[Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: flyRZE » 14 kwie 2022, 17:42

Nasz prezydent przez takie decyzję oddala się od reelekcji, mój głos właśnie stracił, ta decyzja pokazuje, że nie liczy się rozwój miasta i jego infrastruktury. Absolutnie nie zagłosuję na niego.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1335
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: NietoPterek » 14 kwie 2022, 19:01

Nie chcę nic mówić, ale plan likwidacji ogródków w tym miejscu jest już od wielu lat. Jest nawet na to MPZP uchwalony 25 stycznia 2000. Są już wyznaczone, wykupione i podzielone działki pod budowę kolejnych dróg na wiele lat do przodu przy których będą powstawać kolejne bloki osiedla.

Mówię o likwidacji wszystkich ogródków na południe od tej nowej drogi, ogródki na północ według kolejnego MPZP z 2014 mają częściowo pozostać, a częściowo mają być zamienione na zieleń publiczną lub tereny pod usługi.

Wszystko jest dostępne publicznie w MPZP oraz na geoportalu jakby ktoś chciał sprawdzić lub wejść w szczegóły.

https://bip.erzeszow.pl/pl/116-biuro-rozwoju-miasta-rzeszowa/4196-miejscowe-plany-zagospodarowania-przestrzennego.html
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 713
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: on_ » 14 kwie 2022, 19:02

flyRZE pisze:Nasz prezydent przez takie decyzję oddala się od reelekcji, mój głos właśnie stracił,

Oby tylko było na kogo głosować. Bo patrząc na zestaw kandydatów z którymi mierzyliśmy się wiosna zeszłego roku mam taką osobista obawę ze realnie rzecz biorąc może nie być na kogo oddać głos. Ci co startowali to albo wyznaczeni nie z powodu kompetencji ale ze wzgledu na brak innych chętnych albo przygłupy typu GB czy MW. I co i za rok ma być lepiej?
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: NietoPterek » 14 kwie 2022, 19:20

Przepraszam jednak pomyłka. ROD im. Wl. Szafera w Rzeszowie jest przeznaczony do całkowitej likwidacji. Doczytałem dokładniej i część na północ od drogi w całości ma być przeznaczona na zieleń parkową i usługi. Na południe będzie zabudowa wielorodzinna, droga, usługi i szkoła.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 713
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: Pecha » 14 kwie 2022, 21:01

Taka niegospodarność jaka zaprezentował p. Fijolek zasługuje za zdecydowanie większe nagłośnienie. Z całym szacunkiem, ale mieszkamy w mieście! Nie można podejmować takich decyzji na niekorzyść rozwoju miasta, a także budżetu. Nie ma żadnych środków na nowe inwestycje, słyszymy o samych projektach, które trafiają do szuflady, a p. Fijolek podejmuje decyzje, która defacto skutkuje niegospodarnością wielu milionów złotych, nie wspominając o działaniu na niekorzyść rozwoju miasta.
Pecha
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 26 kwie 2021, 17:46

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: Takub.Jomczak » 15 kwie 2022, 11:04

ewidentnie ktoś powinien zainteresować się tym tematem, bo jest to marnowanie pieniędzy z budżetu miasta - więcej miasto zapłaci odszkodowania, niż jak by miało dokończyć tą inwestycję. to skandal. a Pan K.Fiołek, jak już od dłuższego czasu widzimy, woli pozować do zdjęć z gwiazdami z hollywood , niż skupić się na rozwoju miasta. Mój głos już stracił, a szkoda, bo była w nim jakaś nadzieja.
Takub.Jomczak
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 13 sty 2021, 21:21

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: Nikoś » 15 kwie 2022, 12:32

Oj tak media z chęcia podejmą temat, bo to absurd roku jak nic
Efekt dla miasta będzie odwrotny od załozonego
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2333
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: konradp » 15 kwie 2022, 13:32

Dużo czasu przed wyborami pisałem, każdy byle nie on. Ważne też było to dlatego aby ekipe z ratusza wykopać bo będzie FERENC bis. No i mamy, nawet gorzej.
Ale mam złe, przeczucia. Będą wybory to wyborcy pewnie będą znowu głosować światopoglądowo. Fiłołek tak naprawdę nie będzie musiał nic robić i pewnie wygra drugą kadencję. Mam bardzo złe zdanie o wyborcach w Rzeszowie. Większość jest jak ta Pani i jej koledzy od ogródków. Powrót do lat 90tych im by się marzył i żeby tak zostało.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 774
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: Ole » 16 kwie 2022, 6:47

No przecież jest MPZP na tym terenie. Ile jeszcze działkowcy będą blokować rozwój. Przecież pietruszki tam nie uprawiają bo taniej mają w Biedronce obok. Żenua.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2159
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [Staromieście] Połączenie Lubelska/Welca

Postautor: porteño » 16 kwie 2022, 22:15

To trzeba nagłośnić i ośmieszyć na nieco wyższym szczeblu. W przypadku jakiejś inicjatywy protestacyjnej złożę swój podpis, bo parodia się robi.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron