Tarnów lepszy od Rzeszowa

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: own007 » 03 wrz 2020, 15:00

Może się wyleczy? warto czynić dobro :D

Arek masz tu jeszcze stronę z pogodą na żywo i przewidywaniami proszę:
https://www.windy.com/?50.028,21.559,10

porównaj sobie wiatry i podmuchy.
Miłej kuracji !
own007
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 21 cze 2014, 1:01

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: ArekDomin » 03 wrz 2020, 15:45

Tak windy.com jest bardzo wiarygodny, szczególnie po tym jak 23.08-01.09 codziennie mocno wiało w Rzeszowie (20-60 km/h) a na windy bylo na niebiesko :) Nie rozśmieszaj mnie tym serwisem. Jedź w następny dzień gdy w Rzeszowie będzie mocno wiało z południa do Tarnowa i porównaj. Wszyscy moi znajomi z innych miast i krajow wymyslili sobie że Rzeszów to rekordowo wietrzne miasto. To że tu sie buduje farmy wiatrowe a tam nie to też przypadek. A ty "kacu" się zachowujesz jak typowy prostak, kazdy twoj post sprowadza sie do inwektyw. Tak samo jak katana i adamerio.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: own007 » 03 wrz 2020, 15:55

Tak serwisy pogodowe wyświetlając dane z punktów meteo wyświetlają głupoty... ha ha ha
Arek wzlatujesz na wyżyny.

Obrazek

Rozumiem że skro większość miast polski jest w strefie wietrznej PRZYNAJMNIEJ korzystnej (jak Rzeszów) pod budowę farm wiatrowych to się nie da w nich żyć?

Ci Twoim znajomi z "innych miast i krajów" to są tacy realni czy tylko w twojej głowie mieszkają?
own007
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 21 cze 2014, 1:01

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: ArekDomin » 03 wrz 2020, 15:58

Szkoda że tego nie doczytałeś:

"Rozdzielczość przestrzenna symulowanych danych pogodowych wynosi około 30 km i nie odtwarzają one wszystkich lokalnych danych pogodowych takich jak burze, lokalny wiatr lub tornada."

No właśnie.

Tak zupełnie szczerze to powiem Ci że nie mam pojęcia o co chodzi z okolicami Słubic. Byłem tam często zimą i nigdy nie było takich wichur jak w Rzeszowie. Latem również. Być może po prostu tak trafiłem. Ale rodzina z tamtych rejonów ma dokładnie takie same odczucia. Natomiast fakt że wiatraków tam dużo.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 16:00 przez ArekDomin, łącznie zmieniany 1 raz
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: own007 » 03 wrz 2020, 16:00

No to może jeździj kilometr za granicę miejską na grilla skoro na jego granicach akurat wiatr się zatrzymuje? Bo popatrz ten wiatr tak się uparł że akurat będzie tylko w Rzeszowie. Seems legit, tak pozatym czy czasem nie ma farmy wiatrowej koło Łańcuta? :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 16:02 przez own007, łącznie zmieniany 1 raz
own007
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 21 cze 2014, 1:01

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: ArekDomin » 03 wrz 2020, 16:02

Mam sąsiadów obecnie którzy przyjechali tu z Jarosławia i też mówią że najbardziej wkurza ich to że w Rzeszowie ciągle wieje. Naprawdę wszyscy sobie to wymyślili? Co do map, to że w Tarnowie i Sączu wieje mniej jest oczywiste i to widać na mapach, natomiast nie rozumiem kompletnie teorii, że w Słubicach wieje bardziej. Za dużo czasu tam spędziłem by w to wierzyć. Być może te mapy nie uwzględniają takich "wysp wietrzności" jak Rzeszów.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: own007 » 03 wrz 2020, 16:04

Dopisz w wątku atrakcji Krosno - Rzeszów w "czego Krosno niema" to:
- warunki do uprawiania windsufingu na wisłoku i puszczania latawców.
own007
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 21 cze 2014, 1:01

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: ArekDomin » 03 wrz 2020, 16:07

own007 mnie szczerze ciekawią wrażenia ludzi. Być może faktycznie w Słubicach też tak wieje. A ja jak byłem tam 30 dni w roku to trafiałem na 30 dni bezwietrznych. Być może jak wyjeżdżam z Rzeszowa to tu akurat przestaje wiać :) Nie wiem. Ale w tym roku dużo jeżdżę po kraju i nawet 2 tyg. nad morzem upłynęło niemal bez wiatru, a za każdym razem jak wracam do Rzeszowa A4 to w okolicach Dębicy/Sędziszowa zaczyna wiać, a w Rzeszowie wiać mocno.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: Kacu » 03 wrz 2020, 16:15

ArekDomin pisze: A ty "kacu" się zachowujesz jak typowy prostak, kazdy twoj post sprowadza sie do inwektyw. Tak samo jak katana i adamerio.


Bo nie można Cię brać na poważnie :lol: Każdy Twój post wypełniony jest pseudointeligenckim pieprzeniem jak to w Rzeszowie jest źle, bo brzydko budują, bo za dużo budują, bo nie ma co robić, bo za bardzo wiatr wieje :lol:

Za każdym razem powołujesz się na swoich znajomych z innych miast czy zagranicy, co tylko udowadnia że jesteś bajkopisarzem i megalomanem z syndromem małomiasteczkowca. Podejrzewam, że nosa nie wyściubiłeś poza granicę swojej Hebzi Dolnej czy innych Studzianek Pancernych, a prowadzisz jakąś śmieszną krucjatę przeciwko Rzeszowowi, za każdym razem przesuwając wyznaczoną przez siebie samego granicę absurdu.

Tym postem przestaję Ci odpisywać na cokolwiek, do czego zachęcam też pozostałych - jak nikt nie będzie trolla karmił, to ten w końcu zdechnie z głodu :)

Obrazek
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: Tarnów lepszy od Rzeszowa

Postautor: ArekDomin » 03 wrz 2020, 16:17

To źle podejrzewasz, bo jestem z samego Rzeszowa od urodzenia natomiast do czasu covidu nie było miesiąca żebym przynajmniej raz nie był na wyjeździe. Zamiast normalnie pogadać to od razu musicie się czegoś doszukiwać. Równie dobrze mogę napisać że jesteś bajkopisarzem z syndromem niespełnionego psychologa.

"w Rzeszowie jest źle, bo brzydko budują, bo za dużo budują, bo nie ma co robić, bo za bardzo wiatr wieje" - przecież to sama prawda.
Powiedz mi gdzie w Rzeszowie postawili ostatnio coś ładnego albo chociaż przyzwoitego, nie budzącego zażenowania. Podam jeden przykład - nowy biurowiec SoftSystem nie budzi zazenowania, chociaż nie jest piękny. Podaj mi przykład co tu można robić oprócz picia ciepłego piwa za 14 zł na rynku (btw w sopockim Radissonie zimne piwko z lokalnego browaru po 10 zł). Może ja czegoś nie wiem.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości