Ścieżki rowerowe/rowerzysci (statystyki,km...)

Ścieżki rowerowe, rowery miejskie, aktualności dotyczące rowerzystów itp.

Re: Ścieżki rowerowe/rowerzysci (statystyki,km...)

Postautor: jasiop » 24 gru 2022, 11:31

X 2021 pojawiły się zapowiedzi inwestycji rowerowych na rok 22
26 X pisałem tu na forum, cyt:
".. O co zakład że nie zaczną tych wszystkich czterech ?
Bedzie dobrze jeśli wystartują choć z jedną ,,,"

Jasnowidz ze mnie czy co ;-)
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Uzależniony
Uzależniony

Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Postautor: kamil123 » 27 gru 2022, 22:07

Będę jednak optymistą (albo naiwniakiem) i chce wierzyć, że urzędnicy ruszą chociażby z projektowaniem drogi wzdłuż Wisłoka. Tak naprawdę to ta droga powinna prowadzić nie tylko do mostu Załęskiego, ale aż do Mazowieckiego. Wiem - marzenia ściętej głowy.
kamil123
Świeżak

Na forum od: 07 lis 2022, 22:56

Postautor: porteño » 27 gru 2022, 22:52

Akurat teraz po oddaniu do użytku ścieżki wzdłuż nowej trasy wzdłuż Żółkiewskiego i Siemieńskiego, to ten fragment przy Wisłoku jest najmniej potrzebny, bo i tak nowa trasa jest znacznie szybsza niż z tym zakolem przy Wisłoku. Trasy powinny w pierwszej kolejności powstawać tam, gdzie nie ma alternatyw, a nie dublować to, co już istnieje.
porteño
Uzależniony
Uzależniony

Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Postautor: maks » 04 sty 2023, 22:15

Trzy lata trwał remont wiaduktu w ciągu dawnej ulicy Batorego. Na finał prac z niecierpliwością czekali nie tylko kierowcy. Robotnikom, którzy w ostatnich miesiącach uwijali się jak mrówki, kibicowali też piesi i rowerzyści. Dzisiaj pytają: – Czy to na pewno koniec? Mam wrażenie, że odtrąbiono sukces, a coś chyba nie do końca poszło zgodnie z planem.

https://supernowosci24.pl/koniec-sciezk ... samochody/
maks
Fanatyk
Fanatyk

Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Postautor: jasiop » 04 lut 2023, 10:54

". I tak do samego wiaduktu. Tu jednak coś chyba poszło nie tak. Za mostem nagle urywa się i ścieżka, i chodnik dla pieszych, i wjeżdża się wprost na jezdnię. Proszę zapytać w ratuszu czy to na pewno koniec remontu. Bo mam wrażenie, że odtrąbiono sukces, a coś chyba poszło nie do końca z planem – mówi rowerzystka."
Bez przesady, ta jezdnia to droga bardzo mało "uczęszczana" przez samochody .. to dojazd do kilkunastu domów jednorodzinych ..
Zrobiłem swój "audyt" tej inwestycji i jest kilka/naście/ bubli, nieprawidłowości i błędów ...
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Uzależniony
Uzależniony

Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Poprzednia

Wróć do Infrastruktura rowerowa