[ul. Kwiatkowskiego] Przebudowa odcinka drogi

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Przebudowa odcinka drogi

Postautor: Witek_0000 » 09 sty 2020, 21:04

To może by ten ktoś odsprzedał kawałek, bo dużo nie trzeba w stosunku do tego jak ta działka jest ogromna. Jeśli tam mają powstać budynki mieszkalne to tym bardziej przydałoby się dobre skomunikowanie ze Strażacką-Kwiatkowskiego, poprawienie układu komunikacyjnego, bo aut i ludzi tylko przebywa.

Jakby było normalne skrzyżowanie to może światła mogły by działać jak na normalnym skrzyżowaniu. Teraz Strażacka i Grabskiego mają zielone światło nie w jednym czasie, co wydłuża stanie na Kwiatkowskiego. Przy zielonym na Kwiatkowskiego w obie strony, przy dużej liczbie aut próbujących skręcić na Strażacką, bez lewoskrętu, robi się korek.
Witek_0000
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 24 mar 2015, 14:02

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Przebudowa odcinka drogi

Postautor: Łukasz Ziemiański » 10 sty 2020, 13:26

Mieszkam przy Grabskiego i tak jak byłem zwolennikiem uruchamiania sygnalizacji w godzinach porannych,to nie wiem kto wpadł na koncept, żeby działała ona także w ciągu dnia. To co się dzieje teraz przy tym skrzyżowaniu to kosmos.
Pomogę znaleźć Ci najlepsze oferty z całego rynku pierwotnego i to za darmo. Napisz lub zadzwoń :)
Awatar użytkownika
Łukasz Ziemiański
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 26 lis 2018, 12:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Przebudowa odcinka drogi

Postautor: Witek_0000 » 10 sty 2020, 19:14

Może inwestor działki przekątnej do żabki byłby zainteresowany przebudową skrzyżowania zanim postawi tam bloki mieszkalne. Ja bym przy takim skrzyżowaniu nie chciał kupić mieszkania.
Witek_0000
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 24 mar 2015, 14:02

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Przebudowa odcinka drogi

Postautor: jasiop » 10 sty 2020, 22:42

Łukasz Ziemiański pisze:to nie wiem kto wpadł na koncept, żeby działała ona także w ciągu dnia.

Jest pewna osoba w ratuszu która podobno zna się na wszystkim najlepiej ... ;-)
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1440
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Przebudowa odcinka drogi

Postautor: maks » 09 wrz 2021, 16:16

Kierowcy dopytują teraz, czy ratusz całkowicie rezygnuje z inwestycji?


https://supernowosci24.pl/drugie-podejs ... kowskiego/
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3542
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości