Off-topic - Posty przeniesione.

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: darek_lezajsk » 08 sie 2019, 8:47

gwoli ścisłości w Lublinie na ukończeniu jest Unia Art Residence - 15 kondygnacji więc ok 50 m. Swoją drogą to zupełnie inny standard, którego w Rzeszowie brakuje - bardzo mocno przeszklony i wykończony kamieniem, bardzo fajnie grający z otoczeniem (CSK)
darek_lezajsk
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 55
Na forum od: 17 gru 2018, 13:54

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: gibra » 21 lis 2019, 13:56

Witam wszystkich użytkowników tego forum Miło mi do Was dołączyć
gibra
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 21 lis 2019, 13:55

Re: Zakaz handlu w niedziele ? Co o tym sądzicie :)

Postautor: booo » 06 gru 2019, 14:49

Siema, jestem nowa. Miło tu dołączyć.
booo
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 06 gru 2019, 14:49

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: karpik93 » 10 gru 2019, 19:56

Witam Wszystkich tu zgromadzonych.
karpik93
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 10 gru 2019, 19:55

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: pandzia » 09 sty 2020, 18:56

Dzień dobry Państwu
pandzia
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 09 sty 2020, 18:55

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: lordfisher » 10 sty 2020, 12:59

Ja również się przywitam.
Fajnie, że jest takie miejsce, w którym ludzie cieszą się z inwestycji bo czytając gazety jakiekolwiek - zawsze protesty i narzekania :)
Wypowiadać się raczej nie będę ale czytał z zainteresowanie co dzień.
Pozdrawiam.
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: Łukasz Ziemiański » 10 sty 2020, 13:21

Witamy wszystkich nowych członków forum. Mam nadzieję, że będzie wam tu z nami dobrze ;)
Pomogę znaleźć Ci najlepsze oferty z całego rynku pierwotnego i to za darmo. Napisz lub zadzwoń :)
Awatar użytkownika
Łukasz Ziemiański
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 26 lis 2018, 12:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: bartek86 » 16 sty 2020, 10:32

Szanując pisula za super fotorelacje, wrzucanie nowych tematów, newsów itp. mam jeden problem, od ponad roku nienawidzę czytać tego co On piszę, pytanie proste do pisula: czy jest w Rzeszowie coś co Ci się nie podoba? jakiś deweloper ? jakiś budynek? czytając twoje wizje, dla Ciebie nie ma znaczenie opinia innych, przykład: wybudowali Bulwary Park (2 budynki), sama budowa w tym miejscu kontrowersyjna, a pisul z tekstem, że mogli by jeszcze 3 i 4 bo dużo miejsca, to samo Grabskiego, blok na bloku, odległości prawie zerowe, a pisul bije brawo na kolejne bloki, Nowoczesne Pobitno to samo, każda dziura w Rzeszowie, a ty pisul przyklaskujesz, np na Krajobrazowej jest ponoć MZDP, a ty z tekstem, że i tak się dogadają z deweloperem, to po co wg Ciebie są MPZP? po to żeby za 1,2,5,10 lat byle deweloper je zmieniał pod siebie ??? czy nie przeszkadza Ci nic w takiej chaotycznej zabudowie, większość budynków fajnie, że powstało, jak na Rz to dobrze, pytanie, czemu wszystko budowane wg Ciebie jest ok? nie przeszkadza ci, że deweloperzy kłamią, wprowadzają w błąd, piszesz, że każda dziura jest ok, kolejny przykład był z Lech star, czy jakoś tak, chodzi o to co zagrodzili, czy wg Ciebie jest to ok? szantażować miasto, piszesz, że nad ul. Podwisłocze deweloperzy mają działki wzdłuż rzeki i piszesz, że jesteś pewny, że oddadzą je dla miasta, taaa pewnie oddadzą, a w zamian co po kryjomu dostaną? pamiętasz działkę koło stadionu Resovii? działka nie miała drogi, nagle wybudowano bajpass i nagle deweloper może budować? strasznie dużo w mieście takich przykładów, upychania na siłę budynków itp. a ty ciągle śmiejesz się ludziom w twarz i pewny swego, że i tak deweloper wybuduje, baa jak już budują np 18p. to Tobie mało i piszesz, że szkoda, że nie 50p., naprawdę myślisz, że na Podwisłoczu budynek powyżej 50m to dobry pomysł? wiesz jaki tam jest teraz armagedon? naprawdę szanuję Cię, super fotorelacje, ale psujesz forum, więcej obiektywizmu i krytyki (jeżeli sprawa tego wymaga), ty bronisz nawet przegranych spraw, szanuj opinie innych,a nie od razu każdy kto krytykuje to wg Ciebie konkurencja. Dodam od siebie, że wiele osób w Rzeszowie nie chce dodawać swoich tematów na tym forum, bo twierdzą, że na tym forum jest więcej spekulantów i krytykantów, niż fachowców, którzy celowo atakują i twierdzą, że założenie tematu na tym forum tylko pogorszy sprzedaż, nie chcą pokazywać swoich inwestycji tutaj i po części mają rację (chodzi o mniejsze inwestycje). To ostatnie zdanie oczywiście nie do pisula :) tylko pokazuje jak spadł poziom tego forum. Wiem, że wybrałem zły dział, no ale musiałem to napisać.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: mejson81 » 16 sty 2020, 11:03

Dokładnie. @pisul to taki pisowiec tylko jego prawda jest prawdziwa, a reszta stoi po drugie stronie barykady.... :P
mejson81
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 16 sty 2020, 11:00

Re: Off-topic - Posty przeniesione.

Postautor: als » 16 sty 2020, 11:10

W Hyde Park jest miejsce na takie posty. Off-topic - Posty przeniesione.
Coraz mniej o inwestycjach na forum Inwestycji.
Ze swojej strony dodam, że kiedyś był taki użytkownik Sindus co wrzucał fajne foty a terez go nie widać.
Jak rozmowa będzie nie o inwestycjach to wszyscy którym się chce robić zdjęcia, wrzucać, pisać nowości .... zniknął z tego forum....
als
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 08 wrz 2014, 15:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości