[Rzeszów] Chaos reklamowy

Aktualności dotyczące naszego miasta

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: pixeolo » 06 cze 2020, 13:07

Serio ktoś wierzy, że taki banner powieszony wśród dziesiątków innych działa? Że jedzie ktoś Dąbrowskiego WTEM: o kurde muszę kupić lodówkę?! Można to ogarnąć znakami kierunkowymi, ale do tego nie potrzeba tyle metrów kwadratowych banneru.
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Robson » 06 cze 2020, 13:20

Dokladnie, nic to nie daje taki typ reklamy. Wlasciciel budynku zarobi pare groszy i tyle.
Internet, komorka i masz wszystko. Czasy sie zmienily i jak mowilem wczesniej "biznesmeni" nie odrobli lekcji.
Placa za cos co kompletnie nie dziala.

Tylko że takie reklamy nie wiszą za darmo, właściciel ściany zarabia na tym.

Sciana budynku nie jest od zarabiania na reklamach. Sory ale jak musi zarobic te pare stowek ekstra na reklamie zeby przezyc to chyba pora zajac sie czyms innym. W wiekszosci przypadkow zarabiaja bo moga, jak nie beda mogli to dadza rade, nie boj sie.

To co widzimy jest dobrem wspolnym, ktos ingeruje w miasto w widoczny sposob. I to jest cala idea ustawy krajobrazowej.
Ma to byc uporzadkowane zeby ta ingerencja w moj czy twoj krajobraz byla unormowana.
A nie w stylu "moja sciana to robie co chce", no nie, bo ingerujesz w krajobraz mieszkancow.
Robson
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 15 sty 2018, 15:42

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Nikoś » 06 cze 2020, 14:02

Tylko tu z jednej strony chce sie usuwać reklamy ze ścian budynków, bo się nie podobają. Fakt niektóre są kiepskie, a z drugiej jest przyklask na stawianie co pare metrów wielkich filarów kolejki .. to dopiero będzie szpecące a nie jakiś tam baner na ścianie.
A co do rzeczonego budynku - jest jaki jest, mieszkańcy jakoś to zaakceptowali i jest. Są bardziej poważne sprawy którymi można by się zająć, a nie tym. Ot ucywilizowanie handlu tj. likwidacja tego bazaru tzw. Balcerka czy innych, to dopiero szpetnie wygląda
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Robson » 06 cze 2020, 14:21

To ze ludzie to zaakceptowali to nie jest rozwiazanie problemu. Czyste przyzwyczajenie do bylejakosci.
Wszyscy nie musimy sie zajmowac jednym teamtem, mi to przeszkadza i bede temat drazyl.
Komu innemu nie i nie bedzie.
Na tym polega innowacja zeby ktos pokazywal droge, wylamywal sie z przyzwyczajen

Niech miasto innowacji w koncu pokaze jest jest innowacyjne. Bo narazie duzo szumu, kilka paneli slonecznych tu i tam, a pod Europa wlasnie postawili bazarek z chinskim badziewiem.
Robson
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 15 sty 2018, 15:42

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Doniek » 08 lip 2020, 6:57

Dziś po raz pierwszy od dawna przejechałem się Piłsudskiego bo omijam centrum jak tylko mogę, trochę spojrzałem świeżym okiem na ulicę. Niestety, ale te budynki oblepione z każdej strony tandetnymi reklamami. ten chaos. Przypomina mi to jakąś podrzędna mieścinę, a nie miasto wojewódzkie. Szkoda, że tak reprezentuje ta ulica Rzeszów.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: NietoPterek » 09 paź 2020, 12:25

Mnie najbardziej wkurzają wszelkiego rodzaju reklamy świetlne bijące po oczach. Można oślepnąć i spowodować jakiś wypadek.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 699
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Arrival » 09 paź 2020, 12:45

To jest niepojęte że w czasach, w których za ułamek ceny wielkiej i brzydkiej szmaty na ścianie, można dotrzeć bezpośrednio z przekazem reklamowym do precyzyjnie wybranej grupy, ludzie jeszcze pchają pieniądze w takie billboardy.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Inwestachu » 27 gru 2020, 17:03

To jest katastrofa wizualna. Dziwię się, że temat leży.
Załączniki
RZESZOW ROZNICE POMIEDZY ZDJECIAMI REKLAMAMI.jpg
RZESZOW ROZNICE POMIEDZY ZDJECIAMI REKLAMAMI.jpg (299.78 KiB) Przeglądany 3332 razy
Inwestachu
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 19 lut 2020, 2:39

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Kacu » 28 gru 2020, 15:34

Leży, bo takich mamy wspaniałych radnych. Poniżej to cytat radnego, który uważa, że wprowadzenie uchwały krajobrazowej to wyczyn godny zdobycia szczytu Everestu:

"Na przykładzie dwóch polskich miast widać, że wprowadzenie tego typu uchwały nie przychodzi łatwo. Specjaliści uważali, że wprowadzone rozwiązania były zbyt ogólne"


ŁOOO PANIE TO SIĘ NIE DA, TO TAK NIE DZIAŁA, TO TRZEBA ZATEGOWAĆ

Obrazek
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: [Rzeszów] Chaos reklamowy

Postautor: Ryba » 29 mar 2021, 9:46

Zwykła myjnia przy skrzyżowaniu al. Powstańców Warszawy z Rejtana przetransformowała w ohydne monstrum:

Chlew w miejscu myjni.jpeg
Chlew w miejscu myjni.jpeg (286.53 KiB) Przeglądany 2818 razy
Ryba
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 398
Na forum od: 26 sty 2015, 0:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości