w co warto inwestować

Tematy przeniesione jako niezgodne z regulaminem, posty nie na temat, dublowane, itd...

w co warto inwestować

Postautor: magda86 » 23 lut 2015, 23:26

W co inwestujecie swoje oszczędności. Myślałam o kupnie złota Znalazłam nawet w necie fajny artykuł na ten temat - inwestycje.mennica.com.pl/poradnik-inwestora/w-co-zainwestowac-pieniadze

Złoto inwestycyjne jest jedną z bezpieczniejszych form lokowania kapitału. Znaczenie złota dobrze zweryfikował ostatni kryzys i zawirowania gospodarcze na świecie. Obecnie inwestowanie w ten drogocenny kruszec nabrało nowego znaczenia. Złoto stało się synonimem stabilizacji i bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo wynika z faktu, iż żadna władza nie może złota dodrukować czy zmienić poprzez naciski polityczne jego kursu. Ma to zapewnić stabilność gospodarki opartej na zabezpieczeniu w złocie.
Czy ktoś obeznany w tym temacie może coś mi poradzić ?
magda86
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 23 lut 2015, 23:17

Re: w co warto inwestować

Postautor: jasonx » 17 mar 2015, 9:58

Niedawno udało mi się z dolarami, zarobiłem ok. 30gr na 1 dolarze, ale wystraszyłem się chwilowego spadku, gdybym się wstrzymał to teraz byłoby 20gr więcej.
jasonx
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 13 mar 2015, 11:00

Re: w co warto inwestować

Postautor: Dinasek » 14 sty 2016, 17:37

Dzisiaj moim zdaniem warto inwestować w strony internetowe dobrze wypozycjonowane, tak aby potem swoje sklepy na nich tworzyć. Ja właśnie planuję zrobić sobie stronę i zajmować się podobnym biznesem, strona ma służyć za wizytówkę w sieci i metodę pozyskiwania nowych klientów. Natomiast jeżeli chodzi o towar sprzedawany to zależy jeszcze od marży i popytu w danym regionie , danego towaru.
Dinasek
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 14 sty 2016, 17:23

Re: w co warto inwestować

Postautor: mrozuk » 25 sty 2016, 11:39

Zależy jakie środki masz do dyspozycji. Jeśli jest to większa ilość, możesz wejść na rynek papierów wartościowych, poczytaj opinie o opcjach . Na początek zakłada się konto demo a z czasem przechodzi na prawdziwe pieniądze. Warto zagrać.
mrozuk
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 25 sty 2016, 11:36

Re: w co warto inwestować

Postautor: PanAdam » 19 lut 2016, 23:38

lepiej nie, to nie jest miejsce dla laików. Inwestować najlepiej w jakieś biznesy, które już teraz przynoszą zyski.
PanAdam
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 19 lut 2016, 23:27

Re: w co warto inwestować

Postautor: olindaa87 » 15 lip 2016, 13:15

Najlepiej jest inwestować w to na czym się znamy... Jak zainwestować w prowadzenie firmy to takiej jaka nas interesuje...a nie że kolega powiedział żę sie opłaca...
olindaa87
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 15 lip 2016, 12:52

Re: w co warto inwestować

Postautor: Roland » 22 wrz 2016, 8:33

Inwestycja w dolary się opłaca, bo kurs rośnie i maleje sinsuoidalnie. Nie są to większe kwoty, bo maksymalnie kilkadziesiąt groszy na dolarze, ale zawsze. Czasami trzeba przeczekać nawet kilka lat, żeby sprzedać z przebitką.
Awatar użytkownika
Roland
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 22 wrz 2016, 8:30
Lokalizacja: Rzeszów

Re: w co warto inwestować

Postautor: Ole » 18 sty 2018, 17:33

No, niezłego "trupa" wygrzebałeś. Jak masz dużo wolnej gotówki to masz doradcę inwestycyjnego. Nie uwierzę że opierasz się na opiniach z forum o Inwestycjach w Rzeszowie. Temat proponuję zamknąć mimo że to Hyde Park.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: w co warto inwestować

Postautor: Bożena83 » 22 cze 2018, 9:05

jeśli mówimy o większym mieście, to na pewno opłaca się inwestować w nieruchomości.
Bożena83
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 21 cze 2018, 11:15

Re: w co warto inwestować

Postautor: Tomek1991 » 18 lut 2020, 14:34

Druga opcja wydaje się być teraz malo rozsądna.
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39


Wróć do Śmietnik

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości