Nowy Prezydent Rzeszowa - Konrad Fijołek 2021-29

Opinie, komentarze, propozycje, sugestie dotyczące Rzeszowa.

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: arek898 » 26 paź 2022, 13:16

kuba85rz pisze:Wg mnie za samo kombinowanie nie powinien wygrać konkursu,bo jak widać liczy się tylko kasa, a i też nie widać zbytnio efektów jego dotychczasowej pracy.I jeszcze odprawę 6miesięczną zgarnął.


Jakie kombinowanie? Normalna procedura, którą wykonuje setki tysięcy Polaków przy przejściu na emeryturę. Normalna procedura jest kombinowaniem ? Typowe polaczkowanie :lol:
arek898
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 307
Na forum od: 03 lut 2022, 17:00

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: Patryk M » 26 paź 2022, 13:24

Gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o kasę...pan architekt już 2 lata temu mógł przejść na emeryturę ale w widocznie wtedy się nie opłacało, w Rzeszowie widocznie już tak... :lol:
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2512
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: kuba85rz » 26 paź 2022, 13:41

arek898 pisze:
kuba85rz pisze:Wg mnie za samo kombinowanie nie powinien wygrać konkursu,bo jak widać liczy się tylko kasa, a i też nie widać zbytnio efektów jego dotychczasowej pracy.I jeszcze odprawę 6miesięczną zgarnął.


Jakie kombinowanie? Normalna procedura, którą wykonuje setki tysięcy Polaków przy przejściu na emeryturę. Normalna procedura jest kombinowaniem ? Typowe polaczkowanie :lol:


Napisałem tylko swoje zdanie i je podtrzymuje a jak widać do tej pory tylko Ty nie widzisz nic złego w takim podejściu do tak ważnej funkcji itp, ale kończę temat bo i tak myślenia Ci nie zmienię.
kuba85rz
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 19 cze 2018, 10:35

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: peter » 26 paź 2022, 14:54

Zachowanie nie etyczne nie tak powinien zachowywać się urzędnik, tak samo nie etyczne jak K.F. który objął stanowisko prezydenta i od razu podniósł sobie pensje.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: LeszekB » 27 paź 2022, 6:50

Ludzie moralnie wyprostowani do polityki nie idą.
LeszekB
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 232
Na forum od: 14 cze 2016, 9:59

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: Doniek » 27 paź 2022, 6:56

pisul pisze:
Doniek pisze:Pisulu musisz złożyc wniosek o udostępnienie informacji publicznej, jak nikt tego oficjalnie nie złożył to UM sam z siebie tego nie zrobi ...



... Miasto nie ujawnia zarobków architekta miejskiego, twierdząc że są one tajemnicą i stanowią „dobra osobiste” pracownika ...
źródło: https://rzeszow-news.pl/konkurs-na-arch ... sz-sepiol/
Jeżeli nawet dziennikarzom portalu Rzeszów-News nie chcą podać tych danych naprawdę myślisz że podadzą je takiemu nikomu ważnemu o awatarze piesła?

Oj Pisul, jak zadzwonili albo z buta podeszli do UM z zapytaniem pierwszego lepszego "Dzień dobry, ile u nas zarabia architekt" to nie dziwne, że nie podali. Nie udawaj naiwniaka, przeciez za awatarem kryje sie osoba fizyczna która posiada zdolność prawną ;)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1373
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: NietoPterek » 27 paź 2022, 9:05

kuba85rz pisze:Wg mnie za samo kombinowanie nie powinien wygrać konkursu,bo jak widać liczy się tylko kasa, a i też nie widać zbytnio efektów jego dotychczasowej pracy.I jeszcze odprawę 6miesięczną zgarnął.


To chyba żart z odprawą? Jakim prawem taka odprawa skoro sam odchodzi i to po tak krótkim okresie pracy? Jak odejdzie drugi raz to znowu dostanie taką odprawę?
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 715
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: arek898 » 27 paź 2022, 10:57

kuba85rz pisze:
arek898 pisze:
kuba85rz pisze:Wg mnie za samo kombinowanie nie powinien wygrać konkursu,bo jak widać liczy się tylko kasa, a i też nie widać zbytnio efektów jego dotychczasowej pracy.I jeszcze odprawę 6miesięczną zgarnął.


Jakie kombinowanie? Normalna procedura, którą wykonuje setki tysięcy Polaków przy przejściu na emeryturę. Normalna procedura jest kombinowaniem ? Typowe polaczkowanie :lol:


Napisałem tylko swoje zdanie i je podtrzymuje a jak widać do tej pory tylko Ty nie widzisz nic złego w takim podejściu do tak ważnej funkcji itp, ale kończę temat bo i tak myślenia Ci nie zmienię.


Myślenie akurat mam ok, w porównaniu do Waszej mentalności. Mieszkałem w m.in. w USA i tylko Polacy mają problem z tym, że każdy człowiek chce więcej zarabiać. To normalne, że każdy orze jak może żeby więcej zarabiać. Przepisy Sepiołowi dały taką możliwość - i z niej skorzystał. Nie załamał żadnych przepisów. Tylko my Polacy mamy problem z tym, że ktoś chce więcej zarabiać - każdy chce i skoro ma taką możliwość - to niech korzysta, dopóki nie łamie prawa. Co nas obchodzi czyjaś emerytura ? Polacy uwielbiają zaglądać co cudzych portfeli. Przypominam, że to jego ermerytura i miał prawo z niej skorzystać.
arek898
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 307
Na forum od: 03 lut 2022, 17:00

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: Patryk M » 27 paź 2022, 11:58

Co ma piernik do wiatraka w tym temacie, gdzie ktoś kiedyś mieszkał za granicą? :lol:
By widzieć gierki architekta i kumpli z ratusza na oczach publiki, trzeba kiedyś mieszkać w USA czy gdziekolwiek indziej?

Przecież tu nie o samą kasę chodzi - chodź też, ale akurat nie o jego! - tylko o sposób, w jaki jest to robione na oczach publiki.
Jego miejsce w strukturach decyzyjnych ratusza jest symboliczne, a co za tym idzie jest marnowaniem pieniędzy i tutaj jest problem kasy...tyle w temacie.
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2512
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

Re: Nowy Prezydent Rzeszowa

Postautor: maks » 27 paź 2022, 19:02

Prezydent klepnie i mamy kandydata :)

Wola Janusza Sepioła była taka – zrezygnować z funkcji architekta miejskiego Rzeszowa, by potem wystartować w konkursie na to stanowisko. Po drodze zaś zgarnąć półroczną odprawę.


https://rzeszow-news.pl/konkurs-na-arch ... sz-sepiol/
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3577
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o Rzeszowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości