[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: ksilver » 16 maja 2017, 20:06

Jaki to bank ??? Wczoraj bylem podpisac ostatnia transze wraz z mdm i takiej informacji nie dostalem od banku. Z tego co mi wiadomo to pieniadze sa przelewane na rachunek powierniczy i w raz z postepem prac sa przelewane.
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: z2401 » 16 maja 2017, 20:30

Wygląda na to, że u niektórych ostatnia transza idzie bez problemu. W takim wypadku nie sądzę, żeby był tu problem
z2401
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 maja 2017, 14:20

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: bartek86 » 16 maja 2017, 22:38

Nikt nie straci mdnu, więc nie straszcie innych. Pieniądze idą na rachunek powierniczy. Jak bank odrzuci to i tak nie zabierze, a zmusi klienta do podpisania aneksu po uzgodnieniu z deweloperem. Nie straszcie juz ludzi, mdm musi być wydany do końca roku, a ADMA chyba do grudnia skończy budowę?
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: DamianB2 » 16 maja 2017, 23:48

Cześć,

Kupilem mieszkanie w B2, pozwolę sobie dodac kilka zdac od siebie, poniewaz na codzien zajmuje sie kredytami hipotecznymi, wiec temat nie jest mi obcy.

Uspokajam w kwestii wlasnosci mieszkan i hipoteki jaka jest wpisana obecnie na dzialke - ustawa deweloperska jest skonstruowana tak, ze jestesmy bezpieczni i mieszkania na pewno powstana.

Z MDMem jest tak, ze srodki ktore maja byc wyplacone do konca maja musza byc zamowione najpozniej do konca tego tygodnia. Nieprawda jest ze mdm ma byc wyplacony do konca roku, umowa stanowi ze wyplata ma byc do konca maja, w przeciwnym razie aneks i korekta do BGK. To czy Bank przesle informacje do BGK z prosba o wyplate srodkow zalezy od uruchomienia ostatniej transzy, jesli tego nie bedzie to Mdm tez nie bedzie uruchomiony. Ja dzis dostalem info z mojego banku(Eurobank) ze inspekcje rzeczoznawca zaakceptowal i transza bedzie uruchomiona, ale jak rzeczoznawcy sie nie spodoba to moze byc inaczej. Skoro placisz za aneks 300zl to domyslam sie, ze kredyt masz w PKO BP... oni bywaja rygorystyczni przy hipotekach, stąd brak zgody na uruchomienie. Przy czym spokojnie, jesli masz juz zgode dewelopera na zmiane terminu wplaty to wszystko bedzie dobrze, poza tym ze to kolejna bomba stresu i straty czasu na organizacje dokumentow
DamianB2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 maja 2017, 23:31

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: ksilver » 23 maja 2017, 8:48

Ostatnio zmieniony 23 maja 2017, 17:06 przez ksilver, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: bartek86 » 23 maja 2017, 11:15

Po pierwsze nie widać tego zdjęcia na forum, po 2 jak się wejdzie w album to wynika, że to zdjęcie nie jest chyba aktualne? w niedzielę jak byłem cała ta strona była już pomalowana kolorkiem, to zdjęcie ma ponad tydzień jak nie więcej.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: ksilver » 23 maja 2017, 17:07

No to poprosimy aktualne :), widząc po postach kolega jest co dzienne doglądać budowę, bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: quadrifoglio990 » 23 maja 2017, 20:43

Tu jest kilka z 18.05
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: Pan_Piotr » 23 maja 2017, 21:37

Kiepsko, terminowo to wgląda...
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Postautor: bartek86 » 23 maja 2017, 23:11

Pan_Piotr pisze:Kiepsko, terminowo to wgląda...

Jeśli można wiedzieć, to po czy Pan twierdzi, że kiepsko to wygląda ???
Obserwuje budowę w sumie codziennie, przez zimę lekko budowa stała, ale to chyba lepiej, że przy -20 st. C nie robili elewacji jak na Naszym Gaju tylko czekali na dodatnie temperatury? i z tego co widziałem na NG "odparzyło" w kilku miejscach ściany, a w innych odpadły murki z 1 etapu chyba. Wydaje mi się, że deweloper dobrze zrobił, że czekał. Dlatego dziwie się takim niepotrzebnym komentarzom. Takie niepotrzebne podgrzewanie i straszenie przyszłych mieszkańców. Bo co możesz na dziś powiedzieć na temat budowy? byłeś w środku? widziałeś co się dzieje? proponuje spokojnie poczekać do końca lipca i wtedy komentować. Oficjalnie mamy zakończenie na koniec lipca 2017 i jak tego deweloper nie dotrzyma to wtedy będziemy się nad nim pastwić publicznie, a koniec końcem to najważniejszym terminem dla nas jest koniec października 2017, więc spokojnie :) Z informacji jakie mam, a są to sprawdzone źródła aż tak "kiepsko" nie jest. Mamy jeszcze 2 miesiące i 1 tydzień. Elewacja w ten czas zostanie skończona nawet i na B2, przyłącz MPEC jest obecnie wykonywany (co widać na zdjęciu poniżej), zaczęli robić schody i wylewać murki wokół budynków. Brakuje jeszcze tylko żeby zabrać się za zagospodarowanie terenu - jak to ruszy za 1-2tyg. to powinno być ok. A jak się nie uda ... no cóż mogę się mylić, wierzę że do końca roku powinno się udać i będziemy już tam mieszkać. Dwa miesiące to jest kawał czasu .... a wiem co piszę, bo raz byłem w środku i widziałem co się zmieniło w podobnym okresie i było tego naprawdę sporo.

Poniżej zdjęcia z dziś:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pisul i 35 gości