[ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most im. Tadeusza Mazowieckiego

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: Ole » 28 sie 2014, 11:10

Trudno by było robić ten most na końcu całości obwodnicy. Przez ostatnie kilka lat zaczynają domykać najpierw łącząc Załęże i dojazd do A4 z Lwowską, teraz dojście do Lubelskiej i prawie do Warszawskiej, potem już zostanie faktyczne połączenie do Warszawskiej i ostatni etap do Krakowskiej choć po pierwsze nie bardzo jest którędy a po drugie czy obwodnica zawsze jest domykana w pełne koło ?
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: swiety » 28 sie 2014, 11:22

Ole pisze: ostatni etap do Krakowskiej choć po pierwsze nie bardzo jest którędy a po drugie czy obwodnica zawsze jest domykana w pełne koło ?


Dlaczego nie bardzo jest którędy? Jak najbardziej jest. Od Warszawskiej wzdłuż Miłocińskiego, obok ul. Kolbego aż do Krakowskiej w okolice Hotelu Eden. Nawet widać na google.maps że jest rezerwa pod droge. Jedyny problem to mieszkańcy Miłocina, którzy chcą mieszkać na wsi a jednocześnie w mieście. Nie potrzebnie mówi się o tej drodze obwodnica. Dla takich ludzi to jak płachta na byka.

Najważniejsze to pociągnąć jak najszybciej chociaż do Warszawskiej. Brakuje dosłownie kilkaset metrów.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2954
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: Ole » 28 sie 2014, 11:55

Do Warszawskiej by chyba wystarczyło, szczególnie że Wyzwolenia już niebawem będzie mogła przyjąć dużo większy ruch kołowy.
Może warto by się zastanowić nad nazwą tego nowego mostu, bo most Północny to tylko taki skrót techniczny raczej a z racji wielkości tego mostu powinien mieć MEGA nazwę.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: Person » 29 sie 2014, 8:26

czy ktoś się orientuje czy mam być połączenie Okulickiego obwodnicy północnej ?
Bo kiedyś słyszałem że był taki plan.
Person
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 143
Na forum od: 02 lip 2014, 15:08
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: Ole » 29 sie 2014, 8:48

Nakreskowane plany to ja już widziałem początkiem lat 90 XX wieku w drukowanych mapach Rzeszowa (takie mapy google w wersji papierowej :mrgreen:
Z tego co wiem nic z tego nie wyszło choć nawet ostatnio przebudowywali skrzyżowanie Wyzwolenia/Okulickiego ale zamiast przedłużenia jest wjazd do jakiejś prywatnej posesji. Nie wiem czy coś będą tam budować bo pas niezabudowanej zieleni ciągnie się aż do Miłocińskiej.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: Person » 29 sie 2014, 11:04

no właśni chodzi mi o ten pas zieleni na google/maps, bo jest idealny na nową drogę
Person
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 143
Na forum od: 02 lip 2014, 15:08
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: Ole » 29 sie 2014, 13:13

Idealny bo tam nic nie można było budować. Nawet garaże które tam stoją przy gazowni to takie blaszaki do rozniesienia w 1 dzień.
Co z tego że teren jest i plany też jak pewnie nie mają pieniędzy na to. Widziałem to w planach jak mieszkałem jeszcze na B4.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: _Dominik_ » 02 wrz 2014, 9:14

Kilka zdjęć z placu budowy:
Zaczynają coś działać przy nowej drodze, która pobiegnie pomiędzy Watkemem a Tuplexem
Obrazek
Palownica na zbiorniku elektrociepłowni
Obrazek
Ta droga jeszcze niedawno była otwarta i można było podejść bliżej miejsca, w którym stanie pylon. Po lewej "wchodzą" już zbrojenia na okolo 4 m nad ziemię( zdjęć nie zrobiłem ponieważ nie miałem takiej możliwości)
Obrazek
Dodatkowy została usypana duża hałda ziemi pomiędzy drogą dojazdową do do schroniska "kundelek" a placem budowy.
Na zdjęciach tego nie widać ale byłą godzina około 19 20 i sporo maszyn pracowało.
_Dominik_
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 22 cze 2014, 10:16

Re: [ul. Lubelska/Ciepłownicza] Most Północny

Postautor: Ole » 02 wrz 2014, 15:43

Dwie fotki z budowy, z parkingu przy giełdzie rolnej:

Widok na ul. Lubelską

Obrazek

Widok na Wisłok do ul. Ciepłowniczej

Obrazek
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście


PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości