COVID Detektor firmy ML System z Zaczernia pod Rzeszowem

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: COVID Detektor firmy ML System z Zaczernia pod Rzeszowe

Postautor: Wojti1984 » 06 kwie 2021, 6:06

Informacje edukacyjnie o firmie zostały usunięte przez administratora forum i uznane za reklamę, lol. Forum nazywa się Inwestycje- rzeszow.pl sorry ze tu tylko można pogadać gdzie stragan z jagodami otworzyć i ile płaci się za plecione koszyczki.

Ja na giełdzie miałem saldo - minus 70 tyś. apropos tych twoich straconych kilku dobrych tysięcy. Jestem przedsiębiorcą, ale uważam ze giełdą to dżungla w najgorszym tego znaczeniu, ale ja tu nikogo nie chciałem naganiać i wiem ze pieniądze lubią cisze i nikomu nie polecam żadnych inwestycji tym bardziej w nierealne krypto.... Jeśli wrócicie do mojego pierwszego postu to jednak zrozumiecie ze szukałem "przecieków" z Medyka. Już ich nie potrzebuje bo prezes firmy MLS w wywiadzie 1.04.2021 dla Parkietu rozwiał moje wątpliwości i rozbudził wyobraźnię.

I co z tego ze ta firma urosła 100% od października, jak perspektywy do 2024 ma takie ze wy w owym roku jak usłyszycie w TV Rzeszów albo i ogólnopolskich wiadomościach, albo i światowych, skrót MLS to przypomnicie sobie ten post z 2021. Zresztą Prezydent Duda 11.lutego odwiedził Zaczernie prezentując światu rewolucje i walkę z Sars-Cov2 a to dopiero początek. Firma ma ponad 20 patentów. W pierwszym poście wspomniałem o tym a zarzucasz mi niefachowość i brak merytoryki w moich postach. Dałem wam wędkę, a wy chcielibyście rybę. Mało, wy już chcielibyście potrawę na talerzu, aby ją skonsumować. A czas na sprzedaż moich akcji jeszcze przyjdzie i to nie są te poziomy, a co najmniej 2 pietra wyżej. Bez odbioru i otwórzcie szerzej oczy.
Wojti1984
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 13 mar 2021, 22:23

Re: COVID Detektor firmy ML System z Zaczernia pod Rzeszowe

Postautor: Ole » 06 kwie 2021, 9:28

Dlatego jest w Hyde Parku, gdzie rozmawia się o wszystkim innym. Początkowo posty miały wygląd reklamowych bo mówiły wyłącznie o jednej firmie ale dyskusja jest o inwestycjach, może też o innych firmach będzie.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości