Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Opinie, komentarze, propozycje, sugestie dotyczące Rzeszowa.

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: pixeolo » 06 lip 2022, 16:37

Zostawmy bieżnie biegaczom. Sam trochę biegam i w pewnym momencie po prostu łapie się rytm i wtedy spacerowicze przeszkadzają na ścieżce. To jest ledwie kilkaset metrów przeznaczone dla biegaczy, warto to uszanować.
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 409
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: porteño » 06 lip 2022, 22:35

LeszekB pisze:Użytkownik Porteno nadaje się tylko do zablokowania, jego posty nigdy nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji, a on sam wydaje się być jedna z tych osób, które chodzą po przejazdach rowerowych na Wisłoku. Ot taki mierny troll.
Some Grue pisze:Nie karmy trolla, niech dalej siedzi w swojej nienadętej bańce.
konradp pisze:porteno pomimo, że wytykał tutaj wielokrotnie zaściankowość, prowincjonalizm, zacofanie sam okazał się Januszem. I zamieszkiwanie w Holandii ( kiedyś wspomniał ), nie pomogło tego wyzbyć. Co jak co ale pomimo wszelkich animozji nie spodziewałem się takiej słomy po tobie :)
NietoPterek pisze:Jak to mówią "cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy".

O, grono mieszczuchów z "wyższych" sfer się odezwało. Przykład typowej polskiej żółci w całej okazałości.
Tak - chodzę po ścieżkach rowerowych, kładkach dla rowerzystów, bieżniach, placach zabaw, ulicach, trawnikach, zamarzniętym Wisłoku (czy amsterdamskich kanałach) w zimie, parkingach, działkach, torach kolejowych i czymkolwiek zechcę, bo nikomu tym krzywdy nie robię. Na szczęście w Holandii mało kto jest taki czepialski i upierdliwy jak ta gawiedź powyżej. Użalajcie się dalej nad sobą i czymkolwiek chcecie, wisi mi to. Ta ścieżka nie jest zarezerwowana WYŁĄCZNIE dla biegaczy, jest ogólnodostępna. Komuś może być wygodniej po niej biec, a komuś innemu iść. Proste jak drut.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: cybermysz » 07 lip 2022, 0:31

Możesz chodzić po tych ścieżkach, ale obowiązuje regulamin, czyli masz obowiązek poruszać się wyłącznie w obuwiu sportowym.
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: NietoPterek » 07 lip 2022, 7:56

porteño pisze:
LeszekB pisze:Użytkownik Porteno nadaje się tylko do zablokowania, jego posty nigdy nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji, a on sam wydaje się być jedna z tych osób, które chodzą po przejazdach rowerowych na Wisłoku. Ot taki mierny troll.
Some Grue pisze:Nie karmy trolla, niech dalej siedzi w swojej nienadętej bańce.
konradp pisze:porteno pomimo, że wytykał tutaj wielokrotnie zaściankowość, prowincjonalizm, zacofanie sam okazał się Januszem. I zamieszkiwanie w Holandii ( kiedyś wspomniał ), nie pomogło tego wyzbyć. Co jak co ale pomimo wszelkich animozji nie spodziewałem się takiej słomy po tobie :)
NietoPterek pisze:Jak to mówią "cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy".

O, grono mieszczuchów z "wyższych" sfer się odezwało. Przykład typowej polskiej żółci w całej okazałości.
Tak - chodzę po ścieżkach rowerowych, kładkach dla rowerzystów, bieżniach, placach zabaw, ulicach, trawnikach, zamarzniętym Wisłoku (czy amsterdamskich kanałach) w zimie, parkingach, działkach, torach kolejowych i czymkolwiek zechcę, bo nikomu tym krzywdy nie robię. Na szczęście w Holandii mało kto jest taki czepialski i upierdliwy jak ta gawiedź powyżej. Użalajcie się dalej nad sobą i czymkolwiek chcecie, wisi mi to. Ta ścieżka nie jest zarezerwowana WYŁĄCZNIE dla biegaczy, jest ogólnodostępna. Komuś może być wygodniej po niej biec, a komuś innemu iść. Proste jak drut.


Chodź sobie gdzie chcesz, ale nie bądź wrzodem na dupie innych. Ostatnie Twoje wpisy to tylko obrażanie innych użytkowników forum.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 713
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: porteño » 07 lip 2022, 13:57

Cytaty powyżej raczej wyraźnie pokazują, że to mnie się tu obraża...
Regulaminy regulaminami, za to życie życiem. Powodzenia w egzekwowaniu niektórych absurdalnych przepisów.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: Kacu » 07 lip 2022, 14:51

Porteno, 90% Twoich postów to czepianie się innych o literówki, błędy ortograficzne czy gramatyczne w postach. Dodatkowo na poprzedniej stronie sam kazałeś komuś poluzować, bo jeszcze popuści. Spróbuj zrezygnować z maniery w stylu "jestem główną postacią w tej bajce", to może inni będą bardziej skłonni do podjęcia z Tobą normalnej dyskusji.
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 541
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: Meme » 07 lip 2022, 21:41

porteño pisze:
LeszekB pisze:Użytkownik Porteno nadaje się tylko do zablokowania, jego posty nigdy nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji, a on sam wydaje się być jedna z tych osób, które chodzą po przejazdach rowerowych na Wisłoku. Ot taki mierny troll.
Some Grue pisze:Nie karmy trolla, niech dalej siedzi w swojej nienadętej bańce.
konradp pisze:porteno pomimo, że wytykał tutaj wielokrotnie zaściankowość, prowincjonalizm, zacofanie sam okazał się Januszem. I zamieszkiwanie w Holandii ( kiedyś wspomniał ), nie pomogło tego wyzbyć. Co jak co ale pomimo wszelkich animozji nie spodziewałem się takiej słomy po tobie :)
NietoPterek pisze:Jak to mówią "cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy".

O, grono mieszczuchów z "wyższych" sfer się odezwało. Przykład typowej polskiej żółci w całej okazałości.
Tak - chodzę po ścieżkach rowerowych, kładkach dla rowerzystów, bieżniach, placach zabaw, ulicach, trawnikach, zamarzniętym Wisłoku (czy amsterdamskich kanałach) w zimie, parkingach, działkach, torach kolejowych i czymkolwiek zechcę, bo nikomu tym krzywdy nie robię. Na szczęście w Holandii mało kto jest taki czepialski i upierdliwy jak ta gawiedź powyżej. Użalajcie się dalej nad sobą i czymkolwiek chcecie, wisi mi to. Ta ścieżka nie jest zarezerwowana WYŁĄCZNIE dla biegaczy, jest ogólnodostępna. Komuś może być wygodniej po niej biec, a komuś innemu iść. Proste jak drut.


porteño pisze:Cytaty powyżej raczej wyraźnie pokazują, że to mnie się tu obraża...
Regulaminy regulaminami, za to życie życiem. Powodzenia w egzekwowaniu niektórych absurdalnych przepisów.


O, widzę że Pan wolnościowiec się znalazł ;) Jak już ktoś wyciągnął regulamin, to nagle, że życie życiem ;) Pasów w aucie też nie zapinasz?
Meme
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 03 sie 2014, 13:16
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: NietoPterek » 08 lip 2022, 12:10

porteño pisze:Cytaty powyżej raczej wyraźnie pokazują, że to mnie się tu obraża...
Regulaminy regulaminami, za to życie życiem. Powodzenia w egzekwowaniu niektórych absurdalnych przepisów.


Gdy pisałem o chamie to nie adresowałem do nikogo swojej wypowiedzi, ale jak uderzysz w stół to nożyce się odezwą.

Bardzo bym prosił jednak, aby powrócić do tematu dyskusji, bo nie ma sensu kopać się z koniem.

Po co doprowadzać do sytuacji konfliktowych? Jeśli ktoś chce sobie pospacerować po nowej bieżni to niech to sobie robi, ale jak widzi biegacza to uprzejmym by było gdyby na chwilę z tej bieżni zszedł i ustąpił miejsca temu, który korzysta z niej zgodnie z przeznaczeniem. Jak ktoś chce spacerować po ścieżce rowerowej to czemu nie, ale jak zauważy rowerzystę to wypadało by zejść mu z drogi, aby on nie zjeżdżał na trawnik lub niepotrzebnie się denerwował i swoją frustrację przelał potem na kogoś innego. Jak toś bardzo chce spacerować po ruchliwej autostradzie to czemu nie, dzięki temu będzie miał szanse na nagrodę Darwina. Jak ktoś bardzo chce to nawet może przyczepić sobie ogon i spacerować na czterech łapach po wybiegu dla psów. Jednak przesadą mogłoby być udawanie trzmiela, aby polatać sobie po łące kwietnej.

Mimo wszystko dbajmy o naszą wspólną przestrzeń, nie niszczmy jej, nie przeszkadzajmy w jej korzystaniu przez tych dla których jest ona przeznaczona i bądźmy dla siebie bardziej życzliwi. Kłótnie i głupie swary nie doprowadzą do niczego, a jedynie staniemy się większymi niż już jesteśmy zrzędami.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 713
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: konradp » 08 lip 2022, 13:03

Po autostradzie nie wolno spacerować :D. I zgadzam się. Jednak jak już ktoś chce na siłę spacerować po bieżni to niech robi w obuwiu sportowym. Zasady jakieś muszą być. Bez nich jesteśmy dzikusami.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 773
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: Przestrzeń publiczna - place, tereny zielone, mała arch.

Postautor: porteño » 09 lip 2022, 18:08

Kacu pisze:Porteno, 90% Twoich postów to czepianie się innych o literówki, błędy ortograficzne czy gramatyczne w postach. Dodatkowo na poprzedniej stronie sam kazałeś komuś poluzować, bo jeszcze popuści. Spróbuj zrezygnować z maniery w stylu "jestem główną postacią w tej bajce", to może inni będą bardziej skłonni do podjęcia z Tobą normalnej dyskusji.

A może Ty nauczysz się procenty liczyć? Literówek nigdy nie poprawiam, co najwyżej SPORADYCZNIE kardynalne błędy ortograficzne, a to różnica.
Poluzować nie kazałem, a zasugerowałem po komentarzach o słomie z butów czy o burakach. A o poziom dyskusji nie mam zamiaru tu zabiegać, będę wyrażał swoje zdanie jak zawsze.

Meme pisze:Pasów w aucie też nie zapinasz?

Nie mam auta, a jako pasażer to z tyłu praktycznie nigdy, zaś z przodu bez zapięcia pasów pika, więc jestem niejako zmuszony.

NietoPterek pisze:Gdy pisałem o chamie to nie adresowałem do nikogo swojej wypowiedzi, ale jak uderzysz w stół to nożyce się odezwą.

Zacytowanie mojego posta na pewno nie było przypadkowe...
Zgadzam się, że ta dyskusja prowadzi donikąd, a tylko nakręca spiralę docinek, więc ja nie mam więcej do dodania.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o Rzeszowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości