Czy dobrze się mieszka w Głogowie Małopolskim?

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Czy dobrze się mieszka w Głogowie Małopolskim?

Postautor: Lucyna » 21 gru 2021, 1:51

Planujemy zakup działki pod budowę domu pod Rzeszowem. Długo zastanawialiśmy się nad lokalizacją i najrozsądniejszym wyborem wydaje nam się północna część, tj Głogow i jego bliskie okolice.
Szybki dojazd do Rzeszowa, blisko autostrada, calkiem ładne okolice, dobra infrastruktura usługowa; tak nam się przynajmniej wydaje. Czy uzasadnia to wyższe ceny niz np w Lące lub Zaczerniu?
Czy ktoś zna/mieszka tam? Bylibyśmy wdzięczni za opinie, czy jest to dobra lokalizacja. Czy bliskość strefy ekonomicznej nie jest uciążliwa? Jakies inne ew. minusy? Lub inne sugestie?

Z góry dziękujemy.
Lucyna
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 21 gru 2021, 1:33

Re: Czy dobrze się mieszka w Głogowie Małopolskim?

Postautor: Arrival » 21 gru 2021, 13:31

Wszystko zależy od tego jak żyjesz:
- co robisz w wolnym czasie;
- gdzie pracujesz;
- czy masz dzieci i w jakim wieku;
- czy wolisz gotować czy jadasz na mieście;
- jakie masz nawyki zakupowe;

Nie ma dobrych lub złych miejsc do życia (pomijając skrajne przypadki). Są tylko niedostosowane do potrzeb danej osoby.

Ja np. chcę mieszkać bliżej centrum bo w 80% żywię się poza mieszkaniem (albo dowozy) i nie cierpię gotować. Dodatkowo wolę mieszkać w bloku niż w domu, więc dla mnie Głogów jest lokalizacją tragiczną. Ale to nie znaczy, że dla Ciebie też taką będzie :).

Wypisz uczciwie swoje potrzeby, jeśli pracujesz poza domem to sprawdź uczciwie dojazdy czyli nie wieczorem tylko przejedź się kilka razy do miejsca pracy w godzinach, w których rzeczywiście będziesz jeździć. Dopiero wtedy decyduj.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości