Szeregówki

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Postautor: poLaczeK » 14 cze 2017, 15:47

rzeszowianka pisze:Myślę, że skarpa zostanie zabezpieczona, na pozostawienie jej tak jak wygląda w tym momencie mieszkańcy nie pozwolą. Mam znajomych w blokach powyżej, wspólnota zgłasza mniejsze i większe zastrzeżenia i deweloper na bieżąco je usuwa, generalnie interesuje się swoimi budowami. Z tego co widzę została jedna wolna szeregówka w pierwszym rzędzie. To Twoja rezerwacja?



zastanawiam się nad właśnie tą, z tego co wiem ta rezerwacja jeszcze nie pewna, wiec muszę się pośpieszyć. to że deweloper interesuje sie swoimi inwestycjami to plus. zastanawiam się jak rozwiąże problem tej skarpy, bo na oko wygląda na stromą.
poLaczeK
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 14 cze 2017, 12:13

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Postautor: rzeszowianka » 14 cze 2017, 15:58

Bartek86 widzę, że siedzisz trochę w temacie- mogę poznać Twoją opinię nt. tej realizacji? Mnie zastanawia kwestia odpływu wody/ ewentualnego podmakania. Nie wiem czy zastosowana kanalizacja będzie wystarczająca przy większych opadach..
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Postautor: bartek86 » 19 cze 2017, 8:34

rzeszowianka pisze:Bartek86 widzę, że siedzisz trochę w temacie- mogę poznać Twoją opinię nt. tej realizacji? Mnie zastanawia kwestia odpływu wody/ ewentualnego podmakania. Nie wiem czy zastosowana kanalizacja będzie wystarczająca przy większych opadach..

Wybacz, że tak długo odpisywałem, ale relaksowałem się po długim weekendzie. Co do pytania, to nie mam opinii na temat tej inwestycji i nie znam się, aż tak dobrze na kanalizacji, więc lepiej niech inni się wypowiedzą. Byłem tam w pracy i przy okazji zrobiłem zdjęcia, także wybacz ale nie pomogę.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Postautor: rzeszowianka » 23 cze 2017, 13:09

poLaczeK pisze:
rzeszowianka pisze:Myślę, że skarpa zostanie zabezpieczona, na pozostawienie jej tak jak wygląda w tym momencie mieszkańcy nie pozwolą. Mam znajomych w blokach powyżej, wspólnota zgłasza mniejsze i większe zastrzeżenia i deweloper na bieżąco je usuwa, generalnie interesuje się swoimi budowami. Z tego co widzę została jedna wolna szeregówka w pierwszym rzędzie. To Twoja rezerwacja?



zastanawiam się nad właśnie tą, z tego co wiem ta rezerwacja jeszcze nie pewna, wiec muszę się pośpieszyć. to że deweloper interesuje sie swoimi inwestycjami to plus. zastanawiam się jak rozwiąże problem tej skarpy, bo na oko wygląda na stromą.



Ostatnia szeregówka sprzedana, poLaczeK, to Ty? :)
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Postautor: poLaczeK » 26 lip 2017, 15:15

rzeszowianka pisze:
poLaczeK pisze:
rzeszowianka pisze:Myślę, że skarpa zostanie zabezpieczona, na pozostawienie jej tak jak wygląda w tym momencie mieszkańcy nie pozwolą. Mam znajomych w blokach powyżej, wspólnota zgłasza mniejsze i większe zastrzeżenia i deweloper na bieżąco je usuwa, generalnie interesuje się swoimi budowami. Z tego co widzę została jedna wolna szeregówka w pierwszym rzędzie. To Twoja rezerwacja?



zastanawiam się nad właśnie tą, z tego co wiem ta rezerwacja jeszcze nie pewna, wiec muszę się pośpieszyć. to że deweloper interesuje sie swoimi inwestycjami to plus. zastanawiam się jak rozwiąże problem tej skarpy, bo na oko wygląda na stromą.



Ostatnia szeregówka sprzedana, poLaczeK, to Ty? :)



Przepraszam że tak późno odpisuję!
Nie mogę zdradzić ;)
poLaczeK
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 14 cze 2017, 12:13

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Postautor: poLaczeK » 26 lip 2017, 15:19

Macie jakieś nowe spostrzeżenia dotyczące inwestycji?
Byłem ostatnio i pierwszy rząd już zadaszony, elewacja się robi. Na drugim rzędzie jeszcze brak dachu i ocieplany parter.
Co do skarpy pomiędzy I i II rzędem to nic, żadnych wzmocnień. Ciekawe czy przy tak deszczowym lecie skarpa spłynie czy się utrzyma?
poLaczeK
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 14 cze 2017, 12:13

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości