Gdzie najlepiej zamieszkać

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: Arrival » 07 cze 2020, 20:15

Wilkowyja, albo taniej - Krasne.
Bardzo dobry dojazd do centrum czy do autostrady, w przyszłości jeszcze się poprawi. Ceny akceptowalne, sporo się buduje.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: Edsonn » 07 cze 2020, 21:49

Może nie długo ale w godzinach szczytu myślę, że trwa to trochę dłużej poza tym większość swojego życia mieszkalem 3km od centrum i nie chce byc aż tak odcięty od świata, że to tak nazwę
Edsonn
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 06 cze 2020, 23:35

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: Edsonn » 07 cze 2020, 21:50

Arrival pisze:Wilkowyja, albo taniej - Krasne.
Bardzo dobry dojazd do centrum czy do autostrady, w przyszłości jeszcze się poprawi. Ceny akceptowalne, sporo się buduje.

Wilkowyja dla mnie za droga prędzej o Krasnym myślałem
Edsonn
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 06 cze 2020, 23:35

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: klamar1214 » 07 cze 2020, 22:52

To do 3 km szukasz czy do 10? Ja polecam Świlczę(samochód) no i Trzebownisko(rower).
Świlcza ma dojazd starą czwórką i kolej. Nie musisz czekać na drogę w przyszłości. Taniej będzie w Trzcianie. Zaczernie i Nowa Wieś też spoko ale utkniesz na Marszałkowskiej.
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: abrakadabra » 07 cze 2020, 23:42

Moge się mylić ale z Trzebowniska Czy nawet Krasnego dojechanie w godzinach szczytu będzie znacznie dłuższe niż z tej okolicy którą podałem :)
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 311
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: Edsonn » 07 cze 2020, 23:47

klamar1214 pisze:To do 3 km szukasz czy do 10? Ja polecam Świlczę(samochód) no i Trzebownisko(rower).
Świlcza ma dojazd starą czwórką i kolej. Nie musisz czekać na drogę w przyszłości. Taniej będzie w Trzcianie. Zaczernie i Nowa Wieś też spoko ale utkniesz na Marszałkowskiej.


Szukam do 10 ale bardziej chodziło mi o to żeby zaznaczyć, ze zawsze mieszkalem w mieście blisko centrum i wszędzie mialem rzut beretem dlatego taka lokalizacja jak borek stary to dla mnie juz zbyt daleko
Edsonn
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 06 cze 2020, 23:35

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: Edsonn » 08 cze 2020, 0:02

klamar1214 pisze:To do 3 km szukasz czy do 10? Ja polecam Świlczę(samochód) no i Trzebownisko(rower).
Świlcza ma dojazd starą czwórką i kolej. Nie musisz czekać na drogę w przyszłości. Taniej będzie w Trzcianie. Zaczernie i Nowa Wieś też spoko ale utkniesz na Marszałkowskiej.


Co do Świlczy też dosyć ciekawa lokalizacja aczkolwiek nie widziałem zbyt wielu ofert w tej okolicy, generalnie szukam czegoś żeby zamknąć się w 450 tys za dom/szeregówkę w stanie deweloperskim
Edsonn
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 06 cze 2020, 23:35

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: Doniek » 08 cze 2020, 6:46

Arrival pisze:Wilkowyja, albo taniej - Krasne.
Bardzo dobry dojazd do centrum czy do autostrady, w przyszłości jeszcze się poprawi. Ceny akceptowalne, sporo się buduje.

No przecież Krasne nie takie tanie jest... Poza tym utknie przy rondzie na Lwowskiej, tam zatory potrafią być nawet o 5 rano, jak cały Łańcut i okolica gna na urzędy ;)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: lordfisher » 08 cze 2020, 8:00

Ja się 2 miesiące temu przeprowadziłem do Trzebowniska.
Na Politechnikę do pracy dojeżdżam Lubelska - Warszawska - Wyzwolenia - Okulickiego i aż do Politechniki.
Póki co są korki na Marszałkowskiej ale w końcu skończy się remont na Batorego i to bardzo usprawni ruch od północy ;)
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: Gdzie najlepiej zamieszkać

Postautor: Arrival » 08 cze 2020, 10:43

Doniek pisze:No przecież Krasne nie takie tanie jest... Poza tym utknie przy rondzie na Lwowskiej, tam zatory potrafią być nawet o 5 rano, jak cały Łańcut i okolica gna na urzędy ;)


Tanie nie jest, ale z czegoś to wynika ;). Dojazd do centrum jest praktycznie taki sam (czasowo) jak z Wilkowyji.
Nie zdefiniował gdzie do tego "centrum" jeździ. Generalnie rondo da się dobrze omijać i chyba tylko jadąc bezpośrednio na Plac Wolności czy w oklice dworca/północnej strony rynku trzeba się tam pchać.
Poza tym raczej w parę lat powstanie tunel pod rondem plus drogi w okolicy Morgowej, wiec trochę się rozładuje ;).
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości