Tour de Pologne w Rzeszowie

Wiadomości na temat promocji miasta, wydarzeń kulturalnych, sportowych.

Re: Tour de Pologne w Rzeszowie

Postautor: paripadou » 17 sie 2022, 8:29

Z ciekawości - na jakiej podstawie oceniasz ten etap? Rzuciłeś okiem na mapę, sprawdziłeś przewyższenia? Przejechałeś jakiś fragment trasy?
paripadou
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 233
Na forum od: 17 wrz 2021, 11:58

Re: Tour de Pologne w Rzeszowie

Postautor: porteño » 21 sie 2022, 14:46

a1chemik pisze:Weług mnie nie jest to żadne zmniejszenie emisji spalin, bo 90% tych ludzi stoi w korkach na innych ulicach.
Wiele firm w tym dniu odczuwa spadek klientów więc jest lokalna gospodarka traci (LEclec, PLaza, Castorama były odcięte z 3 stron.
Promocja jest znikoma, bo nawet raz nie pokazano miasta z góry, a dodatkowo RZESZÓW nie jest miastem turystycznym, więc nie potrzebuje takiej promocji. To raczej nie przyciągnie do nas nowych inwestorów.
Wydarzenie dla mieszkańców .... tych bezrobotnych chyba i tych zirytowanych że musieli wziąć dzień wolnego w pracy bo nie mogą do niej dojechać :)

Docinka o poradzie miłości to do czego? U nas za to są pielgrzymki...

Już nie bądźmy tacy dramatyczni, że kilka godzin wyścigu przyczyniło się do nie wiadomo jakich korków czy (o zgrozo) ludzie musieli z pracy całkiem zrezygnować. Zaraz wyjdzie, że lepiej nic nie organizować. A co? Bezrobotni są jakąś gorszą kategorią? Te wzmianki o odciętych od świata sklepach i ich stratach to też jakiś żart. Skoro ludzie mieli być w pracy, to i tak w Castoramie by nie siedzieli, a Ci, którzy - jak twierdzisz - nie dali rady przez zamknięte ulice do pracy dojechać (hahaha), to a nuż się na spacer po hipermarketach i galeriach wybrali?
O paradzie sam wspomniałeś, ja żadnej docinki nie wystosowałem, a jedynie sprostowałem, że to parada miłości, a nie wolności.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Poprzednia

Wróć do Wydarzenia, kultura, promocja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości