Wieści z miasta

Aktualności dotyczące naszego miasta

Re: Wieści z miasta

Postautor: on_ » 10 lut 2021, 17:09

A. Duda też deklarował apolityczność i bycie prezydentem wszystkich Polaków i partii też się wyrzekał - i jak to się skończyło wszyscy wiemy.
A. Duda wypisz wymaluj taki M. warchoł ubrany tylko w rzeszowskie szaty.

To jest teatr w którym kukiełkami jesteśmy my wszyscy mieszkańcy tego miasta, naiwnie wierząc w te wszystkie banialuki.
Temu miastu potrzeba świeżości a nie szemranych układów które dla naiwnej "niepoznaki" stara się tłumaczyć troską o dobrostan miasta i jego mieszkańców, rezygnując rzekomo z dotychczasowych przekonań i uprzedzeń. Jak w ogóle nazwać takiego człowieka, któremu tak lekką reką przychodzi rezygnować z tego co jeszcze nie tak dawno publicznie deklarował - aparatczyk? karierowicz?

Przykro mi drodzy forumowicze ale w bezinteresowną miłość jednego Pana do drugiego to ja nie wierzę.
Chce tylko przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno T. Ferenc wyperswadowywał publicznie K. Fijołkowi jego chęć kandydowania tłumacząc to jego wiekiem.
A dziś z o pięć lat młodszym M. Warchołem już nie ma tego problemu.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 564
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: Wieści z miasta

Postautor: cybermysz » 10 lut 2021, 19:19

Opozycja jest tak rozbita, że PiS może rządzić jeszcze kolejną kadencję. Lepiej, by prezydent miał dobre stosunki z rządem. Na chwilę obecną nie ma alternatywy dla Marcina Warchoła. Może Maciej Masłowski z Kukiz'15, ale czy ma wystarczające doświadczenie?
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: Wieści z miasta

Postautor: pisul » 10 lut 2021, 19:34

... Namaszczenie na następcę



Obrazekzdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News


Tadeuszowi Ferencowi towarzyszył wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (Solidarna Polska), który przez ostatnie dwa lata był częstym gościem w stolicy Podkarpacia. Bliski współpracownik Zbigniewa Ziobry zaangażował się m.in. w pozyskanie dla miasta Zamku Lubomirskich.

Prezydent Ferenc już na wstępie przyznał, że odchodzi na emeryturę także ze względu na “dobrą wolę” wiceministra sprawiedliwości. – Marcin Warchoł pragnie kandydować, a jest jedynym gwarantem rozwoju Rzeszowa. W dodatku doskonale porusza się po pokojach rządowych, wiele może dla miasta załatwić – podkreśla Ferenc...
... Tadeusz Ferenc zwrócił się bezpośrednio do niego.
Panie ministrze, bardzo mi zależy, aby to pan został kolejnym prezydentem Rzeszowa. Popieram pana bezwzględnie – zapewnił Warchoła Ferenc.

źródło: https://rzeszow-news.pl/tadeusz-ferenc- ... acje-foto/


Sam jestem ciekawy jak się teraz zachowa sama góra Pis w Warszawie?
Czy uzna Warchoła za swojego który "odbił" Rzeszów czy mimo iż Pan Warchoł jest koalicjantem Zjednoczonej Prawicy pis zaryzykuje i wystawi w Rzeszowie kobietę która zablokowała i pozbawiła Rzeszów unijnej dotacji na Obwodnicę Południową czy zablokowała poszerzenie Rzeszowa, Panią Leniart?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Wieści z miasta

Postautor: maks » 10 lut 2021, 19:41

W przekazanym dziś oświadczeniu prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc poinformował, że nadszedł na to czas po 65 latach pracy zawodowej. Po odczytaniu oświadczenia, w dniu swoich 81 urodzin, poinformował że według niego najlepszym kandydatem na prezydenta miasta jest obecny wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł.


https://rzeszow.tvp.pl/52229828/prezyde ... a-warchola
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3545
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: Wieści z miasta

Postautor: klamar1214 » 10 lut 2021, 19:56

PiS wystawi pewnie kontrkandydata w wyborach żeby jakąś walka była. Reszta pewnie jest za krótka. Zero haki jakieś znajdzie na każdego spoza układanki. Namaszczenie jest, kampania leci a plakaty już się pewnie drukują.
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: Wieści z miasta

Postautor: buńczuczny dzidek » 11 lut 2021, 0:37

Folwark Zwierzęcy. Cyrk. Buziak, goździki, 0,5 Luksusowej.

A gdzie maski. Ja się pytam, pytam się ? !

" Ja niżej podpisany Marcin Warchoł, oświadczam, iż jako kandydat na Prezydenta Miasta Rzeszowa w wyborach uzupełniających w roku 2021, wspierany przez Pana Prezydenta Tadeusza Ferenca, honorowego Przewodniczącego mojego Komitetu Wyborczego, w razie ewentualnej wygranej utrzymam w stanie dalszego zatrudnienia wszystkie osoby obecnie wykonujące pracę, pod jakimkolwiek tytułem prawnym w Urzędzie Miasta, służbach i spółkach miejskich ".
buńczuczny dzidek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 18 wrz 2017, 15:11

Re: Wieści z miasta

Postautor: Steeler » 11 lut 2021, 9:55

Czy to realne oświadczenie? Pytam, bo w sieci wszystko jest możliwe.

Zakładając jednak, że jest prawdziwe, to nie wynika z tego w jakim okresie miałoby to zatrudnienie zostać utrzymane. Przez całą kadencję? Do końca roku kalendarzowego? Czy może przez pierwszy miesiąc?

Tak czy siak, większość zwykłych, szarych pracowników powinna być spokojna. Ktoś musi "robić robotę", mrówek się nie depcze, a przynajmniej nie od razu i nie wszystkie. Co innego kadra dyrektorska, a po niej kierownicza.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wieści z miasta

Postautor: Nikoś » 11 lut 2021, 18:03

Obiecanki cacanki, skąd niby Warszawa da kase na te wszystkie inwestycję ca 1mld pln jeśli nie mają kasy i chcą kolejne podatki nakładać.
Jednak na tym można skorzystać, bo może chociaż skończy się blokowanie dla zasady i choć część zapowiadanych i potrzebnych inwestycji dostanie zielone światło i kasę
W mieście przydał by się ktoś na wzór p. Sutryka czy Jaśkowiaka a nie kolejny z centrali
Choć to mieszkańcy mają głos, ale jak się zacznie papka i ciepłe kluchy w lokalnych mediach to wynik może być łatwy do przewidzenia. Wpierw poznajmy jednak kandydatów, bo póki co to tylko zapowiedzi że może ten albo tamtem
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Wieści z miasta

Postautor: jasiop » 11 lut 2021, 19:24

Zapraszam do dyskusji, nowy wątek

Marcin Warchoł jako prezydent Rzeszowa, Szansa czy też ...
viewtopic.php?f=27&t=1470
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1440
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: Wieści z miasta

Postautor: on_ » 20 lut 2021, 11:26

Sam nie wiem czy się śmiać czy płakać

https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,3 ... VXwQEiRbPs
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 564
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości