Degradacja Rzeszowa

Opinie, komentarze, propozycje, sugestie dotyczące Rzeszowa.

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: dante » 15 lut 2019, 18:45

Nie ma efektów...jeśli mamy połowę lutego a w mieście ozdoby świąteczne przy drogach zamontowane..a ludzie z tego ciesza się :lol: ...miasto swiatla zrobi co kawałek, czasem nawrotke...i myśli ze tym korki rozladuje...;)..ścieżkę rowerowa w zbuduje w miejscu gdzie mało kto z roweru korzysta...itd...stolica innowacji w końcu to dumnie brzmi..
dante
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 63
Na forum od: 06 lis 2014, 21:17

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: Adamerio » 15 lut 2019, 19:56

*dziś zaczął się demontaż ozdób świątecznych

obwodnica południowa/odmulanie zalewu nie dochodzi do skutku po części przez protesty mieszkańców(obwodnica)/ekologów - nie zapominajmy, że mamy nowo oddane ul. Podkarpacką i Sikorskiego - każda droga jest potrzebna.
dworzec kolejowy należy przecież do PKP - z resztą rozpoczęła się modernizacja^^
aquaparki!? jak już to aquapark którego niestety nie ma, ale nawet Kraków nie posiada 2 takich obiektów.

zgodzę się, że wielu rzeczy brakuje, o wielu zapomniano jednak nie ma aż takiej tragedii by tak negatywnie o wszystkim pisać^^
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: Tomek1991 » 15 lut 2019, 20:15

obwodnica południowa/odmulanie zalewu nie dochodzi do skutku po części przez protesty mieszkańców(obwodnica)/ekologów

Wygodna wymówka ;)
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: icetruck » 15 lut 2019, 22:06

Adamerio pisze:przez protesty mieszkańców(obwodnica)


bzdura

Adamerio pisze:nowo oddane ul. Podkarpacką i Sikorskiego - każda droga jest potrzebna.


nowo oddane... chyba poszerzone w swoich końcowych częściach - w sam raz aby wygodniej było wjechać do miasta gdzie już dróg brakuje (wide połączenie Rejtana z Ciepłowniczą... ile to już lat obiecanek cacanek?)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: bartek86 » 16 lut 2019, 1:58

Adamerio pisze:*dziś zaczął się demontaż ozdób świątecznych

obwodnica południowa/odmulanie zalewu nie dochodzi do skutku po części przez protesty mieszkańców(obwodnica)/ekologów - nie zapominajmy, że mamy nowo oddane ul. Podkarpacką i Sikorskiego - każda droga jest potrzebna.
dworzec kolejowy należy przecież do PKP - z resztą rozpoczęła się modernizacja^^
aquaparki!? jak już to aquapark którego niestety nie ma, ale nawet Kraków nie posiada 2 takich obiektów.

zgodzę się, że wielu rzeczy brakuje, o wielu zapomniano jednak nie ma aż takiej tragedii by tak negatywnie o wszystkim pisać^^


Proszę podaj mi pozytywne rzeczy, które miasto zrobiło dla mieszkańców :) proszę nie pisz tylko o poszerzanych ulicach, podaj inne przykłady. Ciężko znaleźć co?? co do aquaparków to darowałbyś sobie uszczypliwości wiadomo, że chodziło o jeden jedyny upragniony, nie chodziło o 2 i więcej. Co do dworca pkp też pomyłka, ale z drugiej strony mądre władze umiałyby się dogadać, więc po części podtrzymuje. Czemu przyczepiłeś się do dwóch literówek z mojej wypowiedzi (w sumie 1,5 bo dworzec po części podtrzymuje), a nie odpowiedziałeś nic na temat pozostałych 19 pozycji ?????? śledzący wątek pewnie dopisali by i kolejnych 10 pozycji. Chciałem Ci zwrócić uwagę, że miasto wpadło w stagnację albo i cofanie się, a jedynym rozwiązaniem miasta i obrońców miasta jest mówienie, że buduje się dużo. Ok buduje się, ale estetyka, materiały, już nie wspominając o lokalizacjach nie budzą zachwytu. Nie piszę, żeby dowalić innym, mieszkam tu i serce boli, jak widzę co się dzieje. Obecnie mamy etap wolnej amerykanki w budowie wszystkiego i wszędzie. Poza tym w mieście nic się nie dzieje, miasto nie jest w stanie nic dać swoim mieszkańcom, a to już jest straszna porażka. Ciężko mi naprawdę znaleźć pozytywy, bo im dłużej mieszkam tym moje problemy się nasilają, a przecież mieszkam w mieście innowacji :)
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: dante » 16 lut 2019, 10:25

100 % racji w powyższym poście
Efektów nie ma... choć zawsze znajdą się ludzie co będą zadowoleni, z kwiatków przy ulicach, 2 huśtawek pod blokiem, kawałka ścieżki rowerowej prowadzącej donikąd, czy kawałka trybuny z przeciekającym dachem na stadionie... itp. :lol:
Rzeszów ma dużo nowych terenów, wielki budżet, więc spokojnie powinien spore kwoty przeznaczyć na realizacje nowych celów...żeby jedyna rozrywką w mieście nie była... wizyta w galerii :lol: ... handlowej... :lol:
dante
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 63
Na forum od: 06 lis 2014, 21:17

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: bystry » 07 mar 2019, 12:09

ArDomin trochę wuluzuj bo przesadzasz, Rzeszów jest jednym z lepszych miast do życia w Polsce. Fakt problemem jest brak rozrywki w tym mieście, nie ma konkretnych muzeów, basenów, parków, atrakcji turystycznych z prawdziwego zdarzenia ale to się może szybko zmienić. Największy problem to rynek pracy moim zdaniem, o ile inżynierowie z sektora IT czy branży lotniczej mają w czym wybierać (chociaz te oferty czasami pozostawiają wiele do życzenia) o tyle cała reszta ma problem ale za to nie winiłbym Ferenca. Bo problem ma cała Polska i za to administracja centralna odpowiada, myslę, że wszystkie opcje które rządzily po części się do tego przyczyniły. W Polsce bardzo mało się wytwarza nowych rozwiązań we wszystkich obszarach, dużo się mówi o innowacjach ale tych innowacji jest jak na lekarstwo, niestety stajemy się w europie centrum outsourcingowym i tanią montownią. Dopóki to się w Polsce nie zmieni i nie zaczniemy tworzyć i eksportować czegoś własnego to będziemy mieć problem ze znalezieniem pracy albo będziemy mieć byle jaką pracę...
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: montasito » 07 mar 2019, 12:28

Mam wrażenie, że ArDomin na forum pojawił się z misją: krytyka wszystkiego. Dzisiaj przeczytałam już 4 wpisy tego użytkownika i wszystkie są w tym samym malkontenckim tonie.
Awatar użytkownika
montasito
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 14 cze 2018, 9:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: pisul » 07 mar 2019, 13:00

ArDomin to nie admin usunął Ci post ale ja. W środku nocy post na 20 zdań z czego połowa to wulgarny język. W tym obrażanie prezydenta i mieszkańców.
Tu nie chodzi o krytykę, krytykuj ile wlezie ale o słownictwo.

Wracając do tematu, artykuł z końca lutego:

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... olski.html

... ArDomin chyba aż tak źle nie jest jak sami mieszkańcy tak się wypowiadają o swoim mieście?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Degradacja Rzeszowa

Postautor: ArDomin » 07 mar 2019, 15:11

Przecież się domyśliłem że to ty. I nie kłam, bo w poście był jeden wulgaryzm, o ile można to słowo za takie uznać a konkretnie "na zadupiu".
ArDomin
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 06 mar 2019, 22:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o Rzeszowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości