[Rzeszów Główny] Remont stacji

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: RAMS » 21 cze 2020, 13:38

VampirePL pisze:Kilka fotek z mojego drona na plac budowy Rzeszów Gł. (kliknij, żeby powiększyć}

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dzięki za kadry z takiej perspektywy!
PS. Zdaję się, że widać w pobliżu głównego wejścia prefabrykowaną "harmonijkę" zadaszenia :)

PS2. Enjoy!
Obrazek
Większe do pooglądania dla ciekawskich:
https://i.imgur.com/5tLuIfn.jpg
Awatar użytkownika
RAMS
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 09 sie 2019, 15:35

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: Karrrramba » 21 cze 2020, 17:47

Jakieś zadaszenie jest, ale nie widzę tutaj harmonijki.
Karrrramba
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 157
Na forum od: 04 cze 2018, 23:28

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: krolik » 23 cze 2020, 15:24

apropo zadaszenia to najlepsze zadaszenie jest na peronach... ktos to tak wspaniale zaprojektowal ze podczas deszczu i tak trzeba stac z parasolka :) nie jestem architektem ani wielkim budowlancem ale jak zaczeli montowac te zadaszenia i zobaczylem ze krawedzie dachu sa podniesione do gory a nie opuszczone w doł od razu pomyslałem ze podczas intensywnego deszczu i tak na peronach bedzie mokro... spieprzyli ten dworzec, jesli juz zrobili minimalistycznie, to chociaz mogli zadbac o detale tak zeby zadaszenie spelniało swoja funkcje dobrze.. a nie prowizorycznie
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 147
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: patryk700i » 23 cze 2020, 16:28

To ze dach idzie do góry to normalne, większości stacji tak się robi zęby pociąg nie zawadził o dach. Jak widać na zdjęciu dach się kończy równo z krawędzią peronu i tu jest błąd, gdyby był wypuszczony kilka centymetrów poza peron problemów z deszczem by nie było a do drutów z napięciem kawałek jest.
Obrazek
patryk700i
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 325
Na forum od: 24 cze 2018, 15:09

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: cezar99 » 24 cze 2020, 9:59

Panowie, Panowie to że płytki są mokre nie znaczy że pada na nie prostopadle... wiec nie mówmy o parasolach. Jak komuś przeszkadza stać na mokrej płytce może przesunąć się w głąb zadaszenia, ot jaki problem.
cezar99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 22 gru 2017, 10:59

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: Kacu » 24 cze 2020, 10:55

Na zdjęciu wyżej widać że przy mocniejszych opadach 2/3 peronu są mokre - jakoś ciężko mi sobie wyobrazić duży tłum stłoczony na pozostałej 1/3 suchej części po środku...
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 540
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: icetruck » 24 cze 2020, 14:41

ktoś tu chyba pociągiem nigdy nie jechał, ten fragment peronu za żólto-białą linią (ani sama linia) nie służy do stania i czekania na pociąg

ciekawe jak ludzie sobie do tej pory radzili z deszczem, jeżeli teraz kilka mokrych płytek ma im zrujnować podróż... :roll:
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: rafik » 24 cze 2020, 16:47

To że te płytki przed linią bezpieczeństwa są mokre wynika bardziej z tego że woda sobie powolutku spływa do zagłębienia, ewentualnie przy dużym wietrze burzy może trochę zacinać ale to raczej nie jest wielki problem. perony są szerokie i długie tak że wszyscy pasażerowie się zmieszczą ;)
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: Ole » 27 cze 2020, 17:31

Kolejny film od mirmur:



Zadaszenie wejścia podziemnego na 1:51 - czeka na instalację.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: krolik » 28 cze 2020, 13:19

Zadaszenie wejścia podziemnego na 1:51 - czeka na instalację.
Mam nadzieje ze nie zamontuja takiego betonowego, komunistycznego badziewia na samym wejsciu. Jesli mnie wzrok nie myli to jest to ta sama komunistyczna harmonijka lub jej identyczny duplikat... porażka Cieżko mi sobie wyobrazic cos bardziej brzydszego jako zadaszenie wejscia. chyba ze zrobia betonowege penisa i zawiesza na wejsciu, jako symbol ujowego dworca.
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 147
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości