[ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: ozzymir » 07 lis 2015, 19:48

Kiedyś ktoś się musi sparzyć na bezmyślności, niestety jak na razie ludzie kupują wszystko co się buduje i to nie zachęca developerów do wysiłku.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: riko » 07 lis 2015, 19:56

Z resztą zobaczymy jak dalej będą się sprzedawać może coś więcej sprzedadzą.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: riko » 25 lis 2015, 17:29

Nowe zdjęcia z budowy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: riko » 04 lut 2016, 16:07

Nowe zdjęcia z budowy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 lut 2016, 16:26 przez riko, łącznie zmieniany 1 raz
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: riko » 04 lut 2016, 16:14

http://www.marcinowewzgorze.pl/osiedle/ ... dojazdowej


PROJEKT PRZEBUDOWY DROGI DOJAZDOWEJ.

Deweloper i główny wykonawca osiedla Marcinowe Wzgórze – firma Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. – dnia 10.03.2015 podpisała z Prezydentem Miasta Rzeszowa umowę na współfinansowanie przebudowy ulicy Marcina Filipa. Przebudowa obejmie odcinek od ulicy Morgowej do powstającego osiedla Marcinowe Wzgórze. Opracowany projekt przewiduje 6-metrową jezdnię asfaltową, z ciągiem pieszo-rowerowym i oświetleniem.

riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: qwerty1986 » 16 lut 2016, 9:28

Witam wczoraj zaczęli stawiać pierwsze krokwie dachu na pierwszym budynku od ulicy. Zamontowali już trochę okien (swoją drogą piszą że okna są naprawdę ciepłe i widać że dają przy oknach folie takie jak przy "Ciepłym Montażu" - ambitnie).
Patrzyłem na układ mieszkań i według mnie mieszkania są całkiem funkcjonalne. Wjazd do garażu jest szeroki chyba na około 5 m patrząc proporcjonalnie na miejsca postojowe. Otoczenie też całkiem niczego sobie, cisza spokój- widziałem na tych polach koło budowy sporo sarenek. U
Ostatnio umieścili info o nowej drodze będzie nawet chodnik i droga na rower - ekstrawagancja... :)

Zapowiada się całkiem ciekawe osiedle. Miejsca między blokami ok, nie to co na Kopisto.
Będę śledził rozwój wydarzeń.
qwerty1986
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 16 lut 2016, 9:08

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: ozzymir » 16 lut 2016, 11:30

qwerty1986 pisze:Witam wczoraj zaczęli stawiać pierwsze krokwie dachu na pierwszym budynku od ulicy. Zamontowali już trochę okien (swoją drogą piszą że okna są naprawdę ciepłe i widać że dają przy oknach folie takie jak przy "Ciepłym Montażu" - ambitnie).
Patrzyłem na układ mieszkań i według mnie mieszkania są całkiem funkcjonalne. Wjazd do garażu jest szeroki chyba na około 5 m patrząc proporcjonalnie na miejsca postojowe. Otoczenie też całkiem niczego sobie, cisza spokój- widziałem na tych polach koło budowy sporo sarenek. U
Ostatnio umieścili info o nowej drodze będzie nawet chodnik i droga na rower - ekstrawagancja... :)

Zapowiada się całkiem ciekawe osiedle. Miejsca między blokami ok, nie to co na Kopisto.
Będę śledził rozwój wydarzeń.


To jest ten wjazd na 5 metrów? 5 metrów to jest u mnie i to bez żadnych zakrętów. Gwarantuję Ci, że wjazd i wyjazd nie będzie łatwy.
Obrazek
Tam jest blok na bloku, nawet nie ma miejsc parkingowych. Te funkcjonalne układy to szkoda, że nie mają prostych ścian.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: qwerty1986 » 17 lut 2016, 9:41

Witam, podjechałem rano na budowę i zagadałem kierownika na temat zjazdu, powiedziałem że jestem zainteresowany mieszkaniem (bo jestem :) ) i udzielił mi informacji na temat budowy i standardu mieszkań. Zjazd na 1 budynku ma mieć szerokość 5,55 m czyli wydaje mi się że chyba ok, brama ma być szerokości 5 m, przy samej brami jest taki łuczek co ma łagodzić promień skrętu, zobaczymy. Byłem w piwnicy i wydaje się szeroka, w środku już chyba kończą instalacje i część tych piwniczek stoi, ocieplają strop pod budynkiem mówił że ocieplenie będzie wychodziło pasem 1m poza obrys ścian cokolwiek to miało znaczyć.
qwerty1986
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 16 lut 2016, 9:08

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: riko » 17 lut 2016, 16:29

Nowe zdjęcia z budowy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Postautor: Sindus » 10 mar 2016, 14:20

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości