Notoryczny silny wiatr w Rzeszowie

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Notoryczny silny wiatr w Rzeszowie

Postautor: pisul » 05 wrz 2020, 21:16

ArekDomin pisze:Zakładam ten temat, bo dziwi mnie brak świadomości mieszkańców Rzeszowa w zakresie ciągle wiejącego w tym mieście wiatru.
... Ja sporo jeżdżę, nie tylko po Polsce i powiem jedno - w życiu nie widziałem miasta w którym by tak ciągle i mocno wiało.

Ten "notoryczny wiatr" to może po prostu zaburzenie psychiczne ankraofobia?

Obrazek

źródło: https://zdrowie.radiozet.pl/Psychologia ... y-leczenie
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP

Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Postautor: ArekDomin » 06 wrz 2020, 10:54

O kurczę, chory psychicznie podstarzały facet przypisuje choroby innemu :) Ja się wiatru nie boję, mnie on tylko wkurza.
30.09 ArekDomin: Niestety, Rzeszów wchodzi do strefy żółtej
30.09 Adamerio: Ty masz coś z głową, czytać się nie da twoich wysrywów
01.10 ArekDomin: Miałem rację, Rzeszów wchodzi do strefy żółtej
01.10 Ole usuwa wątek
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Postautor: harpun » 12 lis 2020, 18:42

I bardzo dobrze że wiatr jest i oby go było jak najwięcej, chcesz wiedzieć co będzie bez wiatru w mieście? Zaryzykujesz? Dzięki ruchom powietrza jest czyste powietrze i oby tak zostało. Nie rozumie czemu ma służyć ten wątek? Czy to nie podprogowe lobbowanie za niską zabudową i betonowaniem każdego zielonego skrawka w mieście by powstrzymać uciążliwe wiatry?

Powiem więcej, każde miasto dba o kanały przewietrzania terenu wykorzystując te naturalne kaniony jak rzeki i te sztuczne jak ulice aleje, trasy kolejowe oraz tworzy nową urbanistykę by tych kanionów i korytarzy było jak najwięcej, miasta dziś nawet wręcz prowokują i wymuszają szybsze ruchy powietrza poprzez budowanie odpowiednio ustawionych wysokich budynków, by te tworząc podciśnienie i przyśpieszając ruch powietrza by ten obsługiwał całą aglomeracje. Czasy motoryzacji smogu wymuszają takie rozwiązania, by ludzie byli po prostu zdrowi.
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 05 sie 2014, 22:00

Poprzednia

Wróć do Hyde Park