[ul. Strzelnicza] SGL Developer Strzelnicza III

Miejsce publikacji ogłoszeń i pytań związanych z Rzeszowem i okolicami

[ul. Strzelnicza] SGL Developer Strzelnicza III

Postautor: videl » 04 cze 2021, 23:13

Witam.
Napisałam komentarz w wątku o mniejszych inwestycjach mieszkaniowych, ale tam mój problem z SGL Deweloper może zostać pominięty.
Otóż zakupiłam mieszkanie w tej inwestycji przekonana zapewnieniami dewelopera, że inwestycja zostanie ukończona przed czasem w lutym. Nie nastawiałam się na to, ale liczyłam, że deweloper wywiąże się z terminów i odda tak jak było w umowie końcem 1 kwartału 2021. Tak się niestety nie stało.

Mamy koniec 2 kwartału a budowa dalej w rozsypce. Oprócz tego deweloper nie chce podać konkretnego terminu oddania, nie chce wpuścić na budowę by ocenić samodzielnie postęp prac. Jestem regularnie na budowie i są tygodnie, że nic się nie dzieje. Chciałabym uzyskać od dewelopera termin oddania inwestycji, bo ciągle zwodzi mnie mówiąc, że odda "już w kwietniu", "już w maju", "już w czerwcu". Dodatkowo kobiety pracujące w biurze, albo nie chcą albo nie mogą nic powiedzieć, bo kontakt z nimi jest tragiczny. Po wizycie w biurze odsyłana jestem "bo mają dużo pracy i zapomniały zadzwonić". Obiecują ze zadzwonią po czym mają klienta gdzieś. Chciałabym zacząć dochodzić swoich praw bo przeciągające się oddanie naraża mnie na koszty (wzięłam kredyt, płacę odsetki, wynajmuję mieszkanie). Czy jest na forum ktoś, kto kupił tam mieszkanie i ma jakieś dodatkowe informacje? Bardzo proszę o kontakt.
Link do inwestycji:
https://sgldeweloper.pl/strzelnicza-iii-etap-1/
videl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 03 wrz 2017, 12:16

Wróć do Ogłoszenia i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości