Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: przebiegly1974 » 24 wrz 2017, 12:53

My z kolei polecamy firmę Więcpol, od pomiaru poprzez wycenę, wizualizację oraz montaż wszystko przebiegało w bardzo miej atmosferze i profesjonalnie. Nie było problemu również ze zmianą koloru płyty meblowej już po podpisaniu umowy, za co jestem bardzo wdzięczny Panu Adamowi.

polecamy
przebiegly1974
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 24 wrz 2017, 12:26

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: BadB » 14 paź 2017, 10:27

Nie mogę polecić firmy WOSMEBL. Na szczęście najważniejszych (!) mebli nie wykonywali u mnie w mieszkaniu, więc nie byłem stratny.
BadB
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 16 sie 2015, 20:37

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: haga » 24 paź 2017, 14:42

My polecamy Meblux-S z Sokołowa, naprawdę solidne wykonanie oraz stosunkowo krótki( i dotrzymany!) czas realizacji w porównaniu z innymi... POLECAMY 661-559-185
haga
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 24 paź 2017, 14:39

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 14 lis 2018, 10:31

Zamawiał ktoś kuchnię w Meblo Dom na Armii Krajowej?
Jeśli tak,to warto? Chodzi mi o projekt,jakość,wykonanie...
W ogóle to mają w ofercie dużo fajnych mebli.
Są tu jacyś zadowoleni klienci?
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: molacola » 23 sty 2019, 9:27

Polecam Max Kuchnie. Bardzo fajnie zaprojektowali moja mikro kuchnie:) Wszystko się zmieściło, nawet zmywarka.
molacola
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 11 sty 2019, 11:43

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: Tomasz » 18 lut 2019, 17:53

dStan pisze:Ja niedawno zamawiałem meble w firmie Wosmebl, do kuchni, łazienki oraz szafę do sypialni (na nią jeszcze czekam). Jak najbardziej mogę polecić firmę. Nie mam oczywiście doświadczenia, jak ich meble spisują się na dłuższą metę, tego dopiero się dowiem, jednak jeśli chodzi o kontakt, pomysły czy jakość wykonania, nie mam zastrzeżeń.
Znajomi polecali nam jeszcze firmę Gerkon, jednak tam zaproponowali większą cenę więc ostatecznie zdecydowaliśmy się na Wosmebl.


Najdroższa tego typu firma w Rzeszowie. Może jest dobra jakość, ale spokojnie na kuchni można oszczędzić jakieś 8-10 tysięcy zamawiając gdzie indziej.
Tomasz
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 09 lut 2015, 22:34
Lokalizacja: Staromieście

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 04 mar 2019, 21:47

^^ Proste, nie zamawiajcie kuchni w dużych firmach. Są ludzie ogarnięci w temacie którzy zrobią to kilka tys zl taniej i dużo dokładniej. Mam jednego fachowca który robił dla mnie i znajomych kuchnie, szafy, zabudowy.
Ceny racjonalne, terminy różne ale czasami warto poczekać 1-2 miesiące więcej za kilka tys.

info na prv
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: LeszekB » 05 mar 2019, 11:40

swiety pisze:^^ Proste, nie zamawiajcie kuchni w dużych firmach. Są ludzie ogarnięci w temacie którzy zrobią to kilka tys zl taniej i dużo dokładniej. Mam jednego fachowca który robił dla mnie i znajomych kuchnie, szafy, zabudowy.
Ceny racjonalne, terminy różne ale czasami warto poczekać 1-2 miesiące więcej za kilka tys.

info na prv


Ja zrobiłem kuchnię w Leroy Merlin, jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo porządne wykonanie, dostałem też mały rabat, więc skręcanie wyszło za darmo. Polecam. No i zamknąłem się w 6 tyś.
LeszekB
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 232
Na forum od: 14 cze 2016, 9:59

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: M&M » 25 paź 2019, 22:51

Nie polecamy firmy Wosmebl. Meble są poszczerbione, lakier obity, a na pęknięty kawałek płyty przykręcają drugi. Zamawialiśmy szafę na wymiar bo chcieliśmy głębokość 66cm. Otrzymaliśmy szafę 60 cm. Nie poczuwają się do tego, że coś jest nie tak. NIE ZAMAWIAĆ U NICH.
M&M
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 15 kwie 2018, 19:42

Re: Meble na wymiar - Rzeszów i okolice

Postautor: barteq » 16 sty 2021, 18:47

Witam wszystkich. Szukam Solidnej firmy, która wykonuje meble do kuchni.
Ładne projekty na swoim facebooku ma firma Wosmebl, ale widzę tu kilka nienajlepszych opinii?
Czy ktoś ostatnio korzystał z ich usług?
Mam jeszcze na oku firmę więcpol i kuchnie kocur. Ktoś robił u nich i może podzielić się opinią?
Może polecacie inną firmę??
barteq
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 16 sty 2021, 18:41

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości