Strona 1 z 1

Sesja jednośladu promocją dla Rzeszowa na świecie

Post: 16 paź 2016, 11:08
autor: maks
Jednoślad z Game Over Cycles, był dziś gwiazdą sesji zdjęciowej, na rzeszowskiej Okrągłej Kładce. Zmodyfikowany Harley-Davidson, to jedyny taki motocykl na ziemi, który przy okazji wypromuje Rzeszów. To motocykl tematyczny, którego każdy element odzwierciedla jakiś instrument muzyczny, bądź jest sygnowany całą branżą muzyczną, np. filtr powietrza przedstawia mikrofon, koła wyglądają jak płyty winylowe, a tylny wahacz podobnie do gitary.

Jak mówi właściciel firmy Stanisław Myszkowski, zdjęcia jego motocykli obiegają cały świat, kilkanaście razy już pojawiały się na okładkach czasopism w USA. Dlatego dzisiejsza sesja przełoży się także na promocję Rzeszowa.

Sesja zdjęciowa odbyła się m.in. w związku z powstającym w Rzeszowie, a przy tym pierwszym w Polsce Wschodniej, salonem Harleya Davidsona, którego dilerem zostanie właśnie firma Game Over Cycles.

Otwarcie salonu zaplanowane jest na grudzień tego roku. Do pracy w powstającym punkcie już zgłaszają się zainteresowane osoby. Game Over Cycles nie wyklucza także publicznego naboru pracowników.

Radio Rzeszów


https://www.youtube.com/watch?v=9lpHlxy0XtQ