Nowy Prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek 2021-29

Opinie, komentarze, propozycje, sugestie dotyczące Rzeszowa.

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek 2021-29

Postautor: Hieronim_Berbelek » 27 kwie 2024, 10:04

Przecież w Rzeszowie dwie firmy IT zamkeły biura po covid : NetGuru i Billenium. W Lublinie niektóre firmy rezygnują z wynajmu powierzchni, w związku z tym, że pracownicy są na HomeOffice.Capegemini chciało kiedyś do Rzeszowa , ale nie przyszło. Możesz podać nazwy tych firm??? Ja słyszałem, że w Rzeszowie nadal brak dobrego połącznia lotniczego z Francją, Szwecją i Holandią oraz Berlinem. Podobno wielkie korporacje IT preferują miasta 300 000 plu, żeby szybko tworzyć zespoły i wymieniać ludzi. Rozumiem, że poważna instytucja rozważa apartamenty mieszkalne Olszynki jako miejsce na biuro??? Coś mi się nie wydaje??? Nazwy Firm proszę tak konkretnie podajesz czego potrzebują , ale nie podajesz kto to jest ;)
Hieronim_Berbelek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 96
Na forum od: 25 gru 2023, 21:51

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek 2021-29

Postautor: bogdanoo » 28 kwie 2024, 19:41

jedną z firm co właśnie nie przyszła i wspomniałem jest właśnie capgemini

te twoje informacje w sprawie home-office też są outdated bo cała wawa idzie na hybrydę

i sorry ale nie poczuwam się do podawania konkretnych informacji anonowi z neta
pożyjemy i zobaczymy w sprawie Olszynek
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1320
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek 2021-29

Postautor: Hieronim_Berbelek » 28 kwie 2024, 23:13

Pozyjemy zobaczymy... ja dostje oferty z Wawy full remote... ktos tam wróci na hybryde, ale w Erze 15 minutowych miast, stref czystego powietrza .. watpię... że celem będzie sciągać ludzi w centra miast, żeby smrodzili swoimi rakotwróczymi dislami w terenach zielonych :). 100 osób na Olszynkach, to załóżmy 30 samochodów które muszą gdzieś zaparkować no chyba ,że na podpromiu albo w Wisłoku. Ale tak jak mówisz pozyjemy zobaczymy :)
Hieronim_Berbelek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 96
Na forum od: 25 gru 2023, 21:51

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek 2021-29

Postautor: PanKrzychu » 29 kwie 2024, 0:20

Piętnastominutowe miasta i pomysły miast i państwa na ekologię to jedno, a biznes to drugie. Firmy widzą spadek produktywności na home office i coraz więcej z nich się z tego wycofuje. Złość na brak miejsc parkingowych odbije się na władzach, a nie na firmach.
PanKrzychu
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 187
Na forum od: 07 paź 2021, 0:57

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek 2021-29

Postautor: Tomek86 » 29 kwie 2024, 0:32

Spadek produktywności to może widzą Comarchy i inne takie co i tak rotują ludźmi.
Więc oko może korpo idzie w hybrydę.

Ale większość doświadczonych specjalistów IT nawet nie chce słyszeć o pracy stacjonarnej aaa jeszcze druga sprawa, że będąc Rzeszowską firmą to podaż ludzi jest za mała żeby cisnąć na pracę z biura. Może w WAWA jest inaczej ale poza nią raczej jest stabilnie czyli zdalna ;)

A jak każda wajcha, jak taka WAWA przegnie wajchę to wiadomo jak się skończy ;)
Tomek86
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 paź 2019, 15:35

Poprzednia

Wróć do Dyskusje o Rzeszowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości