Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Informacje z całego Województwa Podkarpackiego

Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: sewek372 » 15 mar 2019, 10:28

Cześć,
Co myślicie o takim mieszkaniu z antresolą dla rodziny z jednym dzieckiem (a przyszłości z dwójką)? Może ktoś się wypowiedzieć o projekcie mieszkania? Co byście zmienili w układzie? Co myślicie o salonie - nie jest zbyt wąski? Jak go zagospodarować żeby pogodzić układ ze schodami?

https://www.fotosik.pl/zdjecie/4db9898f306a520f
https://www.fotosik.pl/zdjecie/6a9cd3c815082124
sewek372
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 15 lis 2018, 8:33

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: Toya » 15 mar 2019, 11:08

Toż to istny apartament! Dla 4-os. rodziny będzie bardzo wygodny. Malutki mankamencik to jedna łazienka (za to dostatecznie duża). Układ salonu może nie jest idealny ale razem z aneksem daje wystarczająco przestrzeni. Trzeba dobrać odpowiednie schody (niezbyt mocno zabudowane) aby tej przestrzeni niepotrzebnie nie zamykać.
Tak z ciekawości i dla porównania z Rzeszowem jaki to metraż i w jakiej cenie?
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: sewek372 » 15 mar 2019, 11:21

Dzięki za odpowiedź. Mieszkanie ma 84m2 użytkowe (95m2 po podłodze) - cena 3300 za m2.
Właśnie te schody mi spokoju nie dają, mam wrażenie że za wąsko będzie. Łazienka jedna ale jest pomysł żeby na antresoli zrobić małe wc + 2 pokoje.
sewek372
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 15 lis 2018, 8:33

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: dubi » 15 mar 2019, 11:34

Jeśli chodzi o ceny, coś na ten temat wiem:

Na parterze segmenty skrajne 279 tyś, segmenty środkowe 269 tyś
PARTER.jpg
PARTER.jpg (374.13 KiB) Przeglądany 7566 razy



Na piętrze z antresolą segmenty skrajne 309 tyś, środkowe 299 tyś
PIETRO.jpg
PIETRO.jpg (399.09 KiB) Przeglądany 7566 razy
dubi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 72
Na forum od: 19 gru 2018, 20:51

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: pisul » 15 mar 2019, 15:00

To by miało sens gdyby to było w Rzeszowie. Ale w Łańcucie?

Mój brat 3 lata temu kupił do remontu mieszkanie w Łańcucie. Tu byłoby go stać na 45m a tam kupił za te same pieniądze 90m. Żona znalazła pracę w Rzeszowie on pracuje również w Rzeszowie. Po 3 latach mówi że wyprowadzka z miasta i codzienne dojazdy go dobijają. Że szkoda mu zmarnowanego czasu. Nawet znajomi i rodzina prawie ich tam nie odwiedza. I jak tylko ich dziecko skończy podstawówkę to zaraz wracają do Rzeszowa i tu pójdzie już do liceum.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: rafik » 15 mar 2019, 19:09

^^ :lol:
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: sewek372 » 15 mar 2019, 21:10

pisul pisze:To by miało sens gdyby to było w Rzeszowie. Ale w Łańcucie?

Mój brat 3 lata temu kupił do remontu mieszkanie w Łańcucie. Tu byłoby go stać na 45m a tam kupił za te same pieniądze 90m. Żona znalazła pracę w Rzeszowie on pracuje również w Rzeszowie. Po 3 latach mówi że wyprowadzka z miasta i codzienne dojazdy go dobijają. Że szkoda mu zmarnowanego czasu. Nawet znajomi i rodzina prawie ich tam nie odwiedza. I jak tylko ich dziecko skończy podstawówkę to zaraz wracają do Rzeszowa i tu pójdzie już do liceum.



Pewnie Rzeszów byłby lepszy ale za te pieniądze jednak wolę 84m z garażem niż wspomniane 45m w blokowisku. Dojazd do Rzeszowa aż taki tragiczny nie jest - a korki jak są to własnie w Rzeszowie. W 20 min można dojechać, ludzie w Warszawie 10km do pracy jadą 45min (wiem bo mieszkałem). A że rodzina nie odwiedza brata - no cóż rodziny się nie wybiera ;p
sewek372
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 15 lis 2018, 8:33

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: Tomek1991 » 15 mar 2019, 22:18

pisul pisze:To by miało sens gdyby to było w Rzeszowie. Ale w Łańcucie?

Mój brat 3 lata temu kupił do remontu mieszkanie w Łańcucie. Tu byłoby go stać na 45m a tam kupił za te same pieniądze 90m. Żona znalazła pracę w Rzeszowie on pracuje również w Rzeszowie. Po 3 latach mówi że wyprowadzka z miasta i codzienne dojazdy go dobijają. Że szkoda mu zmarnowanego czasu. Nawet znajomi i rodzina prawie ich tam nie odwiedza. I jak tylko ich dziecko skończy podstawówkę to zaraz wracają do Rzeszowa i tu pójdzie już do liceum.

Pisul, wszyscy wiemy, że jesteś bezkrytycznie zapatrzony w to miasto i niechętnie patrzysz na alternatywy, ale żeby własnego brata nie odwiedzać w niedalekim Łańcucie? ;)
Przecież między tymi miastami jest tylko 10km, jedzie się szybko, korki występują w samym Rzeszowie, więc jest to problem, który dotyczy nas wszystkich.
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: pisul » 16 mar 2019, 2:45

Nie 10 tylko około 20 km. Co do korków te się dopiero zaczną gdy zamkną na rok rondo i zaczną kopać tunel pod rondem na Pobitnym:

Obrazekźródło:http://czytajrzeszow.pl/

Ale jak ktoś lubi w korku słuchać radia to i ja polecę wydać kilkaset tyś na mieszkanie w Łancucie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Łańcut ul. Rutkiewicz - mieszkanie z antresolą

Postautor: sewek372 » 16 mar 2019, 8:43

Panowie - pomijając kwestię lokalizacji - co sądzicie o samym mieszkaniu? Jakieś propozycje jak je zagospodarować (np. antresole)? Można wprowadzać zmiany bo budowa jest na etapie garaży:)
sewek372
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 15 lis 2018, 8:33

Następna

Wróć do Region

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości