w co warto inwestować

Tematy przeniesione jako niezgodne z regulaminem, posty nie na temat, dublowane, itd...

w co warto inwestować

Postautor: magda86 » 23 lut 2015, 23:26

W co inwestujecie swoje oszczędności. Myślałam o kupnie złota Znalazłam nawet w necie fajny artykuł na ten temat - inwestycje.mennica.com.pl/poradnik-inwestora/w-co-zainwestowac-pieniadze

Złoto inwestycyjne jest jedną z bezpieczniejszych form lokowania kapitału. Znaczenie złota dobrze zweryfikował ostatni kryzys i zawirowania gospodarcze na świecie. Obecnie inwestowanie w ten drogocenny kruszec nabrało nowego znaczenia. Złoto stało się synonimem stabilizacji i bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo wynika z faktu, iż żadna władza nie może złota dodrukować czy zmienić poprzez naciski polityczne jego kursu. Ma to zapewnić stabilność gospodarki opartej na zabezpieczeniu w złocie.
Czy ktoś obeznany w tym temacie może coś mi poradzić ?
magda86
Świeżak

Na forum od: 23 lut 2015, 23:17

Re: w co warto inwestować

Postautor: jasonx » 17 mar 2015, 9:58

Niedawno udało mi się z dolarami, zarobiłem ok. 30gr na 1 dolarze, ale wystraszyłem się chwilowego spadku, gdybym się wstrzymał to teraz byłoby 20gr więcej.
jasonx
Świeżak

Na forum od: 13 mar 2015, 11:00

Postautor: Dinasek » 14 sty 2016, 17:37

Dzisiaj moim zdaniem warto inwestować w strony internetowe dobrze wypozycjonowane, tak aby potem swoje sklepy na nich tworzyć. Ja właśnie planuję zrobić sobie stronę i zajmować się podobnym biznesem, strona ma służyć za wizytówkę w sieci i metodę pozyskiwania nowych klientów. Natomiast jeżeli chodzi o towar sprzedawany to zależy jeszcze od marży i popytu w danym regionie , danego towaru.
Dinasek
Świeżak

Na forum od: 14 sty 2016, 17:23

Postautor: mrozuk » 25 sty 2016, 11:39

Zależy jakie środki masz do dyspozycji. Jeśli jest to większa ilość, możesz wejść na rynek papierów wartościowych, poczytaj opinie o opcjach . Na początek zakłada się konto demo a z czasem przechodzi na prawdziwe pieniądze. Warto zagrać.
mrozuk
Świeżak

Na forum od: 25 sty 2016, 11:36

Postautor: PanAdam » 19 lut 2016, 23:38

lepiej nie, to nie jest miejsce dla laików. Inwestować najlepiej w jakieś biznesy, które już teraz przynoszą zyski.
PanAdam
Świeżak

Na forum od: 19 lut 2016, 23:27

Postautor: olindaa87 » 15 lip 2016, 13:15

Najlepiej jest inwestować w to na czym się znamy... Jak zainwestować w prowadzenie firmy to takiej jaka nas interesuje...a nie że kolega powiedział żę sie opłaca...
olindaa87
Świeżak

Na forum od: 15 lip 2016, 12:52

Postautor: Roland » 22 wrz 2016, 8:33

Inwestycja w dolary się opłaca, bo kurs rośnie i maleje sinsuoidalnie. Nie są to większe kwoty, bo maksymalnie kilkadziesiąt groszy na dolarze, ale zawsze. Czasami trzeba przeczekać nawet kilka lat, żeby sprzedać z przebitką.
Awatar użytkownika
Roland
Świeżak

Na forum od: 22 wrz 2016, 8:30

Postautor: Ole » 18 sty 2018, 17:33

No, niezłego "trupa" wygrzebałeś. Jak masz dużo wolnej gotówki to masz doradcę inwestycyjnego. Nie uwierzę że opierasz się na opiniach z forum o Inwestycjach w Rzeszowie. Temat proponuję zamknąć mimo że to Hyde Park.
---------
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator

Na forum od: 04 lip 2014, 9:23

Postautor: Bożena83 » 22 cze 2018, 9:05

jeśli mówimy o większym mieście, to na pewno opłaca się inwestować w nieruchomości.
Bożena83
Początkujący
Początkujący

Na forum od: 21 cze 2018, 11:15

Postautor: chances » 18 lut 2020, 13:48

Jesteś pewien?

Sam jeszcze do niedawna byłem przekonany, ze inwestowanie w mieszkanie w dużym mieście jest sensowne jednak nie wydaje mi sie obecnie. Ceny nieruchomości są bardzo wysokie, poza tym kryzys jest na horyzoncie.
Sam niedawno sprzedałem dom po babci oraz zastanawiam się co robić. Czy inwestować i kupować mieszkanie w większym mieście, czy moze odłożyć sobie kasę na koncie oszczędnościowym i czekać co się bedzie działo. https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont ... osciowych/
Troche martwi mnie jednak galopująca inflacja.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2020, 10:41 przez chances, łącznie zmieniany 1 raz
chances
Świeżak

Na forum od: 18 lut 2020, 13:46

Następna

Wróć do Śmietnik