Offtopic

Tematy przeniesione jako niezgodne z regulaminem, posty nie na temat, dublowane, itd...

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: bartek86 » 29 paź 2020, 20:37

Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć .... ale ok wasze forum, wasze reguły. I dobrze wiecie o co chodzi, to forum jest "upolitycznione", wywalacie setki postów, a jeden człowiek robi co chce, pisze co chce, za nic ma miejscowe plany, za nic ma pozwolenia na budowę, za nic ma protesty ludzi, którym dana inwestycja z jakiegoś powodu się nie podoba, obraża osoby, które protestują, nagina fakty, popiera nielegalne budowanie, popiera każdy pomysł dewelopera w tym mieście, jego wiedza jest tak bogata, że wie wszystko i nic, jego opinie są zawsze nadzwyczaj przybiciem piątki dla deweloperów, naprawde na tych dużych deweloperów nie można nic powiedzieć złego? To już nie jest nawet dyskusja, a raczej jest to wmawianie nam, że 100 sprzeciwów to mniej niż 1 pozytyw Pana pisula. Brak słów ....
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Postautor: on_ » 30 paź 2020, 0:05

bartek86
Daj spokój szkoda nerwów to tylko forum.
Niech każdy robi swoje bo i tak nie zmienisz podejścia niektórych osób.
Kto będzie chciał to uwierz będzie w stanie odsiać ziarna od plew.

Dziś Razem dla Rzeszowa dostało apel z prośbą o pomoc od mieszkańców Bulwarów Park.
Twierdzą że na etapie zakupu mieszkań deweloper czynił kompletne różne zapewnienia od tego co się wyczynia w tej chwili.
Skoro zatem wystrychnięto na dudka mieszkańców dlaczego nie można by zrobić tego samego ale w stosunku do miasta i zamiast żagla postawić takiego trzeciego koszarowego klocka jak te dwa które już tam stoją.
Ten typ dewelopera tak już porostu ma bo ktoś mu najzwyczajniej w świecie pozwala na takie cwaniactwo.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 564
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: Offtopic

Postautor: Steeler » 30 paź 2020, 8:38

Panowie, ale w tej sprawie to akurat Was do końca nie rozumiem. Czy oczekujecie, że forum zrzeszające tylu użytkowników będzie brzmieć jednym głosem? No niestety, w takim przypadku pozostaje jedynie fejsowa grupa i to z ostrymi kryteriami wejścia.

Ja niejednokrotnie krytykowałem pisula, prostowałem nieprawdziwe informacje, a także otwarcie deklarowałem i deklaruję się jako zwolennik dojrzałej, kompleksowej i korzystnej dla mieszkańców myśli urbanistycznej. Co więcej - śmiem twierdzić, że choć część z czytających przekonałem do moich argumentów. Nikt mi posta nie usunął, nie dostałem też żadnego ostrzeżenia. Może problem leży też po części po "naszej" stronie, a konkretnie - problem z przekazem? Wezmę Twój przykład, bartku86. Kilka razy zdarzyło mi się skomentować Twą wypowiedź i choć zawierała ona słuszne spostrzeżenia, to była jednocześnie "nabuzowana" emocjami i - niestety - czasem mijająca się z prawdą, że do wielu mogła po prostu nie trafić, a wręcz ich zniechęcić.

Tematyka zarządzania miastem inwestycji, urbanistyki i architektury wybroni się sama, ale tylko pracą u podstaw - cierpliwym tłumaczeniem, przekazywaniem merytorycznej wiedzy i obiektywnym spojrzeniem na rzeczywistość. Przykładowo, zdecydowana większość tubylców zgodzi się z faktem, że obecna kadencja Tadeusza Ferenca jest jego najsłabszą, pełną inercji i pustych frazesów, z punktu urbanistyki najbardziej szkodliwą dla miasta. Ale jednoczesne spłycanie jego pierwszej kadencji i twierdzenie, że każdy inny zrobiłby to samo albo i lepiej, to nie tylko mijanie się z prawdą, ale i strzał w kolano wobec tych umiarkowanych czytaczy. To jak w polityce - skrajności nigdy nie zagospodarują głosów centrum i niezdecydowanych, a to najbardziej łakomy kąsek.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów


Wróć do Śmietnik

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość