Wieści z miasta

Aktualności dotyczące naszego miasta

Re: Wieści z miasta

Postautor: lordfisher » 10 sty 2024, 10:47

Dobrze, że APCOA bo jest apka i bez pierdololo się to odbywa ;)
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 347
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: Wieści z miasta

Postautor: PanKrzychu » 10 sty 2024, 13:56

Ciekawe ile miejsca się tam zwolni. Jeśli dużo, to może moja propozycja z innego wątku, aby zrobić Park&Ride na sąsiednim parkingu na Ofiar Katynia i zrobić stamtąd regularną linię MPK do centrum jest nawet trafniejsza, niż sądziłem, bo okaże się, że taki P&R działał tam już nieoficjalnie nawet z obecną, raczej kiepską siatką połączeń.
PanKrzychu
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 185
Na forum od: 07 paź 2021, 0:57

Re: Wieści z miasta

Postautor: icetruck » 10 sty 2024, 17:24

Tragedia to jest latanie do parkometru po świstek papieru przez cały parking i stanie w kolejce albo instalowanie tysięcznej appki na kolejny parking. A potem anulowanie opłaty bo w czasie kiedy człowiek stał w kolejce do parkometru to parkingowy już zdąrzył klepnąć opłatę - przecież za darmo tam nie pracuje...

Gdyby tylko dało się to załatwić jakoś prościej... no ale pewnie nikt niczego takiego nie wymyślił...

Obrazek
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 404
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: Wieści z miasta

Postautor: Hieronim_Berbelek » 10 sty 2024, 17:27

Ja pamietam jeszcze parkometry wskazówkowe w Rzeszowie.
Hieronim_Berbelek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 25 gru 2023, 21:51

Re: Wieści z miasta

Postautor: Nikoś » 11 sty 2024, 2:34

Jezeli bedzie wiecej niz 1 parkometr to idzie sprawnie i nie ma ze od razu mandat. Dobrze ze wreszcie i tam bedzie normalnie z parkowanie a nie szukanie miejsca - bo okolica zrobila sobie domowy parking
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2333
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Wieści z miasta

Postautor: Ole » 11 sty 2024, 8:57

A potem anulowanie opłaty bo w czasie kiedy człowiek stał w kolejce do parkometru to parkingowy już zdąrzył klepnąć opłatę

Gdzie masz te kolejki do parkomatów ? Jeszcze się nie spotkałem.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2159
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Wieści z miasta

Postautor: Doniek » 11 sty 2024, 9:29

Pod Kauflandem na Rejtana często widzę, ale to wynika z tego że te parkometry działają mało sprawnie ;) Tam trzeba kilkukrotnie mocno przycisnąć pobieranie biletu żeby zadziałał. Ostatnio ratowałem tam kobietę, bo już kolejka się za nią zrobiła. Przy tym bliżej wejścia też widziałem grupę ludzi myślących czy to w ogóle działa. Natomiast Lidl na Armii Krajowej chyba skrócił do godziny parkowanie ( było 1,5h ? )
Ah żeby tak SM Nowe Miasto dała radę ogarnąć w podobny sposób parkowanie przy MH.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1371
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: Wieści z miasta

Postautor: Kacu » 11 sty 2024, 11:27

To samo jest na parkingu Lidla na Podkarpackiej, ale to wszystko wynika z faktu że nie wystarczy nacisnąć przycisku aby wydrukować bilecik, trzeba jeszcze wpisać numer rejestracyjny. Ludzie stoją pod tym parkometrem i klikają, jakby co najmniej bombę rozbrajali...
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 543
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: Wieści z miasta

Postautor: Arrival » 11 sty 2024, 11:37

Wystarczy robić tak jak np. ma Frac przy Lwowskiej czyli szlaban, bilet i żadnego latania po parkometrach. Wychodzi sprawnie, kolejek nie ma.
Parkometr tylko jeśli ktoś przekroczy i chce płacić. Ale wiadomo - nie z tego operatorzy parkingów żyją ;).
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wieści z miasta

Postautor: peter » 11 sty 2024, 13:07

Kolejki w Millenium hall sa notorycznie pod parkometrami, podobnie pod biedronka na Witolda, najgorsze są te parkometry z wpisywaniem numerów rejestracyjnych nie każdy pamięta zaczyna się szukanie itd.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości